Skocz do zawartości

Aeroagraf z Ali ????


seb80

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem pewny, czy to w ogóle jest zwyczajny aerograf. Opis urządzenia jest tyleż tajemniczy, co zachęcający:

Przenośny aerograf farba do dekoracji paznokci zestaw miniszczoteczka z sprężone powietrze szczotką do farba do dekoracji paznokci ciasta K10 zestaw do paznokci aerografu.

 

Jednak myślę, że trzeba brać w ciemno, gdyż mamy do czynienia z wyjątkowym urządzeniem, zaopatrzonym w:

Ciepłe końcówki

 

Co prawda, ostrożność jest zalecana gdyż:

Cienka farba prawidłowo jest bardzo ważna, ponieważ gruba farba może zatkać maszynę do aerografu

 

Ale na szczęście serwis czuwa:

Podczas użytkowania skontaktuj się z nami natychmiast. Będziemy rozwiązywać problem dla ciebie w po raz pierwszy.

Edytowane przez HKK
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w opisie zamiast "ciasta" napisane jest "tortu" co wskazuje na pewne zawężenie specjalizacji.

Jednak ja, w przeciwieństwie do Kolegi HKK, bym nie brał. Oczywiście jeśli poruszamy się w obszarach modelarstwa, a nie cukiernictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, HKK napisał:

No dobrze, więc już bez ironii.

@seb80chcesz wyrzucić te 60 zł, to kup.

 

 

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie polecałeś. Także moja wypowiedź też była z przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, 5pirit napisał:

Zdecydowanie lepiej dołożyć i kupić też na alli aerograf firmy Neoeco ....

Na przykład z takim opisem:

NEOECO NCT-SJ83 dwustronny aerograf 9cc 1/3 oz płynne kubki szybkie usuwanie rozpylacz Cap Design Gravity Feed Set dla modelu Cake Art

Daj spokój. Neoeco to taka sama "firma" jak dziesiątki innych sprzedających chińską masówkę pod setkami nazw i modeli. Od żałosnego badziewia, po takie, któych da się używać.

Ani nazwa modelu, ani cena, ani wygląd nie jest tu decydującym kryteruim wyboru. Dlatego jesli juz chinol, to kupiony u sensownego, krajowego sprzedawcy, który musi dbać, aby nie oferować klientom absolutnego g..na i ma działającą politykę zwrotów czy serwisu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A ja sobie kupiłem na AlleDrogo taki: https://allegro.pl/oferta/aerograf-areograf-malarski-do-malowania-14825910752

Nabyłem z ciekawości, żeby rozebrać i dowiedzieć się, czy toto da się w ogóle używać. Chyba nawet przepuściłem przez niego jakieś krople IPA, żeby zobaczyć, czy pryska.

Słabizna. Już na samym początku okazało się, że jest zerwany gwint tylnej pokrywy. W ogóle ten gwint jest bardzo drobny (po co? Nie wiem) i o bardzo krótkim skoku (po co - też nie wiem).

Mogę oddać, jeśli ktoś ma ochotę przelać mi kasę za przesyłkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.