Skocz do zawartości

Amerigo Vespucci 1/75 Heller


Superbe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Wrzuciłem fotki olinowania stałego i w tym zakresie oczekiwałem ewentualnej krytyki i złośliwości. Tak, złośliwości, bo ostatnio na forum można spodziewać się złośliwosci właśnie oraz dyskusji o planach i nowościach. Tak jak przegladam wpisy przez miniony dość długi okres czasu, to wszystkie modele są niemal dziełami sztuki. Jest tylko dwóch, trzech modelarzy, których prace nie zasługują na Wasze uznanie, czyli moje i...sprawdźcie sobie. Chcę wyraźnie zaznaczyć, że chodzi mi o jakikolwiek odzew na pytania, zamieszczone zdjęcia itp., a nie ochy i achy. Nastapiła całkowita ignorancja naszych wpisów, a jeśli ktoś się już pofatyguje, to oczekiwać można jedynie uszczypliwości. 

Tak to niestety wygląda i gdyby ktoś zechciał przyjrzeć się sprawie z bliska, to przyznał by mi całkowitą rację.

Kilkukrotnie miałem takie odczucia ale naprawdę mam już dość olewania. Dojrzałem do tego, by nie czynić już żadnych wpisów, bo to naprawdę jest bez sensu.Zaczekam, moze kiedyś atmosfera tu się odmieni i forum stanie się przyjazne nie tylko dla mistrzów ale też dla zwykłych smiertelników. 

Na razie dzięki tym, którzy pomogli mi merytorycznie, choć muszę przyznać, że część z nich w ostatnim czasie została zupełnie odmieniona i jak po zażyciu (?), bliżej im do szyderców i kpiarzy, niż modelarzy przyjaznych niedouczonym i słabym w tej materii.

P.S. 

Nie odpisujcie i nie komentujcie tego wpisu, bo jak pisałem, długo tu już nie zajrzę więc i odpowiedzi mojej również nie będzie. 

Pozdrawiam i oczekuję zmiany podejscia by odmienić panujace tu nastroje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2023 o 08:59, Superbe napisał:

Na razie dzięki tym, którzy pomogli mi merytorycznie, choć muszę przyznać, że część z nich w ostatnim czasie została zupełnie odmieniona i jak po zażyciu (?), bliżej im do szyderców i kpiarzy, niż modelarzy przyjaznych niedouczonym i słabym w tej materii.

cos mnie ominęło - człowiek na chwile wyjdzie na wakacje / robota go przywali / słonce zamęczy a tu takie zakręty 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.