Skocz do zawartości

Stryker M1126 (ICV) Trumpeter 1:35


peter

Rekomendowane odpowiedzi

Dodając ciekawe elementy to zrobie to

100537.jpg

snajperke wezme z

dragon_3022.jpg

będzie se beztrosko wisiała na tym dwójnogu

Nie chce przeładowywać mego Strykera ale chyba za mało plecaków dałem, co wy na to

SV501740.jpg

SV501737.jpg

Do blokady dorobiłem "ucha" coby m88 mógł podnosić

SV501734.jpg

Komentujcie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MOże to i LAV nie znam aż tak dobrze amerykańskiego sprzętu :(

28f8f4a0bd59f21d.jpg

 

A autostrady są super i to od lat nie naprawiane. Jedyne dziury to po IED ale są dość szybko łatane. Nie wiem tylko przez kogo bo tam trochę marazm dalej panuje.

 

Tej zapory się nie doczytałem ale generalnie były robione z tzw T-wall czyli bloków betonowych w kształcie T.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam aż tak dobrze amerykańskiego sprzętu

NIE ZNAMY SPRZĘTU SOJUSZNIKA

ale od LAVa do Stryker bardzo bliska droga

Na strykerach nie ma odpowiednika 25mm, między bronią 12,7 mm a 105 mm jest tylko 40 mm mk 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrale jak bym chciał wszystko na drobne rozkminiać to bym się od internetu nie oderwał. Jak tu co poniektórzy wiedzą w którym wozie kiedy działonowy bąka puścił Wielki szacun za wiedzę naprawdę.

 

 

zacząłem trochę przeglądać i na prawdę bez wniknięcia w temat ciężko jest rozpoznać który jest który. Niezły misz masz od szwajcarskiego Mowaga poprzez kanadyjskiego LAva do amerykańskiego LAV25 i dopiero Strayker. Znalazłem nawet takiego:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Stryker_25th_ID_Iraq_DF-SD-05-12693.JPEG

Tak więc zanim sam kiedyś siądę do tego cuda to poszukam duuuużo wiedzy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrale jak bym chciał wszystko na drobne rozkminiać to bym się od internetu nie oderwał. Jak tu co poniektórzy wiedzą w którym wozie kiedy działonowy bąka puścił Smile Wielki szacun za wiedzę naprawdę.

Bez przesady, mój ojciec rozpoznaje m113 i m557 a w Wojsku Polskim albo raczej ludowym służył w latach 80', widocznie słabo Cie wyszkolili

dubel, ten do usunięcia

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrale jak bym chciał wszystko na drobne rozkminiać to bym się od internetu nie oderwał. Jak tu co poniektórzy wiedzą w którym wozie kiedy działonowy bąka puścił Smile Wielki szacun za wiedzę naprawdę.

Bez przesady, mój ojciec rozpoznaje m113 i m557 a w Wojsku Polskim albo raczej ludowym służył w latach 80', widocznie słabo Cie wyszkolili

Co sądzicie o tym dwójnogu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, mój ojciec rozpoznaje m113 i m557 a w Wojsku Polskim albo raczej ludowym służył w latach 80'

 

i dlatego rozpoznaje . Teraz jest inny obszar zainteresowania.

 

niezły pomysł z tym dwójnogiem ale może lepiej było by go na hesco położyć. Często tak robili snajperzy na stałych check pointach. Poszukam gdzieś fotek bo miałem Słowaków. Na wzór było by niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nawet takiego:

to jest taki sam jak mój tylko ze slat armorem

 

na hesco położyć. Często tak robili snajperzy na stałych check pointach. Poszukam gdzieś fotek bo miałem Słowaków. Na wzór było by niezłe.

byłbym wdzięczny, może nawet hesco zrobie jak mi coś do łba odwali

 

Tak więc zanim sam kiedyś siądę do tego cuda to poszukam duuuużo wiedzy.

Proponuje MGS-a z dokupioną "klatką", AFV sprzedaje

i-i08-08-066stryker.jpg

dfb254aaf6f3f34f2a5cf5dc7201c507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłbym wdzięczny, może nawet hesco zrobie jak mi coś do łba odwali

mówisz i masz

3d21d5c1cb6cd4a1med.jpg

 

2ddea33a372f248fmed.jpg

 

jeśli mogę coś dołożyć to plecaki troszkę za bardzo się świecą a kartony z MRE i skrzynki też za czyste. Kartony lekko przygnieć tam gdzie je taśmy dociskają będzie bardziej real. Wóz jest bardzo fajnie przykurzony tylko troszkę to błoto nie na miejscu. Bo jak po deszczu to powinien być z zaciekami na pancerzu a wody w kałużach to nie znajdziesz w terenie.

Ale generalnie wózek fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecaki troszkę za bardzo się świecą

nie wiem czemu bo dostały dwa razy matem i obficie je kurzyłem ale jeszcze popracuje

 

a kartony z MRE i skrzynki też za czyste. Kartony lekko przygnieć tam gdzie je taśmy dociskają będzie bardziej real.

nie kurzyłem ani nie przygniatałem bo poprawiłem farbe na paskach i nie chciałem ich pobrudzić to wszystko zrobie dzisiaj

 

troszkę to błoto nie na miejscu.

przesadziłem i część zeskrobie

 

mówisz i masz

wielkie dzięki

 

Ale generalnie wózek fajny.

dziękuje

co do tej snajperki to raczej 12,7 mm by pasowała ale chyba Barreta w jednym zestawie można było znaleźć który jest już nieosiągalny

dodam chyba jeszcze na bagaże AT-4 i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barreta w jednym zestawie można było znaleźć który jest już nieosiągalny

Baretta jest w zestawie Academy, Humvee I.E.D. Gun truck. Model dość łatwo dostępny. Oczywiście nie mam na myśli aby kupować zestaw dla jednego elementu, niemniej model jest bardzo fajny i warty polecenia, a przy okazji miałbyś tą snajperkę (jeśli można tą "armatę" tak nazwać )

Ot to ten:

Academy-13405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten karabin snajperski jakis dziwny kolorek ma może spróbój całego na pustynny kolor zrobić, taki kamuflaż albo poprostu czarny , bo to co jest teraz jakoś nie bardzo pasuje. Takie moje zdanie...

 

 

Pozdrawiam..

i pierwsza faza prac nad karabinem też skończona

Nareszcie dostałem papier 180 czarny, w całym mieście zapanowała moda na żółty papier ścierny i trzeba było od znajomka co ma warsztat samochodowy, ale przynajmniej wodny 1500 kupiłem

Jutro foty podstawki chyba że mi nie wyjdzie i zrobie go stojącego na pustyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego powodu że to baza i musiałem czymś zamalować resztki innych farb klei itp. z czasów raczkowania w modelarstwie bo z tego okresu pochodzi ten karabin a akurat ta farba była pod ręka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.