Skocz do zawartości

M1 A1 Abrams 1:35 Italeri


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator
Kurcze w ogole jakos mi umknelo ze robisz ogniwkowe. Super wygladaja. Jak sie skladalo bo ja przy moich to sie naklnalem. Czy w tych ogniwkach z boku sa dziurki?, bo moze by sie pokusic o ich dorobienie skalpelem, lepiej to wtedy wyglada.

Składało się długo i bolą mnie od tego ręce.

Muszę je jeszcze chyba raz rozłożyć, bo trzeba je teraz pomalować.

Czy chodzi Ci o dziurki w tych małuch ogniwkach?

Tak wyglądają z boku.

DSCF3440.jpg

DSCF3442.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rece bola, bola. Problem mialem przy zakladaniu ze jak naciagalem za mocno to pekaly te male ogniwka laczace. Na zdjeciach abramsow widac ze w tych malych ogniwkach laczacych sa otwory, tylko ze chyba w tym przypadku ciezko bedzie to wykonac aby nie uszkodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Dzisiaj obrobiłem, ze zbędnego materiału elementy waloryzacji, wnętrza wierzyczki.

Będę je jeszcze wzbogacał, w różne przewody, itp.

Wnętrze będzie w kolorze białym.

DSCF3489.jpg

DSCF3490.jpg

DSCF3491.jpg

DSCF3492.jpg

Wnętrze, z fotelem, to chyba miejsce gdzie siedzi osoba kierująca czołgiem, także będzie wzbogacona o różne przewody.

DSCF3493-1.jpg

Wewnątrz wieżyczki, będzie to mniej więcej tak rozmieszczone.

DSCF3494-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Pomalowałm elementy na biało. Jeszcze wiele pracy czeka mnie przy tym elemencie. Malowanie drobnych elementów, i sklejenie wszystkiego w całoś, to jest to, co będę robił w najbliższym czasie.

DSCF3504.jpg

DSCF3506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Wczoraj, wkońcu przyszły do mnie zamówione części do modelu.

DSCF3510.jpg

DSCF3511.jpg

DSCF3512.jpg

DSCF3513.jpg

DSCF3514.jpg

Pierwszy raz mam doczynienia z wyżej pokazanymi częściami, więc chyba będę miał mały problem. Nie mam zielonego pojęcia jak to poskładać do kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo mi się podoba. Poważnie się zastanawiam nad zakupem takiego modelu. Dragon nie ma silnika z tego co wiem, więc pozostaje Italerka...

Ile dałeś za te gąski, jeśli dobrze rozumiem są one "ruchome" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

 

Ile dałeś za te gąski, jeśli dobrze rozumiem są one "ruchome" ?

Za gąsienice zapłaciłem 57,49zł i są w pełni ruchome.

 

Widzę, że oddzielnie zakupiłeś turrer basket grill, a w zestawie edka jest to samo, patrząc na zdjęcie (chyba)

Czy ten Voyager jest poprawniejszy ?

Kupiłem ponieważ, nie zauwazyłem że w tym zestawie już jest. Różnica między nimi jest taka że, różnią się one wielkością kratki.

W sumie to Voyager lepiej wygląda.

 

Gdzie robiłeś zakupy, a konkretnie chodzi o zestaw Echelona ?

Wszystkie zakupy robiłem w JadarHobby. Na ten zestaw Echelona czekałem ok 1 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Koledzy i koleżanki, mam mało wiedzy na temat el. fototrawionych i dlatego muszę was o coś zapytać.

Czym łączycie ze sobą blaszki? Czy za pomocą kleju, czy też je spajacie za pomocą lutu? Na forum nie znalazłem o tym nic, bądz może przeoczyłem taki temat.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.