Skocz do zawartości

[Revell]Kuhlauflieger + Magnum[Italeri]1:24 Dan Fisk


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W Polsce każdy pojazd o masie równej i przekraczającej 12 ton. Tylko nie wiem dlaczego akurat na naczepie? W Niemczech jest przecież TOLL COLLECT, albo automatyczny system poboru opłat albo wykupowany ręcznie, ale naklejana winieta na zderzaku to pierwsze słyszę, chociaż może być różnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie wiem jak to nazwać. Przyjrzałem się na moim Manie, i równie dobrze może to być, coś związanego z badaniami technicznymi. Ale wiem ze Niemcy rozwiązali ten problem stosując naklejki na rejestracji. Wiec nie wiem, już nie będę mieszał. Niech wypowiedzą się Ci co wiedzą to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co do tej winiety to mam 3 zdania.

1)Możliwe, ze na naczepie wymagana jest też nalepka, ponieważ w końcu do dodatkowe obciążenie(nie wiem czy dobrze mówię, bo znawcą to ja nie jestem)

2)Teoretycznie może być tak, ze zarejestrowany w Polsce zestaw jeździ po Niemczech, a jakoś tam chyba musi opłacić Można powiedzieć, że ta ciężarówka jeździ na trasie Poznań np. Hamburg i przewozi ryby

3)Model robię przede wszystkim tak, aby mi się podobał. To w końcu ja bd go widział 24h/dobę i musi być ładny Zgodność z oryginałem stoi na drugim planie.

Dobra koniec gadania. Zderzak pomalowany na czarno od przodu, tył jeszcze został do roboty.

Zapraszam do oglądania

dsc03977pq7.jpg

dsc03978ue5.jpg

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie kolego

 

P.S. A ta taka skrzynka na końcu ramy to nie jest czasami skrzynka na gaśnice ? Jak tak to może warto by zrobić ją w innych barwach. Być może się mylę

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miqs[/b]"]Czy Magnum też będzie na naszych blachach?

Tak.

 

Co do tej skrzyneczki, to podoba mi się taka jaka jest. Może pomalowałbym ja na czerwono, jednak nie mam takiej farbki. Aczkolwiek wydaje mi się, że zaburzałaby równowagę kolorystyczną zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako że niedawno dostałem gazety, a kilka osób chciało wiedzieć, to cena 1 numeru TRAILER to 3zł Piszę tu, bo wiem, że zainteresowaniu i tak zajrzą, a nie bd śmiecił innym tematu. Gazetki super zapakowane, transakcja też przebiegła doskonale.

Co do tematu modelu, to skleiłem całą ramę i zaczynam budować pakę. Idzie wolno, ale dla czego dowiecie się już niebawem Podpowiem, że wala się to gdzieś po warsztacie na forum

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena 1 numeru TRAILER to 3zł

 

To nieźle Dzięki za info Czekam na kolejne fotki z budowy

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama wygląda bardzo ładnie, efekt końcowy zapewne będzie wyśmienity.

 

PS : Truckerek jak chcesz, żeby tak pisali do Ciebie to weź zmień nick na Paweł i tyle, a nie każdego prosić jak ma do Ciebie pisać.

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.