Skocz do zawartości

Lotnicze nowości 1:144


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Dzika Lasica z Revella juz jest

7429f00259c392e7.jpg

 

Minicraft na targach zabawkarsko-modelarskich w USA pokazal C-137/C-18A i E-3A Sentry (NATO Anniversary) i ich warianty, maja to byc zupelnie nowe zestawy. Zapowiadane na ten rok, jednak prawdopodobnie pojawia sie pozniej.

405015bb42ffea90.jpg

5fdbb4b6322ea7c4.jpg

faaa8f0fc5799ab5.jpg

c7ef027d11031fbf.jpg

 

Newsem dnia jest jednak An-2 z Amodel. Na ukrainskiej stronie zademonstrowano probne ramki tej produkcji. Fajnie ze wreszcie sie cos w temacie ruszylo. Czekamy.

068f2fb26ba8b8ab.jpg

f717a7acee4fdcba.jpg

0be399bf4e58b70c.jpg

Wiecej: http://modelizm.pl.ua/publ/an_2_kolt_1144_ot_amodel/10-1-0-712

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polowe grudnia 2009, Pit-Road szykuje sie z Twin Pack'iem z J35 F/J Draken.

9cd32153cadcbc66.jpg

f6d90a56f42a1725.jpg

f9bb0adf065111ae.jpg

Wiecej: http://pitroad.s232.xrea.com/newitem/index.php?itemid=1147

 

Teraz ciekawostka. 18 sierpnia pisalem ze na swojej stronie, Bra.Z Models anonsuje prowadzenie prac nad projektami form m.in. Il-14, An-12 czy An-24/An-26. Ostatnio pojawilo sie jednak cos zupelnie nowego i rownie ciekawego. Zademonstrowali rozrysowanego, regionalnego suchoja czyli SuperJet 100. Ciekawe kto im ta robote zlecil, moze Italka lub Revell? Ciekawe czy i kiedy model tego zgrabnego samolotu sie pojawi?

 

Oryginal:

e23393e5a7e4742b.jpg

 

Rysunki 3D:

bb49ca565e533f4a.jpg

c93b98efcb28942b.jpg

Wiecej: http://www.brazmodels.com/3D%20CAD/3D%20CAD.htm

 

[Edit:] zapomnialem... An-2 ma byc wydany pod koniec listopada.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na arkuszu kalkomani robią swastyki?

Zapewne to maszyna z jakiegoś kasowego filmu klasy B, stąd krzyże i swastyki

 

 

Hasegawa na 2010 rok zapowiedziała Embriona E-170 w skali 1/144 a nie 1/200 ;)

Miejmy tylko nadzieję, że to nie błąd w druku ;) - ale może znudziło im się lansowanie na siłę 1/200...wreszcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niedawnych targach w Moskwie na stoisku Zvezdy pojawiło się pudełko z B787 - nr katalogowy nomen omen 7008

model jest już na stronie Zvezdy, można podejrzeć wypraski i instrukcję klik

 

Jędrek

- a ze sa to zapewne ramki ktore bedzie pakowal Revell, wiec teraz czekamy na info, czy faktycznie Revell bedzie dodawal kalki lotowskiego 787. Dzieki za linka Jędrek.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowite zaskoczenie Model był zapowiadany przez revella, ale jako, że obie firmy ściśle ze sobą współpracują, podejrzewam, że revell zapakuje ten model i doda piękne kalki linii lotniczych. Na zdjęciach widać, że model posiada dwie wersje silnikowe (inne turbiny).

0a8e893f48515926.jpg

6f4899f3efd48a94.jpg

945a9915bf9059d4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale to są znane nam już zdjęcia ze strony Zvezdy* można też tam znaleźć instrukcję w pdf

przez moment myślałem, że jest już w naszych sklepach

 

Jędrek

*jakoś zabrakło mi tej informacji w tym in-boxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, że ten temat był już poruszany w tym dziale (wcześniej zamieściłem go w dziale in-boxy). Otóż zdjęcia pochodzą z forum airlinecafe. A teraz dzięki kolegom widzę, że są to te same co na stronie zvezdy. Na wspomnianym forum znalazłem także takie oto zdjęcie:

1188aba9480bad67med.jpg.

Co do silników...zmyliły mnie te turbiny, jednak dopiero po fakcie zerknąłem do instrukcji i ku wielkiemu zdziwieniu okazało się, że są to składowe części silnika a nie jak pisałem dwie różne wersje silnikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to pewne że Revell będzie pakował te same wypraski ? W sumie przy B767 nie ma takiej współpracy... Co do kalek LOT nie wiem czy jest sens puki co sklejać ten model w tych barwach... nie wiadomo czy LOT będzie na tej maszynie latał (na razie jeszcze 787 się nie oderwał od ziemi ) a jeśli tak to w jakich barwach/malowaniu ? Teraz LOT zmienia malowanie w LOT Charters - może i odnowi malowanie podstawowe samolotów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jeszcze 787 się nie oderwał od ziemi ) a jeśli tak to w jakich barwach/malowaniu ?

Z tego co wiem to w malowaniu firmowym Boeing'a i jeszcze próby kołowań 7e7 ANA Airlines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.