Skocz do zawartości

M88, Wersja IDF(Tachlatz) z plotem i buda dla psa.


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Barthass i Ty Brutusie przeciw mnie?!?!

 

Tak pełnią tą samą rolę ale różnią się sposobem osiągnięcia tej ochrony. Jak chce się komuś szukać to z tego co pamiętam na Military jest zdjęcie Strykera z zaklinowanym i uszkodzonym pociskiem z RPG w prętach klatki.

 

Ech, idę zagrać w Steel Panthers WaW Egipcjanami przeciw wiesz komu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Barthass i Ty Brutusie przeciw mnie?!?!

 

Ależ gdzież bym śmiał występować przeciwko Tobie

 

Ech, idę zagrać w Steel Panthers WaW Egipcjanami przeciw wiesz komu

 

To jest pewne, że przegrasz, a Twoje wojska uciekną tam gdzie powinny czyli na swój brzeg Kanału Sueskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to sam nie wiem o co mi chodziło

Masz racje jestem niemożliwy

ak chce się komuś szukać to z tego co pamiętam na Military jest zdjęcie Strykera z zaklinowanym i uszkodzonym pociskiem z RPG w prętach klatki.

http://img236.imageshack.us/my.php?image=mosul2c2020iraq202004201105vr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja panowie zamiast miałkich kłotni wolałbym zobaczyć w końcu TĄ KLATKĘ!!! na modelu, który gdzieś utonął w morzu waszych przepychanek....

Co ma wisiec nie utonie. W ogromnych bolach, rodzi sie powoli. To co zrobilem przez ostatni tydzien, po jednym wkurzeniu i rozwaleniu wszystkiego w drobny mak, pobieglem do sklepu i kupilem prosty drut. To co na fotach to stan mocno surowy, przylozony na sucho bez finalnych docinek, takze spokojnie.

P1060837.jpg

P1060838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, tak więc na górze budy jest właz

Rewelacja ujecie, dokladnie tego brakowalo, zeby wykonac boczne elementy plotu. Wlaz bedzie ten sam co w oryginalnej wiezy.

Dzieki stary, jeszcze jedna prosba, mianowicie jakiego koloru uzyc do malowania tego stwora, czy odpowiednik humbrola 84 bedzie ok, kiedys gdzies widzialem taka tabele z odpowiednikami roznych farb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyc do malowania tego stwora, czy odpowiednik humbrola 84 bedzie ok

 

Jak dla mnie najlepszy będzie Humbrol 84, albo ten kolor z którym kombinuje Avi w swojej Szmirze , nie wiem co to za firma, ale wygląda super. Co do odpowiedników humbrola, mam odpowiednik 84 z Vallejo, i jutro zobaczę jak to się ma do oryginalnej 84.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy będzie Humbrol 84, albo ten kolor z którym kombinuje Avi w swojej Szmirze , nie wiem co to za firma, ale wygląda super. Co do odpowiedników humbrola, mam odpowiednik 84 z Vallejo, i jutro zobaczę jak to się ma do oryginalnej 84.

_________________

Bede malowal Tamiya i jakos nie moge znalesc nic w necie. Ewentualnie myslalem o tym, ostatnia pozycja, wiem ze to nie ten okres, ale przynajmniej wiem jak pomieszac.

http://idfmodelling.free.fr/article01.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie myslalem o tym, ostatnia pozycja, wiem ze to nie ten okres, ale przynajmniej wiem jak pomieszac.

 

Jak najbardziej ten okres Właśnie od 1982 roku do teraz używa się tego samego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ten kolor z którym kombinuje Avi w swojej Szmirze , nie wiem co to za firma, ale wygląda super

Owa farba to Lifecolor - nazywa się 'Israeli Sandgrey up 1982'. Akryl polimerowy, bardzo dobrze się kładzie. W UK te farby sa dostępne bez problemu chyba, w Polsce sprzedaje je tylko ToRo Models z Warszawy (w zasadzie z Konstancina). Polecam - robią cztery kolory do izraelskiej pancerki - najwcześniejszy, tzn. do 1967 roku, potem 1967 - 82, wspomniany powyżej 1982 w górę, oraz ten taki ciemnozielony, którym są dzisiaj malowane niektóre ich pojazdy, np. Humvee.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce sprzedaje je tylko ToRo Models z Warszawy

 

Sprawdziłem na Toro model, i nie ma tam tych kolorów, są tylko zestawy tematyczne. Ale znalazłem stronkę www.lifecolor.pl , i tam są wszystkie ich produkty. Tak więc już wiem na wyroby jakiej firmy przerzucę się jeśli chodzi o malowanie IDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce sprzedaje je tylko ToRo Models z Warszawy

 

Sprawdziłem na Toro model, i nie ma tam tych kolorów, są tylko zestawy tematyczne. Ale znalazłem stronkę www.lifecolor.pl , i tam są wszystkie ich produkty. Tak więc już wiem na wyroby jakiej firmy przerzucę się jeśli chodzi o malowanie IDF

Ale jak zamówisz w ToRo te kolory, to sprowadzą Ci na indywidualne zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plot zrobiony, pomalowany podkladem. Wyglada jak stonoga. Zrobilem takze skrzynki na lancuchy ktore trzeba przymocowac z tylu, tyle ze na razie szpachla schnie.

Listonosz zostawil avizo, wiec pewnie gaski wreszcie doszly. Niestety sklep w ktorym kupilem farbke ktora poleca Avi, dal ciala i przyslali zly kolor, wiec malowanie sie przeciagnie. Teraz sie skupie na wykonczeniu budy dla psa.

P1060841.jpg

P1060842.jpg

P1060843.jpg

P1060844.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sklep w ktorym kupilem farbke ktora poleca Avi, dal ciala i przyslali zly kolor, wiec malowanie sie przeciagnie.

Chyba zapomniałem podać numeru farby - to UA035, sorry.

Model zacnie wygląda już teraz. Nie mogę się doczekać, jak będzie pomalowany i w ogóle 'wykończony'.

Chyba zacznę Fittera IDF robić

Ehhh, trza nam było jakiś projekcik grupowy IDF zrobić, bo w tym samym czasie na forum dłubią się Merkava, Magach, Shmira no i Twój 'mastodont' A bóg wie co jeszcze lada dzień się pojawi....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dajesz dalej Adam Super to wygląda!

 

Ehhh, trza nam było jakiś projekcik grupowy IDF zrobić, bo w tym samym czasie na forum dłubią się Merkava, Magach, Shmira no i Twój 'mastodont' A bóg wie co jeszcze lada dzień się pojawi....

 

No właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.