Skocz do zawartości

Lotnicze nowości 1:144


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

a jak z "prawidłowocią" tych że migów?? zakupiłem 19, iłka i 21 z Tamiya w 1/100.... iłek i 19 znośne, ale ten 21 nie przypomina swym kształtem praktycznie żadnej wersji, nadaje się jedynie na naukę dla jakiegoś brzdąca;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z "prawidłowocią" tych że migów?? zakupiłem 19, iłka i 21 z Tamiya w 1/100.... iłek i 19 znośne, ale ten 21 nie przypomina swym kształtem praktycznie żadnej wersji, nadaje się jedynie na naukę dla jakiegoś brzdąca;

Na razie ciężko wyczuć, bo chyba nikt jeszcze nie "macał" osobiście tych modeli Musieliby się lepsi fachowcy od współczesnego lotnictwa wypowiedzieć. Jak do mnie dotrą, to mogę przyłożyć wypraski do planów, pytanie do których?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze polskich kalek niema :/

 

Kalki można wykombinować - choćby Airfix robi Mig-21PF z polskimi kalkami. Mnie natomiast korci zrobić obydwa (MFa i Ra) w egipskim malowaniu. Podoba mi się pustynny kamuflaż i te fajne literki na dziobie, a z tego co zauważyłem do R też są egipskie kalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem 19, iłka i 21 z Tamiya w 1/100....

Kolego, to i Fiat91 był pewnie u ciebie dostępny, i Phantom w japońskim sosie? A ja szukam [no nie to, bym język wywieszał i zamawiał z dużym zaangażowaniem ;) ] , szukam, bo te tamiye 1/100 to modele fajne na poligon doświadczalny i jak na lata 70 zaskakująco dobrze spasowane...

Jeszcze wracając do Globemastera , którego inboxa zamieścił Roobert ... Jakoś myślałem, że będzie ciut mniejsiejszy, a tu ponad 30 cm w każdą stronę Bydlę obok takiego MD80 Minicraftu będzie wyglądało jak spasiony burżuj No , ale wreszcie jest model tego samolociszcza - i możemy tylko sobie pogratulować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

C-17 a'la Xtradecal:

 

c348637e3023eb22.jpg

9156a9dcb579672e.jpg

Wiecej: http://www.hannants.co.uk/search/?FULL=X44005

 

 

11aedabc9a2a9f7b.jpg

64c96b76a930e65c.jpg

Wiecej: http://www.hannants.co.uk/search/?FULL=X44006

 

Fightertown Decals uraczyl nas zestawem VF-84/103 "Santa Cat" Black & White scheme. Tak pod choinke jest ok...

c76491f1c5665934.jpg

f7b2f8e66bf0380d.jpg

Wiecej: http://www.fightertowndecals.com/144TH_DECALS.html

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-17 fedexu - rewelka! Chyba najfajniejsze z prezentowanych malowań, choc i do lufthansy też się nie ma o co przyczepic... Pytanie mam takie- jak to jest z australijskimi znakami low-vis? Dotąd widziałęm te kangury na samolotach w jasnych szarościach, natomiast producenci kalek lansują kangury w czerni [zawsze modnej ;) ] - patrz chocby Hawk Italeri w 1/72...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowosc ze stajni Bra.Z Models - lotniskowy plankton, czyli miniaturowe lotnisko nabierze zycia.

6a18b21e5b956e92.jpg

14b30ffaad4495f0.jpg

ce401a389bc7bed8.jpg

 

Wypuscili:

- Douglas DC3 Tractor,

- Baggage Trailer 1000kg,

- Baggage Trailer 3000kg,

- Pallet Container Transporter PCT 150-20,

- LCD Container Trailer,

- LD-2 Container,

- LD-3 Container

- LD-8 Container,

- Stairs on Trailer.

 

Wiecej: http://www.brazmodels.com/GSE/GSE.htm

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomosc ucieszy LordDisneyland'a & Kermita
I mnie także!
ta USN ciut za kolorowa chyba dla mnie
A mi się właśnie to kolorowe malowanie podoba. Ciekawe kiedy będzie dostępny w Polsce...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, okej juz sie poprawilem. Uwaga: jezeli jeszcze sie ktos cieszy to dobrze, jednak ja nie bede juz edytowaw swoich postow.

