Skocz do zawartości

Cirilla Fiona Elen Riannon - 1/10 - CDPR


Kalor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Wydaje mi się, że możesz być dla siebie zbyt surowy! Jak dla mnie wyszło bardzo dobrze. Oczywiście zgodnie z zasadą "szukajcie a znajdziecie" dało by się pokazać kilka słabszych miejsc, ale jest też cała masa bardzo dobrych i jestem pewien, że wielu ludzi chciało by mieć umiejętności żeby malować na takim poziomie. Pozdrawiam!

Paweł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pmroczko napisał:

Cześć!

Wydaje mi się, że możesz być dla siebie zbyt surowy! Jak dla mnie wyszło bardzo dobrze. Oczywiście zgodnie z zasadą "szukajcie a znajdziecie" dało by się pokazać kilka słabszych miejsc, ale jest też cała masa bardzo dobrych i jestem pewien, że wielu ludzi chciało by mieć umiejętności żeby malować na takim poziomie. Pozdrawiam!

Paweł

Nie wydaje mi się żebym buł surowy, malując taką figurkę trzeba to zrobić w przeciągu miesiąca nie 17.  Albo przynajmniej robić notatki jakich farb się używało i jaki był kierunek oświetletlenia :) w tym czasie zgubiłem wiele rzeczy które były do poprawienia albo ilu rzeczy się nauczyłem w międzyczasie.

Narzekać i poprawiać mógłbym w nieskończoność ale że odpuszczam sobie figurki to też nie widzę sensu tego przeciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E nie trzeba robić notatek.To widać przecież jak cieniujesz podczas malowania.l jakich farb używasz.Proporcje to raczej wyczucie.Jak z rozcieńczaniem farb do aerografu.A miesiąc malowania?To zależy czy robisz dla kogoś i wymaga też jakości i płaci.Czy płaci za jakość ale nie spędzasz miesiąca bo i tak wyjdzie dobrze malując krócej.Albo dla siebie na półkę to i fakt miesiące mogą mijać nad każdą pracą  z przerwami wiadomo.Podoba mi się Twoja praca.Ogólny odbiór bardzo pozytywny.Mam swoje  CO JA BYM ZROBIŁ ....  ale przecież nie o to chodzi.To Twoja praca.Każdy by wykonał ją  inaczej wiadomo.Kwestia doświadczenia i umiejętności .A figurki są dla Ciebie masz do nich dryg.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, push-up78 napisał:

E nie trzeba robić notatek.To widać przecież jak cieniujesz podczas malowania.l jakich farb używasz.Proporcje to raczej wyczucie.Jak z rozcieńczaniem farb do aerografu.A miesiąc malowania?To zależy czy robisz dla kogoś i wymaga też jakości i płaci.Czy płaci za jakość ale nie spędzasz miesiąca bo i tak wyjdzie dobrze malując krócej.Albo dla siebie na półkę to i fakt miesiące mogą mijać nad każdą pracą  z przerwami wiadomo.Podoba mi się Twoja praca.Ogólny odbiór bardzo pozytywny.Mam swoje  CO JA BYM ZROBIŁ ....  ale przecież nie o to chodzi.To Twoja praca.Każdy by wykonał ją  inaczej wiadomo.Kwestia doświadczenia i umiejętności .A figurki są dla Ciebie masz do nich dryg.

Konkretna farba ma znaczenie, podobne odcienie mogą być zrobione z różnych pigmentów i nie wszystkie ze sobą współpracują. Dla mnie, chociaż robię to od paru lat, mieszanie i dobór kolorów to męka, czy akrylami czy cyfrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem udana figurka. Bardzo fajnie wyszło płótno na koszuli i faktura na pasie.

Często w trakcie malowania też zdarza mi się zapomnieć  w jakich proporcjach mieszałem farby lub w ogóle jakich użyłem.  I potem muszę kombinować.

Nie rezygnuj z figurek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle mi się podoba. Świetnie oddana faktura materiałów, wyrazista twarz, spójna kolorystyka... Brawo.

Zawsze miałem wrażenie, że Cirilla młodsza nieco była. No, ale Geralt też nie młodzieniaszek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, zaruk napisał:

Niezwykle mi się podoba. Świetnie oddana faktura materiałów, wyrazista twarz, spójna kolorystyka... Brawo.

Zawsze miałem wrażenie, że Cirilla młodsza nieco była. No, ale Geralt też nie młodzieniaszek.

W książce była młoda, ta tutaj jest z gry która dzieje się ileśtam lat później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niesamowita robota. W szczególności malowanie płótna i elementów skórzanych. Ogólnie figurka robi ogromne wrażenie bo nie jest mocno przejaskrawiona - kolory są raczej surowe, ascetyczne przez co tak realne w parze ze świetnym cieniowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.