Skocz do zawartości

Stryker M1126 (ICV) Trumpeter 1:35


peter

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki , farba była mówiona pare postów wcześniej

Zaplanowałem podstawke, na podstaiwe zdjęcia co jest u mnie rzadkie

Prosta jak drut a w wykonaniu banalna, jest to Stryker wzmacniający checkpoint, stoi on zastawiony betonowym "stoperem" na środkowym pasie. Na zdjęciu co prawda stał Abrams ale nie zawsze taka krowa jest pod ręką

SV501679.jpg

Beton zrobie z płyty kartonowo gipsowej. Teraz pytanie do Was, z jakiego papieru ściernego asfalt ???

Zmieniam obszar bo Bagdad był pod odpowiedzialnością Korpusu Piechoty Morskiej.

Teraz prosze bez skojarzeń Czy na Strykerach montowano CIPy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

peter W kwestii dioramki moja mała uwaga. Postaraj się, aby pojazd nie był równolegle ustawiony do krawędzi podstawki. To taka można powiedzieć reguła / zasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Kubo

na teraz wygląda tak

SV501690.jpg

rejestracja nie jest krzywa a w sumie jest ale tylko na tym zdjęciu a teraz zagadka, kto powie co jest z nią nie tak (oprócz że jest krzywo [na zdjęciu !!!])

obok zdjęcie na którym luźno sie wzorowałem ( tam jest Abrams TUSK ?!), napis z innego zdjęcia na którym też sie luźno wzorowałem

dalszy ciąg prac po dorwaniu papieru ściernego bo jedyny o zbliżonej gradacji jaki mam jest żółty

Co o tym sądzicie, to pierwsza rzecz jaką robie na podstwke (mam na mysli "beton")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zamierzasz dać (papier) na tą drogę ??

Odpisuje teraz bo dopiero zauważyłem

Pewnie coś koło 300, w sobote ide do dziadka więc będe musiał splądrować jego warsztat a jak nic nie znajde to wydam tych pare miedziaków

Już widze że będzie troche pusto a żadnego pomysłu na wypełnienie nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 4 w nocy męczony bezsennością zacząłem przeglądać wszelkiego rodzaju NTW, Poligony, Armie, Komandosy i znalazłem zdjęcie

Półprzytomny wstałem i zacząłem robić ten znak, z tego wszystkiego pamiętam tylko Ewe Drzyzge i jej gości czyli to musiało dziać sie między 3 a 4 co utwierdza mnie w przekonaniu że był wcześnie

Zrobiłem taki znak i zacząłem plecaki, napis mówi: a w sumie nie wiem co mówi ale znalazłem taki lub podobny też na bliższym nam pojeździe

01_01.jpg

nie wiem co tam może być skoro stoi i na ulicy i na pojeździe, wygląda to tak

SV501732.jpg

Tandetnie czyli jak w rzeczywistości, nie wiem czy to wykorzystam ale pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napis mówi: a w sumie nie wiem co mówi

 

w dość dowolnym tłumaczeniu "zachowaj odległość 50m, nie wyprzedzaj bo zostaniesz ostrzelany" W 2003 roku raczej ich nie było na pojazdach. Weszły dopiero później po zakończeniu działań typowo bojowych.

 

Tablica jak na zdjęciu powyżej montowana na ostatnim samochodzie w kolumnie. A ten murek to własny pomysł czy gdzieś znalazłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszły dopiero później po zakończeniu działań typowo bojowych.

Tak samo jak Strykery

Ale dlaczego stał przy checkpointcie na pewno tam pisze coś innego ale nie moge znaleźć jakiejś uniwersalnej regułki która by pasowała i do znaku stojącego na ulicy i do pojazdu, w ostateczności dam to na pojazd to może pare błędów zasłonie

A ten murek to własny pomysł czy gdzieś znalazłeś ??

Strone wcześniej pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strone wcześniej pisze

 

jakoś nie doczytałem ale ten mój internet o kant d... jest i mi się długo ładuje więc czytam tylko ostatnie strony :(

 

może pomogę:

b7d5b192d4288488med.jpg

172bdfa06c43080fmed.jpg

aed0d5a5089a92f4med.jpg

 

jakbyś chciał to Ci wykadruję napisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która zmiana jeśli można sie zapytać

 

na IV tej. A jeśli chodzi o strykera to mam zdjęcia amerykańskie datowane na kwiecień 2003 więc jednak już w 2003 były. Chyba , że to jakaś wcześniejsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zdjęcia amerykańskie datowane na kwiecień 2003 więc jednak już w 2003 były. Chyba , że to jakaś wcześniejsza wersja.

Stryker wszedł do Iraku dopiero w Grudniu 2003, jak chcesz to wrzuć te zdjęcie to pomyślimy co to, ja obstawiam że to LAV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinL

 

Patrząc na zdjęcia które podesłałeś stronkę wcześniej nie mogę obyć się wrażeniu że oni mają lepsze autostrady w porównaniu do naszych hehe

Irackie autostrady

http://picasaweb.google.com/andy.adyns/IraqiHighways#5129297250647616850

albo tu

http://picasaweb.google.com/andy.adyns/IraqiHighways#5129296237035334338

 

One są bez porównania lepsze

 

Jeszcze te zdjęcie bardzo mi się podoba

http://picasaweb.google.com/andy.adyns/IraqiHighways#5129296713776704482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinLPatrząc na zdjęcia które podesłałeś stronkę wcześniej nie mogę obyć się wrażeniu że oni mają lepsze autostrady w porównaniu do naszych hehe

 

Nie dość, że lepsze to jeszcze w większości zbudowane przez naszych inżynierów i robotników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.