Skocz do zawartości

Stryker M1126 (ICV) Trumpeter 1:35


peter

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra dół i tył skończone, góra już wchodzi na ostatnią prostą

SV501434.jpg

po męczeniu z dorabianiem uchwytów które jakimś cudem były połamane w pudełku postanowiłem rozluźnić sie przy 50

zacząłem od magazynka w którym chciałem umieścić taśmę amunicyjną, oczywiście producent nie byłby sobą ułatwiając taką "waloryzacje"

ktoś widocznie doszedł do wniosku że skoro nie dają taśmy to po co robić skrzynke amunicyjną z otworem

SV501416.jpg

pare ruchów skalpela i wszystko jest w porządku

SV501418.jpg

SV501439.jpg

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

monolog trwa

co koledzy znający sie na rzeczy mogą mi powiedzieć o kamizelkach z zestawu Delta Force (Somalia 1993) Dragona ?

3022-dragon.jpg

coraz więcej pytań i wciąż zero odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazw zestawu wskazuje są stare i chyba (napewno) już nie używane. Jak chcesz więcej szczegułów to obejżyj sobie "Helikopter w ogniu" a potem dla porównania obejrzyj pere reportaży na CNN i BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazw zestawu wskazuje są stare i chyba (napewno) już nie używane.

to wiem ale chciałem jakąś nazwe czy coś w tym stylu

Helikopter w ogniu oglądałem wczoraj i 1000 razy wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra coś mi sie z farbą stało i po wyschnięciu wygląda tak

SV501500.jpg

robie półcalówke, nawierciłem lufe i celownik oraz dorobiłem dźwignie od zamka, jakoś łyso to wygląda więc wypada coś dorobić ale zbytnio nie wiem co

SV501485.jpg

SV501489.jpg

koła mam pomalować jak w BTR

SV501490.jpg

czy mają być ciemniejsze ?

co do figurki to lekka zmiana koncepcji nic nie pasowało więc strzelec zamiast celować będzie nakładał hełm mam akurat jedną głowe bez nakrycia głowy wygrzebaną gdzieś z pudła (to malowanie sprzed może 3 lat, teraz umiem lepiej i przerobie ) a m249 będzie leżał obok

SV501462.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym modelu brakuje mi jakiś zakłucaczy itp.

Wie może ktoś jak to wyglądało na Strykerach, rhino przecież nie dodam, z chęcią dorobie taki bajer dopóki nie pomalowałem modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zdjęcia podmieniłem

powiedzcie co trzeba dodać do M2

peryskopów już nie będe poprawiał bo ani sił ani chęciu już nie mam, poza tym to plastiki a nie przezroczyste więc dobrze wyglądać nei mogą

jak z tymi kołami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powierzchnie antypoślizgowe będziesz odtwarzał?

masz zakaz wypowiadania sie w moim wątku bo cofam sie w budowie zamiast iść do przodu ... żart

no jak już o tym wspomniałeś to wstyd jakbym nie zrobił

taka wprawka przed Merkavą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zakaz wypowiadania sie w moim wątku bo cofam sie w budowie zamiast iść do przodu Smile... żart

no jak już o tym wspomniałeś to wstyd jakbym nie zrobił Smile

taka wprawka przed Merkavą

 

Hehe, tylko z tymi powierzchniami uważaj, bo w Strykerze są one bardzo delikatne, ni to co na Merkavach

Jak chcesz, to mam fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.