Skocz do zawartości

Revell (Monogram) firma z klasą.


Marek Świderski

Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś na forum poruszałem problem z kabiną w modelu samolotu A-10, firmy Monogram. Napisałem list do Revell jako przedstawiciela Monogram w Europie. Przedstawiłem tam mój problem z w/w kabina i po jakimś czasie dostałem odpowiedz e-mailem, że została ona zamówiona w USA. Jak wielkie było moje zdziwnienie kiedy dziś rano listonosz wręczył mi przesyłkę z Niemiec od Revell z kabiną !!! W moich oczach firma Revell zyskała ogromne uznanie.

2651cddf3b54cd6amed.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pieknie. Widac, ze dbaja o klienta. Zeby tak wszyscy podchodzili do sprawy, swiat bylby piekniejszy, a zycie latwiejsze. A najlepiej to by bylo, gdyby takie wpadki w ogóle sie nie zdarzaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Revell dba o klienta. Mój kolega napisał do Italeri że kupił model w którym był uszkodzony jakiś element, po jakimś czasie (około pół roku) dostał od nich całą ramkę z częściami na której znajdował sie ten element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm ... słyszałem o takich "gestach dobroci" z ręki kilku firm. Czy może, któryś z kolegów ma podobne doświadczenie z Hasegawą.

Poztrzebuję od nich wydębić ramkę do modelu Ferrari 328 GTS ... ramkę w chromie; silnik + kilka innych dupereli. Obawiam się jedna, że może być problem bo model jest wyprodukowany w 1985r.

Model kupiłem, a w zasadziedostałem tylko za zwrot kosztów przesyłki ...

niesety wspomniane elenenty sa poklejone i to dosyć dramatycznie. Chociaż "darowanemu koniowi" nie zagląda się w paszczękę ... to jedna ciężko to będzie doprowadzić do stanu ponownego użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 połowie lat 80 ubiegłego wieku otrzymałem model (nie pamiętam już jaki) firmy Hasegawa i brakowało jakiegoś elementu kabiny. Napisałem list do firmy i po dość długim okresie nadeszła odpowiedź z całą ramką oszklenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To gdzieś jeszcze w Kuj.-Pom. Revell ma swoją fabrykę, poza Bydgoszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.