Skocz do zawartości

Amfibia PTS-M 1/35 projekt 3D


stakov

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wydruki, najpierw miał być wydrukowany kadłub ale postanowiłem jeszcze go udoskonalić dodając kilka szczegółów. Na chwilę obecną wydrukowane są koła, zawieszenie i kilka innych elementów. 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

9.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Projekt skończony, pozostały tylko wydruki. Na fotkach zamieszczam wydrukowany główny element modelu czyli kadłub. Po wydrukowaniu kolejnych części będą one sukcesywnie ze sobą klejone aż do zakończenia warsztatu.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Klejenie na ukończeniu, pozostało wkleić stery, gąsienice, ramki okien i oczywiście okna tylko nie mam jak na razie pomysłu z czego je wykonać czy z grubszej folii czy z plexi,  najcieńszą jaką znalazłem to 1 mm.  Jeszcze tylko doszlifować ślady po podporach druku i malowanko. kalkomanie będą drobione na zamówienie pod konkretny sprzęt.

 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

9.jpg

16.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kryspacz napisał:

Arcyciekawy projekt, i wykonanie! Będzie przewozil coś na pokładzie?

Ja planuję umieścić na  pace PTS-a -Stara z ZU-23-2 czyli zestaw przeciwlotniczy Hibneryt.

 

800px-Star266_Hibneryt_PICT0143.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Ja kupuje Polycarbonate Plastic Sheet Lexan Film 8010MC 0.25 mm

1788125248_Screenshot_20231105_154613_SamsungInternet.thumb.jpg.7d49b9772710c6dd4791a42fa9830e1d.jpg

Ebay uk ale pewnie w Pl też dostaniesz, zabezpieczony folią z dwóch stron idealnie przeźroczysty.

Edit poprawiłem foto bo weszła miniaturka :)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robertmodelarz napisał:

Ja planuję umieścić na  pace PTS-a -Stara z ZU-23-2 czyli zestaw przeciwlotniczy Hibneryt.

 

800px-Star266_Hibneryt_PICT0143.jpg

Robert, kusisz mnie aby do projektu Stara266 w pierwszej kolejności dorzucić pakę w wersji Omega czyli pod budowę Hibneryta. a pakę w zwykłej wersji odłożyć późniejszy termin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Greif napisał:

Ja kupuje Polycarbonate Plastic Sheet Lexan Film 8010MC 0.25 mm

2062841622__0.jpeg.jpg.5399401c31782c3fc41dc57ad301b1f2.jpg

Ebay uk ale pewnie w Pl też dostaniesz, zabezpieczony folią z dwóch stron idealnie przeźroczysty.

 

Dzięki za podpowiedź, grubość idealna 👍👍👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, martinello napisał:

A jak pomalować wnętrze kabiny ?

Tył kabiny jest doklejany więc dostęp będzie, patrz fotka. Można też prysnąć aerografem co nieco przez otwory okienne.

aaa.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.