Jump to content

Jery

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jery

 1. W 1/48 ma wyjść z Kinetica widzę: https://www.scalemates.com/kits/kinetic-k48078-ia-58-pucara--1124236
 2. Witam, A ja czekam na obiecaną recenzję... ... Pozdrawiam, Jurek
 3. Bardzo mi się podoba, szczególnie wnętrze robi wrażenie... A można gdzieś w sieci wspominanego B 2 zobaczyć? Jestem go ogromnie ciekaw. Pozdrawiam. Jurek
 4. Witam, a co z obiecaną prezentacją F-16? Pozdrawiam. Jurek
 5. I od razu lepiej 🙂
 6. Jery

  DAF LF 1:24

  Czekam na ciąg dalszy, śledzę z ciekawością ze względu na technologię, choć nie mój temat.
 7. I jeszcze opony bez żadnego ugięcia, jak napompowane na 200%. Auto w tym stanie raczej nie mogłoby być na chodzie, więc kapcie pasowałyby o wiele bardziej.
 8. Wszystko takie usmarowane, a klucze jak nówki z marketu budowlanego. Też je trochę pobrudź bo po oczach biją. Fajnie się prezentuje, choć nie jestem miłośnikiem aż takich złomów
 9. To może ja się odważę 😉 Ten Jolly Bunny bardziej by mi pasował na kadłubie, na skrzydle średnio wygląda.
 10. Śledzę od początku, właśnie niedawno pomyślałem że temat Cię zamęczył i umarł, ale na szczęście się myliłem. Tak trzymaj 👍.
 11. Lubie Twoje uporządkowane relacje, tak trzymaj!
 12. Ładny, fajnie wygląda w tym kamuflażu, tak nowocześnie 😎
 13. A czy w tym zestawie jest prawidłowy zasobnik na spadochron? Jest on stosunkowo niedrogi do przeszczepu. https://www.mojehobby.pl/products/F-16-C-Block-polskie-oznaczenia.html Skąd w ogóle ten model bo na Scalemates nie znalazłem info.
 14. Ostrze pasujące do cyrkla można kupić?
 15. Zamówiony model dotarł w ekspresowym tempie. Bardzo dziękuję koledze Pozdrawiam
 16. Doprecyzuję że paczki pocztowe doręczają kurierzy, nie listonosze. Zajmują się tym firmy zewnętrzne którym poczta zleca takie usługi ogłaszając przetarg. Kurier nie jest pracownikiem Poczty Polskiej tylko tej firmy wykonującej usługę. Ma płacone od doręczonej paczki, od awiza nie, dodatkowo musi mieć coś ponad 90% doręczeń na dzień żeby mieć wypłaconą pełną stawkę od paczki. Tak więc z reguły "stają na uszach" żeby jak najwięcej doręczyć. Paczek nie można wrzucać do skrzynek pocztowych (nawet jak by weszły), bo paczka to przesyłka rejestrowana i odbiór potwierdzany jest podpisem odbiorcy. Jak się zadrze z takim doręczycielem np. skargą to może być upierdliwy potem (np. nie próbuje nawet doręczać paczek tylko delikwentowi zostawia awiza w skrzynce). To ciężka praca, często po 10h i więcej, kurierów ciągle brakuje a paczek coraz więcej... Ps. Nie należy mylić przesyłek listowych z paczkami. Przesyłka listowa nie może przekraczać 2 kg wagi, a o tym czy taka przesyłka do 2 kg to paczka czy list decyduje sposób nadania. Listowe to doręcza właśnie listonosz 😉
 17. Jestem zainteresowany SH-2F, wiadomość na priv wysłana. Pozdrawiam
 18. Jery

  Cichy kompresor

  Dziękuję za odpowiedź. Jak to kurier potraktuje to faktycznie inna sprawa...
 19. Jery

  Cichy kompresor

  Ja nie zgadnę, ale mam pytanie odnośnie transportu. Czy taki kompresor olejowy powinien być przewożony w pozycji pionowej (ryzyko wylania się oleju?), czy nie ma to znaczenia, chodzi o przesyłkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.