Skocz do zawartości

[PG-ZD] Magach Szewa Gimel 1/35 Academy/Legend/Eduard


Barthass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Straszne... Barthass ze swoim Magachem idzie jak burza a ja utknąłem przy zawieszeniu w Bassotto

 

Hah, jeśli zrobienie jednego karabinu, i przyklejenie 10 drucików przez 2 dni to zasuwanie jak burza

Anyway , czemuż to utknąłeś przy swoim Basotto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi się zachciało robić resory z blaszek

 

Toż to czysty masochizm

 

Batalii z Magachem ciąg dalszy

Czołg jest już uzbrojony i niebezpieczny - dodałem karabin M2 Cal.50 na przód wieży (karabin jest hybrydą zestawowego Cal.50 i Cal.50 z zestawu Legend LF1128 , z którego wziąłem korpus i mocowanie do wieży).

Dodałem też drugiego FN-Maga. Popracowałem trochę nad koszem , i nad bocznymi fartuchami (zrobiłem na razie zestaw na 1 bok).

Kółka i lufa oczywiście nie przyklejone, stąd takie krzywe

 

SPM_A0845.jpg

 

SPM_A0851.jpg

 

SPM_A0858.jpg

 

SPM_A0860.jpg

 

SPM_A0861.jpg

 

SPM_A0865.jpg

 

SPM_A0868.jpg

 

SPM_A0869.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już właściwie wszystko co było do zrobienia z zestawu do konwersji i zestawu bazowego , w tej chwili czekam na zestaw z filtrami powietrza, prawidłowymi kołami napędowymi, zwolnicami itp. , czekam tez na liny holownicze z Karayi . Tak więc zanosi się na dosyć długa przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś specjalne do magaha?

 

No właśnie nie Magach ma takie same koła jak M-60 , tylko zmienione wieńce zębate, dostosowane do nowych gąsienic, natomiast Academy daje do zestawu koła od... Merkavy I to jeszcze błędne, bo bez otworów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla Aviego i barthassa

 

Dzięki za ta fotę, miałem ją kiedyś, ale ostatnio jej szukałem, i nie mogłem znaleźć

 

 

hmm a może tak połączycie Mutta z tym Magahem

 

Jeżeli Avi "trochę" zmodyfikuje swoją Shmirę, to możemy coś takiego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za rozmywanie tematu Barthass

 

No AVI nie przesadzaj, trzeba sobie czasem pogadać i rozluźnić się, a, że towarzystwo zacne jest tak więc w moim temacie jest to jak najbardziej wskazane

 

Dotarły części do Magacha, więc trochę porobiłem, jednak Legend mnie dosyć mocno wkur.... , znaczy wkurzyło W zestawie 1056 dają prawidłowe koła napędowe do Magacha, każde koło składa się z dwóch połówek, czyli w zestawie powinny być 4 połówki, no ale niestety w moim zestawie były tylko 2 połówki, czyli jak widać nawet prosta matematyka sprawia im trudności ;) Więc będę musiał zamówić nowy zestaw...

Fotki z postępów(widać, że Magach odczekał swoje, i zakurzył się trochę ) :

SPM_A0913.jpg

 

SPM_A0915.jpg

 

SPM_A0920.jpg

 

SPM_A0921.jpg

 

SPM_A0909.jpg

 

SPM_A0923.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem zmuszony zakończyć relację w tym momencie.

Powodem jest to, że konwersja Legend jest na tyle skopana, ze tak na prawdę nie jestem w stanie poprawić wszystkich błędów. A naprawianie tego co skopał Legend wiąże się ze zbyt dużą stratą nerwów czasu i pieniędzy - nieproporcjonalną do możliwego otrzymanego efektu

Tak, że Magach idzie do pudełka, i będzie tam czekał na lepsze czasy...

Dzięki wszystkim za kibicowanie i dobre rady:) (może następny projekt uda mi się doprowadzić do końca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barthass, na taki problem najlepsze rozwiązanie to kupić bardzo dobry model i zbudować go prosto z pudełka - np. taki Abrams AIM albo SEP od Dragona.

 

POZDRO, a tak wracając do tematu. Może łatwiej było zbudować Magacha 6B używając konwersji L.P.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.