Jump to content

5pirit

Members
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Personal Information

 • Location
  Parzywory

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hobby Boss 82465 – German Land – Wasser – Schlepper early type – 80 zł szt - 1szt poproszę
 2. Voyager PE35244 - M7 Priest (Academy 13210) - 90zł; Proszę o rezerwację, na dniach się odezwę.
 3. Do mnie dzisiaj dotarł czarny piątunio
 4. Jeżeli aktualne, to bym wziął blaszki.
 5. 5pirit

  Aerograf cz.2

  Ja Pactrę jak i inne akryle wypłukuję z aerografu płynem własnej roboty, który nie śmierdzi w takim stopniu co inne specyfiki dostosowane do tego typu rzeczy i przy tym rozkręcam aerograf w niewielkim, podstawowym stopniu. Jak już naprawdę mam potrzebę czyszczenia dokładnego, to rozkręcam sprzęcik i przepłukuję go rozcieńczalnikiem do farb akrylowych firmy Boll (wychodzi dużooooo taniej niż dedykowane a w środku praktycznie to samo).
 6. I gites! Za jakiś czas odezwę się po stojak na farby, a do tego czasu pomyśl nad następnymi stojakami i innymi meblami, bo jest potencjał ?
 7. Paczka doszła, wszystko elegancko Jedynie co mogę podpowiedzieć przy stojaku pod samoloty, to można by było wzmocnić od spodu, miejsce zaznaczone czerwonym krzyżykiem, bo przy nacisku nieco się ugina cała konstrukcja, chodzi tylko o takie wzmocnienie jak są nóżki zrobione, kosmetyczna pierdoła ? (ja to sobie sam podkleję kawałkiem płyty) A tak to stojak w pełni spełnia swoją rolę i wykonanie perfekto Pomyśl o innych stojakach, np. pod kleje od Tamki bo lubią się wywracać ?
 8. Tak tak, nie chodziło o mieszanie w aerografie, tylko użycie trzech różnych kolorów z trzech różnych firm do namalowania 3 barwnego camo ? A to żeby nie mieszać farb różnych producentów jeden po drugim to już wiem, bo w zeszłym roku w końcu nabyłem aerograf i przy nauce malowania w pewnym momencie przeszedłem z Pactry na Tamiyę bez przepłukiwania. Co się namęczyłem żeby to wszystko wyczyścić to moje
 9. O ile mogę to podepnę się pod temat. A jak widzicie w przypadku tego kamuflażu mieszanie farb różnych producentów? Mam np. jeden kolor z AMMO MIG, drugi Tamiya a trzeci z Model Mastera, po prostu pozostawały mi jakieś tam resztki i chcę je zużyć. Bawić się w to czy lepiej wziąć jednego producenta?
 10. Jestem zainteresowany: -Stojak na modele samolotów 1:48/1:32 - 40zł -Stojak na pędzle i narzędzia (8 otworów 20mm, 25 otworów 10mm) - 30zł -Stojak na płyty do kalkomanii Microscale (2 otwory 30mm, wysokość 35mm) - 15zł
 11. @Tap-chan testowałeś już? Ja używam od dwóch miesięcy i jestem bardziej niż zadowolony Nie trzeba telewizora lub żony podgłaszać żeby coś było słychać
 12. Nakrętki koszmar - trzy nakrętki przy pierwszym otwarciu mi pękły , jak by co pasują nakrętki od produktów coca coli ?
 13. @Herod problemem w Twoim przypadku może być tak naprawdę błahostka w postaci nazewnictwa kompresorów. Twój kompresor na naszym rynku a być może i europejskim jest pod nazwą AS-186 do którego "teoretycznie" nie ma części zamiennych na rynku aftermarketowym. Ale np. ten sam kompresor może być produkowany dla innych firm/krajów etc... pod inną nazwą (obklejony innym brandem) ale w środku może mieć te same bebechy, czyli w Twoim przypadku tłok, i być może oprócz sprzedaży samych kompresorów, może będą mieli części zamienne. Być może jest jakiś Chiński sklep internetowy w którym możn
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.