Skocz do zawartości

Scania 164L 580 V8 6x4 "Stefan Huber den Scania Longlin


Truckerek93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Ten link Mogłeś dać do tematu "Kwiatki z Allegro'',bo nie wiem co to wnosi do tematu

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za OT

Jak masz to sorka może komuś się przyda

 

Heh... .A z resztą każdy kto przegląda Alle(wiadomo ) to tą konwersje widział

 

A wracając do tematu Jak tam prace przy Scanii ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł napisz do mnie na gadu będe tak o 20 bo dostałem płtyke ze schematami pneumatyki i elektryki to ci wyśle

 

Może opublikuj to na forum? Inni forumowicze też będą mogli na podstawie tego udoskonalić modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł napisz do mnie na gadu będe tak o 20 bo dostałem płtyke ze schematami pneumatyki i elektryki to ci wyśle

 

Może opublikuj to na forum? Inni forumowicze też będą mogli na podstawie tego udoskonalić modele.

 

lol bardzo smieszne ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki, strach zapytać, ale. Czy będzie dużym odstępstwem jeżeli nie zrobię kibelka w scanii?? Oryginał ma a , ja trochę boje się przerabiać,

 

Nie każdy oryginał posiadał WC... Kibelki chyba były montowany na "specjalne" zyczenie nabywcy.. Także występowały wersje z WC i bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, spróbować każdy może... To tak samo jak ja.. Nie zacząłbym swojej Longline (własnoręczna robota ), bo bym się bał że coś zepsuję... Spróbawałem i jak narazie nie narzekam , więc pokombinuj najpierw z tym WC i tak jak mówi orfeusz jak będzie dobrze to go wstawisz .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a tu zonk, bo WC, jest to ścianka i drzwi, która odgradza cześć mieszkalna od ***** co do samego kibelka, myślę ze nie było by problemu, ale trochę szkoda mi reszty wnętrza. Z kitu KFS.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem, czytałem na forum ze wrzucenie części żywicznych do Dota3 może je zniszczyć. Prawda to?? Bo mam taki problem z rama, pośpieszyłem się nałożyłem farbę a potem wyszły rysy to chciałem jest schować pod Surfecerem (parę warstw i bedze ok) ale mi się zważył i zaczęła cała farba odchodzić. I wygląda to nie fajnie , a pomalować się nie da bo będzie wydać uskok między farbami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem, czytałem na forum ze wrzucenie części żywicznych, może je zniszczyć. Prawda to?? Bo mam taki problem z rama, pośpieszyłem się nałożyłem farbę a potem wyszły rysy to chciałem jest schować pod Surfecerem (parę warstw i bedze ok) ale mi się zważył i zaczęła cała farba odchodzić. I wygląda to nie fajnie , a pomalować się nie da bo będzie wydać uskok między farbami.

 

Do czego wrzucenie części ? do śmietnika ? na pewno je zniszczy , chyba że miałes cos innego na mysli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z rama dałem sobie radę. Teraz pytanie a raczej seria:

- Gdzie jest umiejscowiona skrzynka akumulatorów,

- jak ona wygląda,

- czy jest koło zapasowe,

- i jak jest zamontowany zbiornik paliwa.

Wszystko dotyczy mojej Scanii. generalnie chodzi mi o to co jest pod osłonami między osiowymi, bo z fotek które mam nie mogę nic wywnioskować.

 

P.S jaki jest model siodła w 4-kach. Na pewno Jost, ale jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.