Jump to content

Jery

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy w tym zestawie jest prawidłowy zasobnik na spadochron? Jest on stosunkowo niedrogi do przeszczepu. https://www.mojehobby.pl/products/F-16-C-Block-polskie-oznaczenia.html Skąd w ogóle ten model bo na Scalemates nie znalazłem info.
 2. Ostrze pasujące do cyrkla można kupić?
 3. Zamówiony model dotarł w ekspresowym tempie. Bardzo dziękuję koledze Pozdrawiam
 4. Doprecyzuję że paczki pocztowe doręczają kurierzy, nie listonosze. Zajmują się tym firmy zewnętrzne którym poczta zleca takie usługi ogłaszając przetarg. Kurier nie jest pracownikiem Poczty Polskiej tylko tej firmy wykonującej usługę. Ma płacone od doręczonej paczki, od awiza nie, dodatkowo musi mieć coś ponad 90% doręczeń na dzień żeby mieć wypłaconą pełną stawkę od paczki. Tak więc z reguły "stają na uszach" żeby jak najwięcej doręczyć. Paczek nie można wrzucać do skrzynek pocztowych (nawet jak by weszły), bo paczka to przesyłka rejestrowana i odbiór potwierdzany jest podpisem odbiorcy. Jak się zadrze z takim doręczycielem np. skargą to może być upierdliwy potem (np. nie próbuje nawet doręczać paczek tylko delikwentowi zostawia awiza w skrzynce). To ciężka praca, często po 10h i więcej, kurierów ciągle brakuje a paczek coraz więcej... Ps. Nie należy mylić przesyłek listowych z paczkami. Przesyłka listowa nie może przekraczać 2 kg wagi, a o tym czy taka przesyłka do 2 kg to paczka czy list decyduje sposób nadania. Listowe to doręcza właśnie listonosz 😉
 5. Jestem zainteresowany SH-2F, wiadomość na priv wysłana. Pozdrawiam
 6. Jery

  Cichy kompresor

  Dziękuję za odpowiedź. Jak to kurier potraktuje to faktycznie inna sprawa...
 7. Jery

  Cichy kompresor

  Ja nie zgadnę, ale mam pytanie odnośnie transportu. Czy taki kompresor olejowy powinien być przewożony w pozycji pionowej (ryzyko wylania się oleju?), czy nie ma to znaczenia, chodzi o przesyłkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.