Skocz do zawartości

KTO Rosomak M* MSPO 2011/CSWL-P


Szakalaka813

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Powoli będę kończył dawno rozpoczęty model - Rosomaka z dopancerzeniem z MSPO 2011. 
Dodatki:
-Koła Defa,
- elementy Mastera,
- inne 

Tak model wyglądał przed mazianiem

_DSC7324.JPG

_DSC7325.JPG

_DSC7326.JPG

_DSC7328.JPG

13680732_1264218723588550_6496283539573886302_n.jpg

1760.jpg

Edytowane przez Szakalaka813
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pierwsze kolorki, tutaj wykorzystałem jako bazę Nato Green z Tamki (plus jakieś zlewki z rozjaśnień, więc zapewne trochę jaśniejszy niż oryginalna baza) z color thinnerem.  Opony to czarny matowy, tak samo jak działko itd. 

_DSC7335.JPG

_DSC7336.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elementy dopancerzenia jednak nie przypadły mi do gustu, więc zacząłem projektować swoje od podstaw, bazując na parunastu fotach nadesłanych prze kumpla;. Finalnie zostaną one wydrukowane, jednak jeszcze trochę pracy z detalami  :) 

adsfadfsfsafsa.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szakalaka813 napisał:

Elementy dopancerzenia jednak nie przypadły mi do gustu, więc zacząłem projektować swoje od podstaw, bazując na parunastu fotach nadesłanych prze kumpla;. Finalnie zostaną one wydrukowane, jednak jeszcze trochę pracy z detalami  :) 

adsfadfsfsafsa.jpg

 

Cześć, tak tylko informacyjnie - mieszasz dwa opancerzenia - boki masz 'polskie' a przód dajesz izraelski - Rafaela - zwróć uwagę, że 'polski' przód ma inny układ śrub oraz brak przetłoczenia na panelu który na w/w grafice jest po lewej stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Skinn3r napisał:

 

Cześć, tak tylko informacyjnie - mieszasz dwa opancerzenia - boki masz 'polskie' a przód dajesz izraelski - Rafaela - zwróć uwagę, że 'polski' przód ma inny układ śrub oraz brak przetłoczenia na panelu który na w/w grafice jest po lewej stronie. 

Cześć, wykorzystałem zestaw Afgański rośka. Z tego co widziałem na fotkach, które podrzuciłem to wszystko się zgadza z boakami i przodem, Jak dobrze pamiętam, tan konkretny pojazd prezentował właśnie pancerz Rafaela na targach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Skinn3r napisał:

IBG ma 'polski' pancerz. Spójrz na grafikę poniżej - tu widać dobrze różnicę pomiędzy Rafaelem (na Twoim modelu), a polskim (na zdjęciu 'real')

 

image.thumb.png.ad6b42df57e358d932266571a5ba1f2f.png

Dokładnie, dlatego zakupiłem zestaw u Flachy. Jednak finalnie postanowiłem zrobić go sam. 
Poniżej masz więcej fotek: 

13920754_166603790430238_4846884205380548927_n.jpg

561462d4dbdac_o.jpg

2685.jpg

2753.jpg

17601.jpg

IMG_8841.JPG

Edytowane przez Szakalaka813
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Skinn3r napisał:

IBG ma 'polski' pancerz. Spójrz na grafikę poniżej - tu widać dobrze różnicę pomiędzy Rafaelem (na Twoim modelu), a polskim (na zdjęciu 'real')

 

image.thumb.png.ad6b42df57e358d932266571a5ba1f2f.png

Dobra :D teraz się przyjrzałem na śruby, faktycznie jest trochę inaczej.
Dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Szakalaka813 napisał:

Dobra :D teraz się przyjrzałem na śruby, faktycznie jest trochę inaczej.
Dzięki za uwagę.

 

Nie ma sprawy :D Drobny detal ale spora różnica - choć zależy kto patrzy.. 

Pamiętaj żeby usunąć przetłoczenie na dużym elemencie 😉

 

Pokaż koniecznie jaki efekt będzie po wydruku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Skinn3r napisał:

 

Nie ma sprawy :D Drobny detal ale spora różnica - choć zależy kto patrzy.. 

Pamiętaj żeby usunąć przetłoczenie na dużym elemencie 😉

 

Pokaż koniecznie jaki efekt będzie po wydruku 😉

Dzięki :)

Na razie dokończę ta izraelską wersję do kumpla, później ją zmodyfikuję na polską - jak byś miał jakieś dodatkowe fotki to będę bardzo wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szakalaka813 napisał:

Dzięki :)

Na razie dokończę ta izraelską wersję do kumpla, później ją zmodyfikuję na polską - jak byś miał jakieś dodatkowe fotki to będę bardzo wdzięczny 

 

Możemy zrobić transakcję wiązaną, puściłem Ci PW 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak potrzebujesz zdjęcia dopancerzenia do misyjnych rosomaków, to są 😉 

Tylko uprzedzam z góry, zdjęcia są własnością żołnierzy i zero publikacji w internetach wszelakich. 

 

Zapomniałem o bokach dopancerzenia.

 

2783.jpg

2865.jpg

Edytowane przez bigmodel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, bigmodel napisał:

 

Jak potrzebujesz zdjęcia dopancerzenia do misyjnych rosomaków, to są 😉 

Tylko uprzedzam z góry, zdjęcia są własnością żołnierzy i zero publikacji w internetach wszelakich. 

 

Zapomniałem o bokach dopancerzenia.

 

2783.jpg

2865.jpg

Dziękuję Ci bardzo, wszystkie fotki jakie znalazłem były dostępne w necie, bardziej dodałem je tutaj jako materiały w dyskusji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Więc finalnie dodatkowy pancerz, dzięki wiedzy kolegi, okazał się polski. Kumpel jednak potrzebuje go do swojego rośka więc wpierw skończę wersję Izraelską :D 
Tak mniej więcej prezentują się wstępne finalne rendery, brakuje tylko tulei, do których mocowany jest elementy ścinający druty i chyba jednej śruby :D 

1.tif.jpg

2.tif.jpg

3.tif.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.