Skocz do zawartości

Leon 2PL !!! 1:35 konwersja ACE Project Studio


SnajperTBG

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czołgiem. Jakoś nie miałem w planach ale wyszło jakoś tak 🤣 zakupiłem model, konwersję i się zabrałem do roboty. Rynek ożywa jeśli chodzi o konwersję z których można zrobić rodzimy sprzęt:) Sama konwersja to majstersztyk i chyba najładniejszy detal jaki widziałem w formie druku 3D. Po rozpakowaniu pudełka zacząłem zabawę od wycięcia części konwersji z podpór.  Cały wieczór zabawy w cięcie i szlifowanie. Ale jak już się to widzi to się łapki telepią ze szczęścia. Konwersja dobrze spasowana. Troszkę musiałem podpiłować APU gdyż ch##owo skleiłem kadłub(meng dał dupy i trzeba uważać!). Ale wyprowadziłem błąd i jest git :) model robię pomału ze względu na małą ilość czasu więc bez napinki że nie zdążę na jakiś konkurs 😉

IMG_20240622_181155_067.jpg

IMG_20240628_192919_341.jpg

Edytowane przez SnajperTBG
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąski od Menga może zajmują sporo czasu ale są za to ruchome:) - jakieś 6h zabawy 😉 

IMG_20240702_220819_623.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat gorący, więc obserwujących na pewno będzie wielu. Sam jestem ciekaw relacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiadomych względów jesteś obserwowany. Najżmudniejszą pracę u podstaw już zrobiłeś to teraz pójdzie już gładziutko. Będzie kocur i to nasz! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Podziw i szacun za  wykonanie gąsienic oraz cięcie, gięcie Menga pod konwersję. Czekamy na dalsze postępy 

Edytowane przez robertmodelarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadłub zakończony. Gąski wsunięte celem oglądowym. Czas na wieżę ale to już innym razem 😉

IMG_20240709_120902_041.jpg

IMG_20240709_120950_696.jpg

IMG_20240709_121008_132.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robertmodelarz napisał:

Podkład pod kamuflaż wyszedł idealnie.

To nie podkład tylko kolor plastiku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
W dniu 11.07.2024 o 17:16, SnajperTBG napisał:

To nie podkład tylko kolor plastiku 😉

Podkład pod od model - szmata w kamuflażu na której ustawiłeś model.🤣

Edytowane przez robertmodelarz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Cuda Panie, cuda :) 

Ale poprawić trzeba uchwyt do zasobnika z tyłu, bo plastikiem wali po oczach na kilometr, Na pokrywkach od silnika zdaje się tak samo :) 

Edytowane przez Dorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tylne kosze poszła szpachla wamodu akrylowa która idealnie weszła w szczeliny:)  Ogólnie fajnie się ten model klei. Konwersja 11/10 :) brawa dla autorów!!! No to teraz czas na najgorze... Nigdy nie lubiłem kłaść antislipa a tu trzeba. Zamówiłem pewna mixture i zobaczymy co z tego będzie. Cdn.😉 tylko nie wiadomo kiedy...

IMG_20240719_125351_685.jpg

IMG_20240719_125403_761.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Anteny to - Orange Hobby G35-107-48

Specyfik do antislipa to - Tamiya 87110 Diorama Texture Paint - Grit Effect Light Sand (podpatrzone u kolegi co T-90 robił )

 

Antyslipa kładę bo takowy występuje na czołgu.

Edytowane przez SnajperTBG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ale nie wszędzie gdzie powinien być. I niestety trzeba dorabiać chcąc zachować merytorykę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.