Skocz do zawartości

,,Where is Ryan"-Normandia 1944-1/35


Artur Wałachowski

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam dioramke jaką ostatnio ukończyłem,scenka przedstawia Normandię z 1944 roku.Model ten był ostatnio w Bytomiu,ale tak niefortunnie ustawiony że nic nie było widać.

p1030165.jpg

p1030166.jpg

p1030167m.jpg

p1030168q.jpg

p1030173.jpg

p1030192b.jpg

p1030193.jpg

p1030194.jpg

p1030197.jpg

p1030199.jpg

p1030200.jpg

p1030201.jpg

p1030204.jpg

p1030205.jpg

p1030216.jpg

p1030218.jpg

p1030219.jpg

p1030220.jpg

p1030222.jpg

p1030223.jpg

p1030226.jpg

p1030227.jpg

p1030228.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie świetna

choć w moim odczuciu powinno być więcej kurzu/pyłu na ulicy ale nie wpływa to na moją ogólną wysoką ocenę, sam bym tak jej nie zrobił

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zwłaszcza w otoczeniu "logistycznych zdolności niemieckiej kolei" wiele dioram zostało zepchniętych na plan dalszy. Tę jednakoż pamiętam z racji germańca spokojnie siedzącego w obliczu wroga. Wykonanie świetne, obok dioramki z ruskim Shermanem to jedna z fajniejszych dioram na wystawie. Może dlatego, że lubię takie "miastowe" klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałem okazję poznać Artura osobiscie - pozdrówki.

Praca podoba mi się bardzo - w odbiorze globalnym - natomiast dla mnie zgubiła ją nierównomierność detali - oprócz setek smaczków nie przekonał mnie ten gotowy vacuform podstawy z gotowym fabrycznym gruzem i ten pieruński dach - nawet super malowanie nie mogło tego załatać. Ale narzekac to sobie można - zrób lepiej kolego powiedziałem sam do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem Panie Arturze, ale wydaje mi się że Ci jankesi mają kolor mundurów idealny dla sołdatów z CCCP , i troszkę za czysto, na pierwszy rzut oka wygląda jak screnn z Company of Heroes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydaje mi się że Ci jankesi mają kolor mundurów idealny dla sołdatów z CCCP , i troszkę za czysto, na pierwszy rzut oka wygląda jak screnn z Company of Heroes

 

Kolorki dobierałem aby jak najbardziej były ok względem malunków Volstada,a czysto może i troszkę jest ,ale ciut więcej odpadów i mógłbym przeładować.Zresztą podczas pracy nad tą dioramą doszedłem do wniosku że stanowi ona idealny produkt wyjściowy-więc ściany i budynki do następnej użyję ,ale podstawa będzie już robiona od podstaw.

 

Wreszcie miałem okazję poznać Artura osobiscie - pozdrówki.

 

Ja również cieszę się że mogliśmy się poznać i pogadać,pozdrawiam,do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czysto może i troszkę jest ,ale ciut więcej odpadów i mógłbym przeładować

Według mnie tu nie o ilość odpadów chodzi. Moim zdaniem dioramce dodałoby uroku kilka dziur w ścianach po strzałach z broni ręcznej oraz wyłamanie kilku kamieni z drogi i porozrzucanie ich w około(taki swego rodzaju lej po bombie, bądź pocisku moździerzowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tu nie o ilość odpadów chodzi. Moim zdaniem dioramce dodałoby uroku kilka dziur w ścianach po strzałach z broni ręcznej oraz wyłamanie kilku kamieni z drogi i porozrzucanie ich w około(taki swego rodzaju lej po bombie, bądź pocisku moździerzowym

 

Napewno,znalazło by się i więcej niedopracowań...ale świat już o niej zapomniał ,powstaje następna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi an o dziury ani gruz ale raczej to że gdy zazwyczaj róg domu wylatuję w powietrze (tak jak w tym wypadku ) to cała okolica wyrwy jest pokryta kurzem, ja bym dał więcej suchych pasteli (w sumie to ja bym nei zrobił nawet w 2 % tak dobrze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ją na wystawie, no i niestety organizatoży ją tak postawili, że dopiero jak ją oglądałem 2gi raz zauważyłem tam tego geparda!!!

 

Wrrr...a już o tym zapomniałem jak tam stała,prawie całkiem zasłonięta,musiałeś przypomnieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.