Skocz do zawartości

M88, Wersja IDF(Tachlatz) z plotem i buda dla psa.


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry w niedzielne popoludnie. Zapraszam zainteresowanych do odcinka pierwszego z realcji budowy takiego pojazdu:

M88_wire_cage_Israeli_army_forum_Ar.jpg

Do budowy uzyje:

P1060832.jpg

oraz zamowione juz gaski ogniwkowe o odpowiednim ksztalcie nakladek (te w pudle to stara wersja i gumiaki). Takze w drodze troszke plastiku (drutu juz mam duzo) do wykonania tego plotu i budy na psa.

Tak wyglada teraz:

P1060833.jpg

P1060834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chochocho jaki zainteresowanie, nie spodziewalem sie.

 

Czy można liczyć na więcej zdjęć oryginału ,

ew. linki do (znanych Tobie) galerii ?

Mam tylko pare ktore znalazlem w necie i jedna ktorej w necie nie znalazlem, ale podeslal mi ja Barthass.

M-88A1_upgrade_Armor_wire_cage_Tank.jpg

M88_wire_cage_Israeli_army_forum-2.jpg

M88_wire_cage_Israeli_army_forum-1.jpg

M88Tachlatz.jpg

M88Tachlatz2.jpg

Wiecej niestety nie mam.

 

zastanawia mnie jak zrobisz ta klatkę wokół pojazdu o ile ja zamierzasz robić tak czy siak powodzenia i kibicuje dalej

Bede ja robil, bo caly urok tej wersji wlasnie w tej klatce. Plastik juz kupilem, a drutu juz sporo mam. Zreszta we wszystkich moich abramsach kosze na wiezy robilem z drutu, wiec wiem jak to sie je. Interpretacja bedzie na podstawie zdjec i wyczucia, takze troche moze sie roznic od oryginalu.

Ciekawostka, niemniej pudełkowe barwy są mi bliższe. Przyglądnę się uważnie

Rozwazalem podciagniecie go najpierw do standardu M88A2 hercules i zrobienie dio jak sciagaja Saddama z piedestalu(jest nawet taka figurka Verlindena), ale ten jakos zwyciezyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 aktywne tematy można nazwać namnożeniem

no jeśli chodzi o namnożenie tematów dotyczących pojazdów po 45 to zaczyna sie ono powyżej jednego tematu i w ten sposób mieliśmy namnożenie Twardych, mamy namnożenie pojazdów bazujących na MT-LB, mamy plage T-54(55).

A plaga Tygrysów zaczyna sie od 66 825 986 tematów

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, zaczyna się pojawiać sporo nowszego sprzętu i powiem szczerze, że jest to zauważalne właściwie tylko na tym forum. Niemniej cieszę się, widząc ciekawe i mało spotykane konstrukcje - tym bardziej, że poziom jaki prezentujecie drodzy Koledzy budzi respekt. Nie będę ukrywał, że coraz bardziej motywuje mnie to do jak najlepszego wykonania mojego Leosia 2A6 EX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry w niedzielne popoludnie. Zapraszam zainteresowanych do odcinka pierwszego z realcji budowy takiego pojazdu:

Niezłe wyzwanie.

Moje pytanie dotyczy gąsienic. IDF M88 miał inne ogniwa gąsienic, niż ogniwa w proponowanym modelu bazowym. Więc jak adamkijak sobie z tym poradzi?

Proponuję sprawdzić zestaw żywiczny do konwersji do wersji IDF M88 izraelskiej firmy A.E.G. Designs o nr kat. KI-800.

 

http://www.aefdesigns.com/Israile_Images/Israeli_Armor_2.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy gąsienic. IDF M88 miał inne ogniwa gąsienic, niż ogniwa w proponowanym modelu bazowym. Więc jak adamkijak sobie z tym poradzi?

Adam napisał o tym w pierwszym poście, wystarczy przeczytać :>

oraz zamowione juz gaski ogniwkowe o odpowiednim ksztalcie nakladek (te w pudle to stara wersja i gumiaki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy gąsienic. IDF M88 miał inne ogniwa gąsienic, niż ogniwa w proponowanym modelu bazowym. Więc jak adamkijak sobie z tym poradzi?

Adam napisał o tym w pierwszym poście, wystarczy przeczytać :>

oraz zamowione juz gaski ogniwkowe o odpowiednim ksztalcie nakladek (te w pudle to stara wersja i gumiaki)

 

Sorry. Umknął mi ten tekst między zdjęciami. Ale jestem ciekawy tego, jaka firma produkuje takie gąski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.E.G. Designs

 

Pewnie chodzi Tobie o AEF Designs , moim zdaniem nie warto , bardzo słaba jakość , na innym forum ktoś dobrze skomentował produkty AEF "life is too short for AEF"

 

 

Tak właściwie, to jakie jest przeznaczenie tej klatki Question

 

Ochrona przeciw pociskom kumulacyjnym np. RPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.