Skocz do zawartości

[Revell]Kuhlauflieger + Magnum[Italeri]1:24 Dan Fisk


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie się prezentuje dół Magni Przyczepie się tylko do tego że przy lewej lamie ,między grillem a reflektorem jest trochę nie równo pomalowana powierzchnia . Reszta elegancko

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok. Dzięki za komentarze, zobaczę co poprawię a czego nie. Co do lakieru koło lampy to tak wyszedł na zdjęci, w rzeczywistości jest lepiej.

Teraz pytanie. W Magnumkach na forum np. u miqs-a lub Waldka zauważyłem podłączenie kabli takie jak w oryginale. Jest tam jakaś lampka i zbiorniczki także obok. A więc czy jest to jakiś zestaw KFS czy coś innego? Bo raczej to nie jest wykonane od podstaw, chyba,że się mylę

 

Edit:

mag-014.jpg

Zdjęcie pochodzi z "Renault Magnum z naczepą..." autor: miqs

 

8hp2q5n1udn5u3sumed.jpg

Zdjęcie pochodzi z "Renault Super Magnum - Tank Trailer 1:24 Italeri" autor: Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, choć szkoda, że nie jest raczej możliwe zdobycie go. Nasuwa mi się tylko pytanie, skoro Italeri miało i tak gotową już część to czemu nie mogła dodać jej do nowej Magni i urealnić ją bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyszła moja niewiedz, bo wzorowałem się najwidoczniej na Magni sprzed 2001. Co do tych tablic to jeszcze lepszy jest patent z Trailerem. Zamówiłem u nich bezpośrednio kilka numerów archiwalnych w tym jeden z owymi rejestracjami. Kosztowały bowiem chyba 3 zł za numer. Samych tablic nie wydrukuje się w takiej jakości na zwykłej drukarce domowej, a w taki tani koszt otrzymujemy coś około kilkunastu tablic (łącznie 3 razy tyle, bo po 2 na ciągnik i jedna inna na naczepę). Teraz nastąpi krótka przerwa w sklejaniu, bo piszę do końca tygodnia testy

Posiada może ktoś zdjęci spodu kabiny? Chodzi mi o to miejsce gdzie znajdują się zbiorniki nad silnikiem. Byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam!

Po wielu nieudanych próbach z kabiną, postanowiłem zakupić biały spray. Efekty wkrótce, lecz tym czasem:

http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=15305

Może ktoś pomóc? Wolałbym dwie, ale jak nic się nie uda to odkupię od ScaniV8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie coś tam porobiłem. Pod koniec tygodnia może bd galeria, jeśli wszystko pójdzie z planem. Maluję czymś takim, bo pędzel + Revell = w moim przypadku... Sory za jakość zdjęć, ale robione telefonem w zaciemnionym miejscu.

Zdjcie056.jpg

Zdjcie055.jpg

Zdjcie054.jpg

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na pierwszy raz malowania spray'em to wyszło wyśmienicie . Czekam na galerię modeliku . Aha i mogłeś przed malowaniem zeszlifować te "tabliczki" od Magnum AE .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.