Skocz do zawartości

Modele na 70-tą rocznicę Kampanii Wrześniowej


HEER

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie chce robić małej, przegranej armii

 

Nie wiem co ten uśmieszek na końcu oznacza, ale chyba niedostatek intelektu i rażące braki w elementarnej wiedzy.

 

HEER - Twój nick mówi sam za siebie, po tym co mówisz sam jesteś mały i przegrany. Bohaterska armia, którą tak dzielnie reprezentujesz, nawet swoim nickiem, szczęśliwie przegrała wojnę. Narodem zaś, który demokratycznie wyciągał prawą do góry łapę i wydzierał papę w wodzowskim haśle, skutecznie zajęła się Armia Czerwona.

 

Zanim napiszesz koleją głupotę, "udowadniającą" wyższość tej jakże rycerskiej armii, na służbie honorowego narodu użyj mózgu i poczytaj. Zaznaczam - więcej niż oferuje google i wikipednia.

 

Ta Twoja wielka i "wygrana" armia to nic innego jak jedna wielka zbrodnicza organizacja, gwałcąca wszystkie prawa, zwyczaje, umowy i tradycje i nie uznająca żadnego pardonu.

Ile masz latek Brunatny Chłopczyku ?

 

Wstydź się Panie HEER,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

HEER - Twój nick mówi sam za siebie, po tym co mówisz sam jesteś mały i przegrany

 

Hmm...ja tu nie chcę nikogo bronić ,ale to juz poniżej pasa-znasz kolego Pana o nicku HEER-osobiście,że sie wypowiadasz jaki jest?zastanów sie chłopaku co wypisujesz.

 

Jakoś widziałem na jakimś forum że kolega o nicku Michael Wittman nie został zaatatkowany,a może powinień ,bo przecież to zbrodniarz wojenny,trochę luzu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on się zastanowił? Co to ma być? Może jako admin zareagujesz na takie wpisy jak jego, a nie się wymądrzasz i pouczasz co krzywdzi biednego i małego Heer...

 

Trochę luzu. Jedziemy. Logujmy się jako Hitler, Stalin. Fajnie nie... Ubaw po pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo zamykam.

Póki co nie chce mi się dokładnie czytać, więc przeanalizuję za dnia.

Wtedy może odblokuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh, co za fucha :P

 

Użytkownicy Jendrass1 i widd otrzymują OSTATECZNE ostrzeżenie za osobiste wycieczki w kierunku użykownika HEER.

Dwa cytaciki:

A ja twoje "odmitologizujące" prace pisane kredką na kiblu mam w dupie syneczku. Dureń, który nazywa się HEER

 

Nie wiem co ten uśmieszek na końcu oznacza, ale chyba niedostatek intelektu i rażące braki w elementarnej wiedzy.

 

Panowie, jeżeli bolą Was słowa innych użytkowników i czujecie, że nie wytrzymacie to PW do Załogi, punkty zapalne można inaczej "obchodzić".

 

Gwoli wyjaśnień co do nicka, użytkownik Heer zarzeka się, jakoby odnosiło się to do współczesnej armii lądowej Niemiec:

http://en.wikipedia.org/wiki/German_Army

, co mają nawet zapisane na logo.

 

 

 

Przyswójcie sobie wiadomość powyżej, z czasem pozamiatam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź użytkownika Widd

 

W pełni swoje słowa podtrzymuje i uważam, że administracja reaguje bardzo żywo w tych sytuacjach, które jej pasują. Z powodów, które wyjaśniałem już jednemu z adminów czuję się nadal obrażony osobiście wpisem o "małej przegranej armii", gdyż w dużej części dotyczył mojej rodziny.

 

A co do genezy Heer, to w takim wypadku SS znaczy Super Sam.

 

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź użytkownika Jendrass1.

W pełni podtrzymuję moje wcześniejsze wypowiedzi. Uważam że wypowiedź HEER'a była krzywdząca dla wielu osób i ich rodzin, zawiera znamiona niewiedzy historycznej i jest tworzeniem kolejnego mitu.

 

Pracę moderacji uważam za wybiórczą i niedokładną, opierającą swoje akcje, na przeciwdziałaniu skutkom, a nie przyczynom problemów.

