Skocz do zawartości

Trumpeter M920 1:35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

w końcu dotarłem do końca tego projektu, jak wyszedł to widać, jak mam być szczery to nie jestem w 100% zadowolony i nie mam już motywacji żeby cokolwiek dodawać i poprawić. Jest jak jest, czy można było lepiej?, jasne że tak.

Zestaw to Trumpeter M920 z naczepa M870, a naczepie M987, pomalowane Akrylami Tamki, wash olejny i co nieco pigmentów których naprawdę nie lubię.

 

IMG_5420.jpeg

IMG_5412.jpeg

IMG_5413.jpeg

IMG_5428.jpeg

IMG_5433.jpeg

IMG_5436.jpeg

IMG_5437.jpeg

73985CEB-E783-4A54-A8F5-E80714BD6594.jpeg

4150B21F-7538-4E0F-A68F-C3A7831BC7B1.jpeg

542111AB-F681-4EE8-8431-8B59A2CEF4C2.jpeg

IMG_5439.jpeg

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zestaw , tylko mam pytanka. Dlaczego w cysternie sa otwarte drzwi?

Pod kołami przydałyby sie klocki blokujące, bo z tego co widzę ma jeden pas mocujący  i wygląda jak przywiązany pies pod sklepem.

Koła aż proszą się o brud , naprawdę pobrudzenie kół to chwila roboty a efekt super.  

 

Fajna kolekcja bydlaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zestaw👍. Jedynie do czego bym się przyczepił  to realizm , mocowanie cysterny do naczepy a zwłaszcza przednie mocowanie. Nie ma racji bytu takie połączenie. Jeśli puszcza łańcuchy z tyłu to cysterka zjedzie. Ale to szczegół. Ogólnie jestem pod wrażeniem. Dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

Wzorowałem się na tym zdjęciu i z tego co widzę to są tylko pasy mocujące z przodu i po środku, na początku były ale wyglądała to jakoś nie tego więc kierując się tylko wyobraźnią dodałem łańcuchy z tyłu.

Cysterna ma otwarte drzwi bo dodałem/wyskrobalem przedział z pompą, to w innym wątku.

Staralem się pobrudzić koła, dodałem pigmenty w bieżnik ale jak małym być szczery to zawsze znikają i robota do dupy:

 

IMG_5448.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele efektowne, te trzy z galerii (ciągnik, naczepa i cysterna), jak i te w gablotkach :super:.

Dla mnie przykurzenie kół jest OK, może poza tym zapasem na cysternie które jest tak samo zakurzone jak jezdne, a na zdjęciu widać że jest wyraźnie czystsze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model. Mi się bardzo podoba. :super:

Czy model można było zrobić lepiej? Zawsze można. Ale to nie powód do frustracji. Odwaliłeś kawał dobrej roboty i tego się trzymaj.

Co do brakujących podstawek to mi to się również zdarza że w ocenie pewnych sytuacji kieruje się zbytnio logiką. A jak stare powiedzenie mówi, że tam gdzie się zaczyna wojsko kończy się logika. A na wojnie, bo ten pojazd to chyba z okresu wojennego, problem komplikuje się do kwadratu. Te podstawki mogły gdzieś zaginąć i w warunkach wojennych ten pojazd pewnie by pojechał w takim stanie i na pewno żandarmeria z tego powodu by go nie zatrzymała. 

Poza tym. Czy za kierownicą siedzi kierowca? Nie. Poszedł szukać podstawek. :wojo:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.