Jump to content

Jery

Members
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ciekawe malowanie, model super. Na KFS Miniatures jest poradnik z naciągami i tam te rurki radzą robić z rurek od chigienicznych patyczków do uszu wyciągniętych nad płomieniem.
 2. Myślę że problem rozwiąże się sam w najbliższych latach. Nowe, precyzyjniejsze, bardziej dostępne drukarki 3D. W projektach modeli konkretnych maszyn pewnie będzie się przebierać - szczegółowe, uproszczone, droższe, tańsze, nawet darmowe, skala jaką kto sobie życzy. Już teraz są na forum warsztaty tego typu, z lepszym lub gorszy efektem, np. bardzo ciekawy warsztat: Sądzę że w tej technologii jest przyszłość, a wykorzystanie w modelarstwie to tak przy okazji będzie 😉
 3. Kadzidełko dałoby efekt zadymienia?
 4. Chciałem napisać że to kosmos, ale kosmos to przy tym prosta sprawa!
 5. Jery

  Aerograf cz.2

  Nie mam porównania jak to działa w markowym sprzęcie, ale jest raczej tak jak piszesz, regulacja działa w małym zakresie i trzeba precyzji w ustawieniu odpowiedniego ciemienia. Ale jest to tylko kwestia praktyki, ja jestem zadowolony z zakupu.
 6. Jery

  Aerograf cz.2

  Używam takiej: https://www.mojehobby.pl/catalog/Aerografy-596321.html?search_producer=20247594&search_keywords=u-star Z poprzedniej, za paręnaście złotych, uchodziło powietrze i zawór działał zero-jedynkowo. Ta jak na razie daje radę.
 7. Brawo za standardowe, a nie okolicznościowe malowanie Bardzo mi się podoba
 8. "No to lecimy z tym monologiem..." Twoje warsztaty po prostu onieśmielają...
 9. Jery

  Zero 1/48

  Fajna kolekcja, tylko zdjęcia trochę ciemne. Mogłeś zrobić portfolio i tam powrzucać po te dwa, trzy zdjęcia modeli w jednym wątku, lepiej by było prześledzić Twoją twórczość ⏭️ 👍
 10. Jery

  F-16 1/48 Kinetic

  Malowanie low visibilty jest u nas nieregulaminowe, przynajmniej na razie.
 11. Super robota 👍. Nitujesz na podstawie zdjęć, czy masz jakieś plany? Pytam bo chcę ponitować CH-46 i nie wiem czy oprócz zdjęć coś konkretniejszego mógł bym znaleźć w tym temacie.
 12. Jery

  Zakupy... Cz.4

  A skąd wiesz? Te modele były w podobnych rabatach w co najmniej dwóch sklepach.. To nie sklepy wyzbywały się "niechcianych" modeli, tylko ewentualnie dystrybutorzy. Obserwując dwa sklepy, modele i promocje w nich były praktycznie takie same.
 13. Cześć, Możesz zdradzić ten patent, gdzieś już o tym czytałem, ale nie pamiętam już szczegółów, a wątek mi umknął.
 14. Też mi się podoba Twoja praca, ale jak zobaczyłem tą rdzę to trochę zwątpiłem. Znaczy rdza wyszła bardzo fajnie, ale pasuje do jakiegoś porzuconego pojazdu, ale nie do samolotu. Poszukaj zdjęć w necie jak to mniej więcej powinno wyglądać. Podglądam i trzymam kciuki .
 15. Jery

  Zakupy... Cz.4

  Ja nie narzekam, coś kupiłem w tym "czarnym tygodniu" choć nie miałem zamiaru... Transporter, rabat 35%, Nagmachon 40%.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.