Skocz do zawartości

"Upadek III Rzeszy" diorama ---> produkcja


Artek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spokojnie... Mam barrrrdzo mało czasu na cokolwiek i to co udaje mi sięwygospodarować przeznaczam na modele. ruinki dziś będą szlifowane na łączeniach i szpachlowane raz jeszcze jeśli tego będzie trzeba. A malowanko pokaże luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

th_IMAG1685.jpg

 

Dodana stolarka okienna, progi i ujednolicona faktura ulicy. Nie ma juz tych dziur między kosteczkami. Raz są widoczne dokładnie raz zamazanez lekka. Myśle że wygląda fajnie i dobrze odwzorowuje fakturę kocich łebków. Zobaczymy jak to będzie po pomalowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać juz coś tam maluję
- super to wyglada W tym niebieskim pomieszczeniu - mozna dac te takie wzorki/szlaczki malowane na sicanach.

Na ISU koniecznie trzeba z trofiejnego sprzetu dac patefon - juz ktos proponowal ten przedmiot w innym watku.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ISU koniecznie trzeba z trofiejnego sprzetu dac patefon

Albo akordeon.

 

Jezeli chodzi o budynki to powiem tak... Sciany wygladaja bardzo realistycznie, te cegly, zacieki, opalenia, okopcenia, osmalenia itd... Ale jak sie patrzy na te dwa budynki jako na scalosc, to czegos tam brakuje... Ale pewnie jak dojdzie wiecej detalli, to wrazenie bedzie inne...

 

Acha i ja bym zrobil jeszcze jedna rzecz. Mianowicie slady pozaru. Wiesz, nad otworami na parterze takie okopcenia, jak jezyki ognia wylaza np. oknem i pelzna w gore po murze... Gdzies kiedys widzialem, jak ktos poprostu zapalka osmalal tak nadproza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co sobie pomyslalem? Moglbys na murze namalowac jakies odreczne bazgroly... Nie wiem co w Niemcach bylo malaowane namurach, ale u nas np. znak Polski Walczacej... Wiesz, o co mi chodzi, nie? Jakas swastyka moze, czy cos... To by dodatkowo dalo klimatu. Chociaz i tak juz wyglada rewelacyjnie, to ciagle brakuje (mi przynajmniej) jakisch takich nieuchwytnych szczegolow... Nawet tego wyartykulowac za bardzo nie potrafie...

O wiem, czego na przyklad mi brakuje... Rynny, takiej oberwanej, postrzepionej na laczeniu dwoch kamienic... Moze jakies resztki balkonu? Moze jakies bambetle wewnatrsz sklepow? Jakies resztki wyposazenia, cos w tym rodzaju...

 

EDIT:

O, wiem co jeszcze... Swieze slady po kulach wokol otworow na parterze... Tak, jakby sie jeszcze Niemiaszki ostatkami sil bronili i uciekajac, ostrzeliwali sie z witryn sklepowych itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majek... meliska dla ciebie juz się parzy... spokojnie ;) Wszystko będzie. I plakaty i napisy i balkon też:) rorzucone ulotki i przestrzelony portret adolfa w witrynie sklepu. na wszystko przyjdzie czas. Ale wielkie dzięki za zainteresowanie i pomysły. Aha rynna jest w stadium produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w Niemcach bylo malaowane namurach, ale u nas np. znak Polski Walczacej...
- no jak to Berlin 1945 to trza dac napis o Werewolfie. Oni tam cos bazgrali na murach... wojna psychologiczna z wlasnym narodem

 

"Domki" sa powalajace - poprostu genialne

Na logike to mi nie pasuja tylko zacieki pod dziurkami po pociskach - chyba za szybko sie takie slady pojawialy (?), ale fakt ze tak wygladaja bardziej plastycznie...

 

Pozdr.

Pawel

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie. I plakaty i napisy i balkon teżSmile rorzucone ulotki i przestrzelony portret adolfa w witrynie sklepu

 

Majek... meliska dla ciebie juz się parzy... spokojnie ;)

No... Bo jakos mnie tak nosi cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.