Skocz do zawartości

[PG-ZD] Magach Szewa Gimel 1/35 Academy/Legend/Eduard


Barthass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W jakiejś gazecie był podpis

"Izraelska Merkava IV po najechaniu na I.E.D Very Happy

 

Hehe, ja ściągnąłem to zdjęcie z jakiejś muslimskiej stronki, i było zatytułowane "Destroyed Israeli Merkava Tank"

A co zdjecie przedstawia kazdy widzi(no chyba , że dla muslimów każdy Izraelski czołg to Merkava, tak jak w czasie drugiej wojny wszystko co niemieckie było nazywane Tygrysami ), czołg nie najechał na IED czy coś, tylko po prostu przez błąd kierowcy stoczył się z drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co do Magacha, powoli cierpliwość mi się kończy i chyba dam sobie spokój z tym projektem...

Ja widzę dwa wyjścia:

1) zrób wszystko, aby można go było zobaczyć w Bytomiu, niezależnie od cierpliwości.

2) odłóż go na bok i zrób coś w ramach II Zimowego Konkursu (też na Byton)- jakiś szybki projekt. Przy czym szybki nie znaczy marny np. Leclerca od Tamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiejś gazecie był podpis

"Izraelska Merkava IV po najechaniu na I.E.D Very Happy

 

 

A co zdjecie przedstawia kazdy widzi....czołg nie najechał na IED czy coś, tylko po prostu przez błąd kierowcy stoczył się z drogi

 

Ci izraelscy kierowcy nie należą chyba do najlepszych na świecie To już któreś z koleji takie zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak miałem 4 lata i siadłem na rower to się przewróciłem. sorry z ot

Barthass - mam pytanie - Izraelczycy na hełmach noszą jakieś takie dziwne pokrowce - to się sciąga na twarz, szyję - ma to pełnić forme kaptura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już któreś z koleji takie zdjęcie

 

Hehe, chyba drugie:D Więcej wypadków w takim stylu nie widziałem oprócz jeszcze Merkavy stojącej pionowo na przodzie i lufie

A i mam zdjęcia z Amerykańskich poligonów i tam Abramsy to lezą do góry kołami, badź jeden na drugim

 

Ja widzę dwa wyjścia:

1) zrób wszystko, aby można go było zobaczyć w Bytomiu, niezależnie od cierpliwości.

2) odłóż go na bok i zrób coś w ramach II Zimowego Konkursu (też na Byton)- jakiś szybki projekt. Przy czym szybki nie znaczy marny np. Leclerca od Tamki.

 

Zdecydowanie wybiorę tę drugą opcję.

 

 

Centauro najlepiej Smile

 

No właśnie o tym myślałem, mam go w poczekalni i jutro chyba zacznę relację.

 

 

 

Barthass - mam pytanie - Izraelczycy na hełmach noszą jakieś takie dziwne pokrowce - to się sciąga na twarz, szyję - ma to pełnić forme kaptura?

 

Mniemam, że chodzi o to :

 

oss.jpg

 

Jest to po prostu element kamuflażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centauro nie Centuriona troche nie doczytałeś ;)

mój błąd

No właśnie o tym myślałem, mam go w poczekalni i jutro chyba zacznę relację.

To będzie coś pięknego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą siatke to zapytałem kiedyś pewnego Pana z IDF za pośrednictwem Internetu i powiedział że ma to na celu rozmycie kształtu hełmu który jest bardzo charakterystyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Hmm, no niestety porzuciłem ten projekt na dobre, i wątpię czy do niego jeszcze kiedyś powrócę :(

 

bo mam Blazera od Italki

 

Bardzo przyzwoity model, jest co poprawiać, ale to głównie kosmetyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj toż tam została tylko kosmetyka i największa zabawa czyli

malowanie , co do swojego chcę dokupić blaszki Edka i km od Legenda .

Jak to zbiore to się zgłoszę z prośbą o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj toż tam została tylko kosmetyka i największa zabawa czyli

malowanie

 

Heh, otóż nie Po dogłębnym researchu ze znajomym doszliśmy do wniosku, że wieża czołgu M48, która była montowana na M60A0 ,na którego podstawie zbudowany jest Magach 7c ,jest klonem wieży z zestawu Tamiyi, a więc pod względem merytorycznym całkowita porażka- cała tylna część wieży, łącznie z podstawą jest do wywalenia, oprócz tego do zwalenia jest kosz, w którym niestety popełniłem parę błedów. O ile przeróbka kosza nie była by zbyt uciążliwa, o tyle nie jestem w stanie przerobić skopanej przez Legend wieży. Zobaczę, może z braku laku się za niego wezmę i skończę tak jak jest, ale nie będę w pełni usatysfakcjinowany

 

i km od Legenda

 

Km, czyli przedni Cal.50 czy 2 FN-Mag, znajdujące się w pobliżu włazów dowódcy i ładowniczego na wieży?

Jeśli to pierwsze, to zdecydowanie lepszym zakupem byłby Cal.50 z Tasca, to najlepszy Cal.50 na rynku, a jesli chodzi o te drugie, to karabiny FN-Mag od Legenda są całkiem dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym skończył model i miałbym satysfakcję ze skończenia co do km to znalazłem zestaw w którym jest 50 i dwa

FN - Mag w całkiem przyzwoitej cenie .

Także rękawy do góry i do pracy będzie co oglądać i komentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.