Skocz do zawartości

volvo fh16 + topas tank trailer


asc_driver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

po wypowiedziach kolegi

voseba
postanowiłem zrobić nowy zbiornik

dsc00717qz8.th.jpgthpix.gif

myślę że daje rade

 

dodatkowa skrzyneczka

dsc00718zf8.th.jpgthpix.gif

 

i nowa miska olejowa

dsc00720af6.th.jpgthpix.gif

 

a jeżeli chodzi o dokumentacje to poszukaj sobie na allegro czy ktoś z twojej okolicy nie chce sprzedać takiego volva, zadzwoń, dogadaj się z gościem, myślę ze nie będzie problemu jak powiesz, o co chodzi. Ogólnie ludzie dziwnie się patrzą, zwłaszcza jak się jedzie 150km, ale nie robią problemu:)

ja aż taki hardcorowy nie jestem żeby śmigać 150 km aby zrobić fotki wystarczy ze przejdę się 15 min do Volva. Tylko trochę czasu brakuje w ciągu dnia a wieczorem nie ma po co iść (najprawdopodobniej wybiorę się w sobotę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

asc_driver Obserwuję warsztat z zainteresowaniem mój volvo na razie w pudle zimuje bo pomalować coś trzeba a ja na razie niemam na to weny. Mam pytanko odnośnie naczepy czy istnieje możliwość zrobienia jej bez tych dolnych spojlerów oglądając instrukcję chyba jest taka mozliwośc bo pod spodem jest wszystko tylko mam wątpliwości co do tylnych świateł jak je zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Swięta się zbliżają a co za tym idzie mam więcej czasu. brak weny do kabiny i ramy zaowocowały pracą na wnętrzem, początkowo miałem wymienic tylko fotele, niestety jakoś nie pasowały mi wyra italalerki a zwłaszcza dolne, wiec poszły pod nóż. wzoruje się na takim zdjęciu

t20031547ld7.jpg

powstało:

dsc01102fz0.jpg

dsc01107su4.jpg

fotele od dafa

dsc01109zu8.jpg

dsc01110ko9.jpg

co sądzicie o wykonaniu z rozłożonym stolikiem??

dsc01111hh5.jpg

 

 

czy forumowicze się zrazili do mnie po małej (jak by to nazwać) sprzeczce z kolegą voseba bo mam wrażenie ze mój temat omijany jest szerokim łukiem .

 

 

pozdrawiam

uwagi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te brązowe obwódki dywaników podłogowych średnio wyglądają (pomysł fajny, wykonanie trochę gorsze). Elementy "drewniane" deski rozdzielczej tez by się przydało wyretuszować (gdzie niegdzie niedomalowane). Reszta si. Podoba mi się, że dorabiasz te leżanki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy forumowicze się zrazili do mnie po małej (jak by to nazwać) sprzeczce z kolegą voseba bo mam wrażenie ze mój temat omijany jest szerokim łukiem .

 

a my sie sprzeczalismy? gdzie? kiedy? ja nic nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wstawki drewniane nie przypominaja drewna Mogłeś pomalowac je najpierw na zółto, nastepnie zaznaczyć ciemnym kolorem fakturę słojów i na koniec prysnąć clear orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Moim zdaniem wstawki drewniane nie przypominaja drewna Mogłeś pomalowac je najpierw na zółto, nastepnie zaznaczyć ciemnym kolorem fakturę słojów i na koniec prysnąć clear orange.

Zgadzam sie z mistrzem ale zrobisz jak będziesz chciał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki że się jeszcze spytam Z czego wykonałeś pasy bezpieczeństwa ? Bo nawet dość ciekawie wyglądają ,i z pewnością urozmaicają wnętrze kabiny

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.