Skocz do zawartości

Chwilowo nie "Sen o Victorii" ale w jednym wątku d


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

Sebek, przed lepieniem tego rumowiska, na dioramkę, proponowałbym nieco poszarpać cegły, przy ubytkach.Są bardzo okrągłe, co chyba wynikało z odlewu plastiku(?)

To chyba waku Mini-Arta, a tam niestety cegły tak wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

proponowałbym nieco poszarpać cegły, przy ubytkach

 

waku Mini-Arta

 

To niemożliwe - plastik jest za cienki - ignoruje ten problem na tym etapie - gruz to załatwi za kilka dni.

 

Robię figury aby nie zostawiać je na ostatnią chwilę - jestem w połowie drogi z dwoma pierwszymi i w 1/4 z dwoma kolejnymi

IMG_0002-2.jpg

IMG_0009-1.jpg

 

PS. Czy coś z forum do południa było nie tak - jak chciałem wejśc to pojawiało mi się jakieś php .... czy coś takiego rząd literek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

trochę się nie odzywałem ale musiałem odreagować - szlag trafił panterę - po pomalowaniu kamuflażu została pokryta lakierem błyszczącym vallejo air- niestety jak się okazało lakier ten zaczął odpadać od farb - jest to już kolejny przypadek z lakierm vallejo air - musi coś sie dziać tym dodanym retaderem. Pantera nie nadaje się do użycia przy tym projekcie ale nada się na inny. NIestety brak możliwości zakupu nowej - fizyczny brak w sklepie spowodował że na bytom się nie wyrobię z tym projektem. Wykorzystując zwolnienie lekarskie na którym obecnie jeste tworzę nową dioramę przy której prace wrą.

StuH III Pomorze 1945

Pojazd malowany jest w stylu color modulation którego celem nadanie jest światłocienia kierunkowego.

Obraz039.jpg

IMG_0010-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakierem błyszczącym vallejo air- niestety jak się okazało lakier ten zaczął odpadać od farb

A ja myślałem już, że malowanie sidoluxem jest takie mało profesjonalne.

Ale jak to mówia "zwycieskiego składu się nie zmienia"

Szkoda, że projekt przerwany.

Zobaczymy co wyjdzie z tym color modulation, bo cos mi sie wydaje ze gdzieniegdzie kolory sa az biale.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mały kroczek

Moja interpretacja zniszczenia zimmeritu - ten goferek jest bardzo cieniutki-brzeg ma mniej niż milimetr a w środku dziura. NIe robiłem dlatego odprysku miniowego bo nie za bardzo były widoczne na tej konstrukcji wafla zrobionej przez Dragona. . Na dolnym zdjęciu baza samyh pigmentów na WH pod dalsze prace - nie wiem jak i gdzie będzie jeszcze StuH ustawiony na dioramce dlatego neutralnie wyszedłem od jasnego błota - nadmiar będę mógł zrzucić w każdej chwili bo jak pisałem to konstrukcja jeszcze nie utrwalona.

IMG_0028.jpg

IMG_0030.jpg

IMG_0029.jpg

IMG_0032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo tych akcencików sie narobiło..mam nadzieję, że spigmentowanie to "ukryje"

 

pzdr.

 

Ja mam nadzieję że nie - dlatego jeszcze zwiększyłem kontrast.

kolejny mały kroczek, teraz trzeba domalować minię w obiciach

 

IMG_0005-1.jpg

IMG_0006-24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.