Skocz do zawartości

M88, Wersja IDF(Tachlatz) z plotem i buda dla psa.


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

A.E.G. Designs

 

Pewnie chodzi Tobie o AEF Designs , moim zdaniem nie warto , bardzo słaba jakość , na innym forum ktoś dobrze skomentował produkty AEF "life is too short for AEF"

 

Tak. Oczywiście AEF. Co do jakości to prawda, że w porównaniu z potentatami zestawy są kiepskie. Trafiły do mnie dwa zestawy do konwersji.

 

Pierwszy z wnętrzem do BMP-1 i tu tragedia!!!!! Jakość żywicy poniżej krytyki i odwzorowanie wnętrza fatalne.

 

Ale drugi zestaw z wieżą do IDF M109 AL mnie zaskoczył. Żywica OK. i odwzorowanie detali dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale jestem ciekawy tego, jaka firma produkuje takie gąski.

Ta sama co podstawowy zestaw. AFV club oferuje gaski ogniwkowe starego i nowego typu, zamowilem wczoraj te nowego typu i bede niecierpliwie czekal na dostawe. Ale sie temat zrobil, jeszcze na dobre modelu nie zaczolem, a tu juz 2 strony.

Lubie scratch building, wiec wszystkie roznice jakie uda mi sie wylapac beda zrobione od podstaw z roznych materialow, np: pudelka od lodow maja fajny miekki plastik, dosc latwy do ciecia, ale gorszy do szlifowania. Stare karty telefoniczne, kredytowe itp tez pojda w ruch.

Przy tak duzej widowni bede sie musial naprawde postarac, presja rosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zasiadam na kibicowni.

Biora mnie IDF-y.

Do Swiat BN mam w planie go "postladac" w 1/72.

Tyle ze bez "klatki"

Bawilem sie do tej pory z M113 , M48 i Merkavami.

Zobacz:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9830492bdbd62fa0.html

Modele jeszcze nie calkiem gotowe, brak kurzu itp (aparacik mi nawalil)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widownia spora, szkoda, że u mnie tak nie jest

U Ciebie Barthass, widownia też duża jak się domyślam, tyle że nie ma na co (jakiegoś błędu) zwrócić uwagi czegoś wytknąć, bo wszystko uwzględniasz w swoim modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9830492bdbd62fa0.html

Modele jeszcze nie calkiem gotowe, brak kurzu itp (aparacik mi nawalil)

Rozumiem ze w 1/72, piekne sa te maluchy.

 

No, widownia spora, szkoda, że u mnie tak nie jest Smile

Wszyscy patrzymy na twoje zmagania, poniewaz uchodzisz za eksperta w tym temacie, to nikt za bardzo nic nie wytknie, a samych achow i ochow to nie wypada ciagle pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nazwa raczej jest poprawna...

 

Nazwa jak najbardziej poprawna , ale Pattersonowi pewnie chodziło o to co siły IDF obecnie wyrabiają na Bliskim Wschodzie , czyli np. akcje odwetowe na terytoriach palestyńskich, czy atak na libańskie pozycje Hezbollachu w 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po paru dniach walki i dostawie plastiku prace posunely sie do przodu odrobine. Buda dla psa juz sie ksztaltuje i przednie lampy dostaly plot, wszystko na ten moment tak tylko przylozone na sucho do fotek.

P1060835.jpg

P1060836.jpg

Gasek w sklepie nie bylo, wiec musialem zamowic je ponownie w innym sklepie, dlatego jeszcze nie moge wykonczyc bokow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba jest tam właz. Polecam prześledzić budowę Tachlatza w wykonaniu jakiegoś Francuza:

http://minitracks.forumpersos.com/l-atelier-des-minitracksiens-f4/m-88-t699-25.htm

A wcześniej zobaczyć to zdjęcie:

http://www.servimg.com/image_preview.php?i=1886&u=11051509

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, po zdjęciach faktycznie widać , ze coś tam jest , tylko nie w takim wydaniu w jakim przedstawił to Francuz czyli kopuła dowódcy z M-113 , tylko bardziej dyskretne jak np. w Nagmanie do którego podałeś linka. Przeszukam jeszcze jakieś fora, może cos znajdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, po zdjęciach faktycznie widać , ze coś tam jest , tylko nie w takim wydaniu w jakim przedstawił to Francuz czyli kopuła dowódcy z M-113 , tylko bardziej dyskretne jak np. w Nagmanie do którego podałeś linka. Przeszukam jeszcze jakieś fora, może cos znajdę...

Hmmm, zgadza sie, moze tam wsadzic wlaz z tego m88 jest jakby troche subtelniejszy. Dzieki za te foty, nie mialem ich, a przydadza sie do wykonania tych pojemnikow na lancuchy. Swoja droga skad ty bierzesz te foty, ja od 2 tygodniu proje net i nic wiecej znalezc nie moge.

Jest jeszcze jeden dylemat, jak sie patrzy na podstawe budy (szczegolnie w 2 fotce z tych nowych) to widac ze tam jest jeszcze jeden wizjer, dlatego wykonalem podstawe troche wezsza niz glowna wieze, tak zeby zmiescic jeszcze ten wizjer lub ich kilka, tylko jak sa rozmieszczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.