Skocz do zawartości

Stryker M1126 (ICV) Trumpeter 1:35


peter

Rekomendowane odpowiedzi

pojazd w sumie skończony

teraz wystarczy skleić tył, góre i dół w kupe i malowanko, brudzonko, podstawka, figurka i koniec

tak wygląda skończona góra:

SV501568.jpg

dziwnie te siatki na fotach wyglądają, w realu dużo lepiej...

no teraz czas na figurke, już mi sie nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomalowany jak aerkiem, a może on jest pomalowany aerkiem ??

Nie doczytałem, jaka to farbka, bo bardzo mi się podoba ten odcień ???

malowany pędzlem i z tymi pochwałami radze poczekać do zdjęć w lepszej jakości bo wtedy czar pryśnie

farba to Agama R 11 m ale w rzeczywistości wygląda całkiem inaczej niż na foto (rozcieńczyłem kranówą)

teraz idąc w ślady Erniego planuje go popisać kredą a może najpierw pobrudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

położyłem kalki i okazały sie grube jak ściana w sumie od ściany różnią sie tylko tym że ściana wyglądałaby lepiej na modelu i na pewno dałoby sie ja łatwiej ułożyć

reasumując model po nałożeniu kalek znacznie stracił w moich oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

położyłem kalki i okazały sie grube jak ściana w sumie od ściany różnią sie tylko tym że ściana wyglądałaby lepiej na modelu i na pewno dałoby sie ja łatwiej ułożyć

reasumując model po nałożeniu kalek znacznie stracił w moich oczach

 

To płyny do kalek by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To płyny do kalek by się przydały.

inwestycja najważniejsza w najbliższym czasie

oby w APM mieli bo jak ostatnio byłem to usłyszałem pocieszające "Dostawa w drodze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nakładaniem kalek należy pokryć model błyszczącym lakierem (np. Sidoluxem) aby nie było widać filmu ...

bardzo możliwe

zawsze sobie dawałem rade na mata a potem kombinowanie z lakierami (patrz ZSU )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo możliwe Smile

zawsze sobie dawałem rade na mata a potem kombinowanie z lakierami (patrz ZSU Very Happy )

 

Heh, po co kombinować jak jest prosty i skuteczny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wziąłem sie za brudzenie,

na kołach widać pierwszą mieszanke a na kadłubie drugą, jak na Irak to chyba 2 ale żadna nie jest tak na prawde odpowiednia

Wash gdzieś zniknął

Na modelu widać jakieś niedomalowania ale ja mając go przed oczami nic nie widze w tych miejscach

Po poprawieniu kół biore sie za ożywianie modelu czyli bagaże

SV501656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona na każdym zdjęciu wygląda inaczej

Znaczy źle zdjęcia robisz ;-) Wiadomo, że w każdym świetle zdjęcia będą różne, ale jak już je robisz to weź jakiś jednokolorwy karton/bristol/cokolwiek, model postaw w dobrze oświetlonym miejscu - biurko przy oknie itp i od razu lepiej będzie go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil K. tylko to warsztat więc przez cały czas raz jest słonecznie raz deszczowo raz robie fote w biegu raz nie mam czasu latać do okien, nawet żarówka mi sie spaliła i zdjęcia robione przy świetle nowej wyglądają inaczej jak dam galerie to będą (mam nadzieje) lepsze, poza tym zdjecia zawsze przekłamują kolor no ale co sie usprawiedliwiam, ja po prostu nie umiem dobrze fotografować modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bagaże to, w przeciwieństwie do mody, będzie skromnie

SV501669.jpg

No bo ile taki Strker mógł przebywać bez wsparcie, dzień ?

jeśli chodzi o żarcie to 2 x 12 : 11 (2 + 9)=24 : 11=2,(1,8) czyli jak na jeden dzień żarcia starczy

Amunicja w dwóch dużych skrzyniach i jednej skrzynce do M 2 też chyba starczy, a do tego dwie plandeki/cosie coby uzupełniły

Czym to związać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.