Skocz do zawartości

"Upadek III Rzeszy" diorama ---> produkcja


Artek

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze dzięki za zwrócenie uwagi. Wiem jak były kładzione stropy i próbowałem zrobić tą trzcinę ale niezbyt mi to wychodziło , tak kleić od spodu. Powiem szczerze w moim wykonaniu wyglądało to koszmarkowo dlatego zdecydowałem się tak to zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a z czego próbowałeś?

ja próbowałbym to wkleić "po bożemu" - posmarować sufit od dołu wikolem, przykleić "trzcinę" z pędzla i położyć cienką warstwę "tynku" z gipsu. jak wyschnie - powinien się nawet kruszyć jak prawdziwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam. Bardzo fajno zrobiona dioramka podoba mi się bo trzyma klimat. Taką mam duszną rosterkę tylko do tej wieży bo wieże pantherturm troche się różniły od czołgowych. Sam też nie długo chcem robić tez taką diorame tylko w skali 72 i też zbieram cały czas materiały na temat tych punków umocnionych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

 

Wreszcie gotowe. Figurki -> Niemcy i Rosjanin z Mosinem - MB, Tankiści - MiniArt, ISU - Zvezda, Pantherturm - pytać Jonaka, całość malowana Humbrolami, Pactrami, Revellami, Olejami artystycznymi, akwarelkami, plakatówkami, ruinki droga , no w sumie wszystko co nie plastikowe robione samemu. Fotki takie sobie ale niestety aparacik i moje zdolności nie pozwalają na więcej, moze w końcu się nauczę.

Miłego oglądania życze.

th_IMAG1864.jpgth_IMAG1863.jpgth_IMAG1862.jpg

th_IMAG1868.jpgth_IMAG1867.jpgth_IMAG1865.jpg

th_IMAG1875.jpgth_IMAG1873.jpgth_IMAG1870.jpg

 

Podziękowania dla Jonaka - za wszystkie szpejostwa, którego od niego dostałem, a które były wykorzystane w tej dioramce, Patisona,niko26, icałej reszty za doping

 

Pozdrawiam

Artek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShaDow FoX

zaje **** przerabiasz superrr
- nie, nie i jeszcze raz nie ! Zaje **** to Artek robi dioramy - tu jest kunszt i ooogroom wlozonej pracy. Ja jestem pelen podziwu

Mi przerobienie fotek zajelo w porywach 15 minut co w porownaniu z praca nad dio jest niczym Sama dio oceniam na "-6" - minus za brak patefonu

 

co to za program ??
- tak jak juz pisal Majek - Adobe Photoshop CS2

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.