Skocz do zawartości

Scania 164L Top Class580 CV


Marcus05

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

CZESC MARCUS DOŁACZYŁEM JAK WIDZISZ NA FORUM OD DZISIAJ BĘDE DAWAŁ TU KOMENTARZE MOJE ORAZ ZDJĘCIA SCANIA DEBEST A CZY BĘDZIESZ Z NIĄ W BYTOMIU NA FESTIWALU POZDROWIONKA

 

 

Edit... Używaj do pisania postów normalnej wielkości liter, Pisanie wielka literą jest traktowane jako wrzask, krzyk, lub podniesiony głos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Po paru miesiącach prac, kliku tygodniach zniechęcenia do modelu powstała w końcu wersja ostateczna. Czas na recenzje podaje dzisiaj tylko trzy zdjęcia, w przyszłym tygodniu pokażę więcej i lepiej zrobionych. Wszelkie uwagi mile widziane.

 

060ddfee0231b451.jpg

c6e0d2fc61afd2c6.jpg

a tu z przymiarką do naczepy

077b8bc9109a5e21.jpg

 

p.s. czas myśleć nad nowym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, Miruś to zrobiłeś oby tak dalej, niewiem tylko, czy te kwiaty z flory pasują na tej naczepie !!!!! Pozdrowionka Wojtek Tuliński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Bardzo mi się podoba ten matowy/półmatowy kolor. Ładnie pasuje do tej Scani. A naczepka też bardzo fajnie się komponuje. Czarne ściany paki i srebrne obwódki

 

Jak dla mnie bajerka jest...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o tym aby położyć bezbarwny na Scanie

W sumie to szesnastak może i masz racje że na tej Scanii Marcus mógłby dać bezbarwny werniks ale teraz wygląda bardziej gangstersko

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Scania szkoda że nie zrobiłeś jej na wysoki połysk, efekt pewnie byłby jeszcze lepszy. Zapodaj fotki całego zestawu, abyśmy mogli ujrzeć zestaw w całej krasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, kilka tygodni zniechęcenia do modelu??? To nie brzmi za ciekawie. Miejmy nadzieję, że masz już to za sobą... Fotki robione z lampą więc na razie się nie wypowiem. Ale proszę o fotkę całego zestawu z naczepą Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam.

 

Nie wiem co powiedzieć, po ostatnich podróżach na wystawy mój model przeszedł małą krakse. Może macie doświadczenie co trzeba by teraz zrobić z taką poszarpaną kalką.

 

523363f73cd7ff9bm.jpg 9c6f28bb91355776m.jpg b3d5bd72f07eafa2m.jpg 7a97911fedb05abfm.jpg

 

Z przyjęmnościa wysłucham każdej rady.

 

Pozdr Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi raczej trudno się wypowiedzieć na ten temat bo nigdy nie spotkałem się z czymś takim, ale myślę, że ja bym przykleił tą owiewkę z tyłu kabiny i spróbował jakoś jak najdokjładniej użłożyć te rozszarpane końcówki kalek na mokro jeśli będzie to jakoś wyglądało to wystarczyło by pomalować po ciągłej lini tym specyfikiem : http://www.modelcentrum.sote.pl/go/_info/?id=11165 , a jeśli będą zbyt duże luki to pozostają chyba tylko domalówki. Tak sądze jak już wyżej pisałem JA bym tak zrobił innego sposobu nie znam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie wniosę do tematu, zrób tak jak napisał Serek.

Ps.

Niestety modele w transporcie dość często odnoszą szkody, ja też miałem je w drodze powrotnej z Żywca

23adcacb8f3abc1bm.jpgb2cc7881dbd70ae3m.jpg6e27a06f28262e26m.jpg

 

Nawet Mazda się połamała

 

d465cca1f274d37am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kurczaki jak ten kenworth sie rozfasolił szkoda taki był ładny amerakański , a co do betoniarki to napawiaj naprawiaj według mnie to jeden z nalepszych modeli trucków jakie widziałem( relacje z 10 razy oglądałem ) , jednym słowek twoja betoniarka wymiata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado, a w ciebie ktoś wjechał czy co??

 

Na dość ostrym łuku dwupasmówki wyprzedzałem (około 50 km/h) inną osobwkę, ale ta nagle zjechała na mój pas i szła prosto na mnie. Aby uniknąć zderzenia z nią odbiłem w lewo i uciekałem na wysepkę, niestety odbiło mnie od krawężnika (w tym czasie siąpiło i jezdnia była mokra) następnie zrobiłem spiralę i przykleiłem się do słupa przy prawym pasie, tamten kierowca uciekł z miejsca zadarzenia. Na szczęście oprócz rzeczy martwych nikomu nic się nie stało

Ps.

Mdele postaram się odrestaurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj, szkoda takich wspaniałych modeli.... ale dobrze, że nic się nikomu nie stało...

Natomiast Marcus jakby ci się udało usunąć tą starą kalkę to ja mam takie kalki nóweczki w domciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.