Skocz do zawartości

[Revell]Kuhlauflieger + Magnum[Italeri]1:24 Dan Fisk


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zaczynam pracę nad moim drugim truckiem, mianowicie zestawem Renault Magnum i Refeer Trailer. Prace zacznę niedługo, stąd fotek na razie brak. In-box naczepy TUTAJ

Magnumki nie daję zawartości bo model chyba znany, chyba że ktoś bd chciał.

142_rn.jpg

111_rn.jpg

 

Pozdrowionka Konrad

P.S. To chyba pierwsza taka chłodnia na forum, więc mam nadzieję, że bd ciekawie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj!!!

Czekam z niecierpliwością bo od zawsze podobała mi się Magnumka no i naczepka też niczego sobie!

Oczywiście życzę ci powodzenia i bezproblemowego sklejania modeli (ciągnik i naczepa to dwa nie?)

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z zaciekawieniem będę śledził Twój temat.

Uprzedzę Cię jednak, że możesz nie być finalnie zadowolony z takiego zestawu. Oba modele, osobno, są fajne. Niestety w połączeniu, nie do końca do siebie pasują (według mnie). Chłodnia Schmitz jest bardzo duża, podpięta do Magnumki wygląda, jakby była w innej skali. Sama Magnumka jest fajnym modelem, ale "traci się" po podpięciu do Schmitz. Osobiście uważam, że do Magnumki lepiej pasowałaby jakaś beczka, albo szmata (np. z Hellera, albo wcześniejsze Italerki, ale nie firana Pegasus, bo też taka duża). Z kolei, pod "Szmitkę" można podpiąć DAFa lub MANa, one wizualnie są modelami większymi niż Magnia.

No, ale oczywiście sam zobaczysz, jak skończysz, czy Ci odpowiada, czy będziesz robił inne konfiguracje modeli.

Możesz rzucić okiem na mój zestaw (moje pierwsze modele):

 

img0523aqk3.th.jpg img0525aef4.th.jpg

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, wg mnie bd dobrze. Twoją Magnię już widziałem, ale jest bardzo fajna a z tą przyczepką wg mnie wygląda spoko. Tym bardziej, że planuję oba modele zrobić w podobnej kolorystyce(niebieskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img73.imageshack.us/img73/6277/60624770bk3.jpg - w rzeczywistości też to tak mniej więcej wygląda, gdy renault jest podchaczone xD .

 

Pozdrawiam

 

Nie mniej jednak ta Naczepa jest za duża, albo takie jest złudzenie. Co do magnumki osobiście nie składałem. Ale tata składał, i nawet fajne mu to szło. Ale ja miałem wrażenie ze to swego rodzaju concept. Nie wiem czemu, wszystko taki "proste" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak tylko nie dawaj tej obrzydliwej kalki z Italerki... Ktoś musiał mieć ciężki poniedziałek, jak ją projektował...

U mnie ten zestaw jest tymczasowy - jeszcze nie wiem, jakie będą jego losy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej magnumki to jakieś kable przewidujesz ?

Ja w swojej skleiłem na razie tylko ramę ale za to skopałem błotniki uważaj przy nich.

Może przy Magni tak, jednak przy naczepce dałem sobie spokój. Jednak jakby nie patrzeć to dopiero mój 2 i 3 truck, więc za dużo doświadczenia po Wreckerze nie mam

Zderzak tylko nie dawaj tej obrzydliwej kalki z Italerki... Ktoś musiał mieć ciężki poniedziałek, jak ją projektował...

No prawda, rewelacja to to nie jest

 

Do wszystkich

Cenię wasze uwagi i są mi one zawsze pomocne. Wydaje mi się(moja mała opinia), że bd dobrze, gdyż kolor magni i ramy naczepy bd bardzo zbliżony(mam taką nadzieję, ale nie wiem co wyjdzie). Jak co to przecież hobby się nie kończy po tym modelu, a więc następny może być Man, Daf itp. więc wystarczy zamienić

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak tylko nie dawaj tej obrzydliwej kalki z Italerki... Ktoś musiał mieć ciężki poniedziałek, jak ją projektował...

U mnie ten zestaw jest tymczasowy - jeszcze nie wiem, jakie będą jego losy

 

To jest malowanie autentycznej firmy , przynajmniej nazwa , spotkałem taka magnie juz tylko ze zieloną bodajże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Krótko ale na temat.

1.Farba o wiele ciemniejsza niż na zdjęciach.

2.Końcówki piast jeszcze nie pomalowane.

3.Ta skrzynka pod spodem, nie wiem co to, na palety czy schowek; też nie pomalowane.

4.Nie widać hamulców niestety, bo się namęczyłem przy nich

5.Zderzak jeszcze do pomalowania, bo maluje pędzlem i jeszcze nie jestem usatysfakcjonowany

6.Klosze lamp pomalowane, obudowy jeszcze na czarno i reszta tych drobiazgów na zderzaku.

7.Pomaluję jeszcze zaczepy chlapaczy na srebrno.

Koniec transmisji..........

Pozdrawiam Konrad!

P.S. Jeśli chcecie wiedzieć co ze Scanią, to jest dobrze. Pomalowałem kawałek ramienia.

dsc03911cr5.jpg

dsc03906ue7.jpg

dsc03905kv0.jpg

dsc03904pc5.jpg

dsc03901zl6.jpg

dsc03900mv3.jpg

dsc03899qi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta skrzynka pod spodem, nie wiem co to, na palety czy schowek

 

Jest to skrzynka na palet, ale nie wiem jaka ma pojemność, są jeszcze takie "odkryte" czyli sam stelaż. No ale fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.