 

A mi się właśnie to kolorowe malowanie podoba.
- no mi wlasnie tez, wszystko teraz jakies takie szare. Jedyna nadzieja w USN.

 

Ciekawe kiedy będzie dostępny w Polsce...
- pewnie migiem, czasy gdy w naszych kinach pojawialy sie filmy lata po premierze na szerokim swiecie juz minely. Dystrybutor Revella w Polsce raczej sprawny jest w temacie aktualizacji oferty.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, okej juz sie poprawilem.
Nie musiałeś, ale dzięki. ;)
]czasy gdy w naszych kinach pojawialy sie filmy lata po premierze na szerokim swiecie juz minely.
Tak, masz rację. Aczkolwiek ostatnio byłem w niezłym szoku, gdy miałem w ręku film, który światową premierę miał 10 maja 1979 r., a w Polsce jego premiera odbyła się dopiero 11 lipca 2003 r.. Ponad 24 lata później...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Amodel pokazal ramki nowego modelu - F-4J(UK) Phantom II.

Duzo lepiej od revellowskiego F-4E raczej nie bedzie, ale coz... Niestety dystrybucja modelu bedzie dosc dziwaczna. Znajdzie sie w pudelku zapowiadanego C-130 - czyli chcesz miec Phantoma - bedziesz musial kupic Herkulesa. Szkoda...

 

3ab4983f4fadaf6a.jpg

cfcfc185173e4335.jpg

 

Wiecej: http://modelizm.pl.ua/publ/10-1-0-461

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi w Norymberdze odwiedzil oficjalny wyslannik naszego forum. Dzieki uprzejmosci przedstawicieli firmy Zvezda mogl wykonac fotografie ramek nowego modelu tej firmy: BOEING'a 767-300 (ramki nie byly prezentowane na stoisku - model ma sie ukazac "wkrotce").

 

2dc739457ee4060bm.jpg 262afdd30c91e137m.jpg

 

7ceb8b43563c3098m.jpg 219dfec4fb10c0cem.jpg 108ee23d79d754a8m.jpg 4251e818acf7d1b9m.jpg

 

Niebawem szersza relacja z imprezy.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Allegro się pojawiło. Na fotkach można podpatrzeć jak to coś zwane modelem P-24 i POTEZEM w skali 1/144 kiedyś wyglądało.

To wczesne lata osiemdziesiąte.

http://www.allegro.pl/item555241700_potez_xxvii_zts_plastyk_1_144_unikat.html

http://www.allegro.pl/item555227756_pzl_p_24_super_p_zts_plastyk_1_144_unikat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może informacje nt. kalkomanii ? Może zrobią niespodziankę i oprócz Aeroflotu otrzymamy LOT
- zero info w temacie kalek, ale moze Nexus cos dopowie w relacji z targow viewtopic.php?t=12611 Czlowiek na stoisku wiedzial ze rozmawia z Polakiem i o planowanych kalkach LOT'u cos by wspomnial...

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisnął słowem, a wiedział na 100%, że z Polski jestem A ponieważ byli bardzo uprzejmi to ładnie im podziękowałem po rosyjsku i oni też ładnie podziękowali i pewnie byśmy sobie tak dziękowali, ale nic nie postawili i poszedłem dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac na chwilke do Norymbergi to z nowosciami licho, a lista zapowiedzi tez humory nie poprawia...

 

Dostepny jest juz RB-36 SAC 'Big Eye' rodem z Hobbycraft'u... czwarty wariant B-36. Tylko ceny deczko zaporowe, no i przydomek Big Ugly Fat Fellow - B-52 otrzymal nieslusznie (wersja dla doroslych ma zamiast Fellow inny wyraz na "F"). Ten jest znacznie brzydszy.

b766c73d813a490d.jpg

Wiecej: http://www.cybermodeler.com/hobby/kits/hc/kit_hc_1274.shtml

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.