Skocz do zawartości

[Revell]Kuhlauflieger + Magnum[Italeri]1:24 Dan Fisk


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładnie Ci rama wyszła I podobają mi się obrysówki w naczepie .A kolor piast jest jak najbardziej w porządku

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Już zajmuję się tematem

Piasty niebieskie bardziej mi się podobały, bo czarne za bardzo zlewały się z ramą.

Co do ich długości to teraz nic nie zrobię. Może w następnej Magni tak zrobię, aczkolwiek nigdy nie próbowałem. Tym bardziej chciałbym jak najbardziej urzmaicić obie Magnumki.

P.S. Cieszę się, że się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie mam mały problem. Gdzie podczepić przewody do naczepy? Do tej poprzeczki nad ramą czy coś muszę dorobić? Najlepiej by było jakby ktoś miał dokładne zdjęcie modelu z przewodami.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niestety nic poważnego nie zrobiłem. Myślałem, że może coś podgonię, ale dzisiaj musiałem stracić dzień na jakąś olimpiadę matematyczną, anie na modele Ponadto wziąłem się za dolną karoserię, ale widzę, że bd to ciężka masakra malując pędzlem. Nie chodzi o zagłębienia, ale pokryc czarny kolor farbą niebieską jest bardzo trudno Dzisiaj pomaluję może to co przebija, o ile nie padnę nad biurkiem

Pzdr Konrad

Zdjęcia tyłu robione z lampą. Mam pytanko, czy na Imageshacku można dodawać kilka zdjęć jednocześnie?

dsc04553.jpg

dsc04556.jpg

dsc04560.jpg

dsc04563.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się kolor ramy w naczepie Co to za farbka

Teoretycznie ten kolor to Revell 52. Mówię teoretycznie, bo na każdym zdjęciu jego odcień wygląda inaczej Zobacz na elementy naczepy, skrzynie, błotniki i pojemnik na gaśnicę, które wyglądają na ciemniejsze, a w rzeczywistości są jednakowe. (np. rama na stronie 4 jest o wiele ciemniejsza )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem pokazać, jak ciężko pomalować coś ciemniejszego na jaśniejszy pędzelkiem. Międzyosiówki też tak malowałem, a wyglądają ładnie. I tak jest dobrze w porównaniu z tym, jak chcę pomalować coś na biało, nawet jeżeli jest to biały element. Zderzak w naczepie malowałem chyba 6 razy Miałem koncepcję pomalowania kabiny na biało, ale raczej to nie wypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o sprejach, ale nie wiem czy nie zepsuję modelu. O aerku to na razie pomarzyć mogę Nie chcę wydawać tyle kasy, a sam kompresora raczej nie zbuduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co do sprejów to zawsze możesz sobie porobić próby na czymś innym - nie koniecznie na modelu Możesz np wziąć jakieś pudełko plastikowe i spróbować pomalować, a potem próbować pomalutku cieniutkimi warstwami na modelu. Zawsze jak nie wyjdzie, to wrzucisz do DOTa i malujesz jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kupiłem kompresor z aero guide chyba taka firma czekałem ze 3tyg potem okazało się że w aero jest skrzywiona iglica (facet zadzwonił i poinformował) i za około następne 2-3tyg dostalem kompresor ZA DARMO z drugim kompresorkiem z zestawem z aerografem tylko inny kompresor taki 1.2bar i i 2 taki gówniany aero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kupiłem kompresor z aero guide chyba taka firma czekałem ze 3tyg potem okazało się że w aero jest skrzywiona iglica (facet zadzwonił i poinformował) i za około następne 2-3tyg dostalem kompresor ZA DARMO z drugim kompresorkiem z zestawem z aerografem tylko inny kompresor taki 1.2bar i i 2 taki gówniany aero

 

To może teraz, jak jesteś szczęśliwym posiadaczem aerografu i kompresora, nauczysz się pisać poprawną polszczyzną, stosować znaki interpunkcyjne, wielkie litery? Nie jest Ci wstyd pisać takie posty? Przecież to świadczy o Twoim poziomie intelektualnym.

 

Jeżeli ktoś chciałby przedyskutować ze mną ten post, to zapraszam na priv, żeby nie zaśmiecać tematu autorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie z tym że łądną pajączynkę masz w przewodach Na mój gust trochę za dużo tego lub poprostu nieuporządkowane. No chyba zę takie było Twoje zamierzenie by podkreślić to ze jest tam instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Trochę mnie nie było. Już prawie miesiąc. Tyle udało mi się zrobić do tej pory. Foty słabe ale robiłem je telefonem. Następne bd aparatem, o ile go naładuję Trochę lakier dziwnie wygląda ale to wina fotek.

zdjcie010u.jpg

zdjcie008o.jpg

zdjcie007v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te trójkąciki przy błotnikach także powinny być czarne i obudowa lampy na górze powinna być srebrna. I trochę szkoda, że malowałeś pędzelkiem. Ale ogólnie Magnum prezentuje się bardzo ładnie. Powodzonka i dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.