Skocz do zawartości

RWD 6 i 9 oraz PZL 19 w 1:48


mizuc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pod wpływem ostatniej wizyty w MLP w Krakowie zacząłem się zastanawiać czy w 1:48 ktoś wypuścił RWD 6 i 9 oraz PZL 19. Niestety nic nie znalazłem. Może bardziej doświadczeni koledzy coś podpowiedzą. Myślę że to ciekawy temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2023 o 13:39, mizuc napisał:

Pod wpływem ostatniej wizyty w MLP w Krakowie zacząłem się zastanawiać czy ...

Jeszcze jest jedno rozwiązanie...przestać zwiedzać muzea😎

Ja po każdej wizycie w "moim" MSP w Dęblinie wychodzę chory i z takimi planami że głowa boli. Na szczęście po paru dniach ta choroba przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2023 o 17:34, jmx62 napisał:

Jeszcze jest jedno rozwiązanie...przestać zwiedzać muzea😎

Ja po każdej wizycie w "moim" MSP w Dęblinie wychodzę chory i z takimi planami że głowa boli. Na szczęście po paru dniach ta choroba przechodzi.

No właśnie coś nie przechodzi...😁😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda sobie tym gitary zawracać, to naprawde było baaaardzo słabe, raz na ruski rok pojawia się na  allegro. 

Poczekaj, pewnie z rok dwa i będzie jako wydruk 3D dostepne coś bardziej sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Albaker napisał:

W ciągu roku jeden RWD powinien się pokazać. 

Będzie to trochę w niekonwencjonalnym sposobie który nie wszystkim może się spodobać, ale jak dobrze pójdzie, to będzie. 

W takim razie z niecierpliwością czekam i robię miejsce na warsztacie.

Planowana jest żywica czy klasyczny model wtryskowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2023 o 13:39, mizuc napisał:

Witam,

Pod wpływem ostatniej wizyty w MLP w Krakowie zacząłem się zastanawiać czy w 1:48 ktoś wypuścił RWD 6 i 9 oraz PZL 19. Niestety nic nie znalazłem. Może bardziej doświadczeni koledzy coś podpowiedzą. Myślę że to ciekawy temat.

Pozdrawiam

Ciekawe, ani tam RWD 6; 9, ani PZL 19. Skąd zatem połączenie wizyty z przemyśleniami o modelach 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mizuc said:

W takim razie z niecierpliwością czekam i robię miejsce na warsztacie.

Planowana jest żywica czy klasyczny model wtryskowy?

Proszę jeszcze nie sprzątać w warsztacie. Zanim cokolwiek się pokaże to może się 1000 rzeczy popsuć.

Nie chce ani nic obiecać (i broń boże przerywać istniejących projektów!) chce tylko dać znać je kolega nie jest sam. :)

I nie, nie będzie to wtryskowy model...

 

Przepraszam jeżeli zbudowałem za dużo nadziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kopernik napisał:

Ciekawe, ani tam RWD 6; 9, ani PZL 19. Skąd zatem połączenie wizyty z przemyśleniami o modelach 🙄

Wystawa okolicznościowa :-)W przyszłym roku będzie okrągła 90 rocznica (1934 - 2024) Challenge w Warszawie. RWD 9S Bajana i Pokrzywki to byłby ciekawy motyw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.