 

Skoro jesteśmy przy cytatach:

Na moje pytanie "Czy jak ktoś się zaloguje jako Adolf Hitler to będzie ok tak ?" Otrzymałem odpowiedź.

Tak,pod warunkiem że nada sobie numer 2

 

Skoro tego typu zabiegi są możliwe, nie pozostaje mi nic innego jak skwitować tą i podobne wypowiedzi milczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja powinna filtrować nicki i to nie ze względu na to że mogą zawierać tresci zakazane (patrz whiteeurope88) ale mogą wywoływać meszane uczucia, nikt nie musi mieć takiego nicku, nie jest to niezbędne, niech nazwie się Olo, Bolo, Czoło, Koło, Wojtek itp. itd. Dla wszystkich będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy cytatach:

Na moje pytanie "Czy jak ktoś się zaloguje jako Adolf Hitler to będzie ok tak ?" Otrzymałem odpowiedź.

Artur Wałachowski napisał:

 

Tak,pod warunkiem że nada sobie numer 2

 

 

Skoro tego typu zabiegi są możliwe, nie pozostaje mi nic innego jak skwitować tą i podobne wypowiedzi milczeniem.

 

Jestem bardzo spokojnym człwiekiem ,myślałem że żartobliwie rozładuje się sytuację z użytkownikiem heer,teraz widzę że to raczej niemożliwe.

Panowie jendrass i widd ,obraziliście człowieka i nadal uważam że żaden z Was nie został personalnie zaatakowany-widzicie tylko jedną strone medalu zarzucając administracji że nie reaguje,owszem reaguje,ale to że Wam coś się nie podoba nie uprawnia Was do obrażania innych użytkowników forum.W tym momencie ja swój spokój tracę powoli i nie chcę wspólistnieć w społecznosci tego forum razem z osobami takie jak Wy Panowie i wnoszę o usuniecie Was z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja w ogóle nie widziałem sensu tej dyskusji. Dzisiaj w szkole na technologii informacyjnej sobie go dokładnie przeczytałem i dalej się zastanawiam dlaczego wy tak bierzecie sobie jakąś wypowiedź czy bzdurę do , bo niby rodzina czy inne powiązania. Nawet jeśli ktoś zostanie obrażony, to niech pokaże, że jest mądrzejszy i da spokój, a nie obraża innych użytkowników forum. Takie jest moje zdanie na ten temat jako osoba neutralna, bo nie brałem w tej dyskusji udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacperek315 na TI uczy się html a nie ogląda fora

Artur może wstrzymaj sie z tym postulatem i daj ostateczną szansę ? Może widząc grozę sytuacji w/w użytkownicy dadzą sobie spokój z germanofobią

EDIT: Jednak nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter, to nie germanofobia, po prostu mając pewne nicki oczekiwałbym trochę większego wyczucia...

 

Co do usunięcia z forum, nikt z nas tego nie chce, ale jeśli administracja sobie tego życzy. Szczególnie gdy jeden admin daje ostrzeżenie, a 15 minut później drugi chce wywalać.

 

Ja się uspokoje i będę siedział ciecho, ale tylko, jeśli administracja będzie potrafiła mi oświadczyć, że trochę uważniej się przyglądnie wpisom "szkalującym"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

i wnoszę o usuniecie Was z tego forum.

 

 

Cokolwiek, co pozwoli Ci lepiej zasnąć...

 

Nie bede reagował dalej na tak mało wyszukane zaczepki,decyzję o usunięciu lub nie obu Panów pozostawiam administracji.

 

Ja się uspokoje i będę siedział ciecho, ale tylko, jeśli administracja będzie potrafiła mi oświadczyć, że trochę uważniej się przyglądnie wpisom "szkalującym"...

 

widd napisał:

 

A ja twoje "odmitologizujące" prace pisane kredką na kiblu mam w dupie syneczku. Dureń, który nazywa się HEER

 

 

czyli właśnie takim,uwaznie się przyjrzałem-jest szkalujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

= mała, przegrana armia.

 

Widzę, że wybiórczość panuje, a może brunatne teksty sa po prostu akceptowane...

 

Nie ja napędząm dalej tą awanturę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy widd i jendrass1 po prostu zaprezentowali postawę zwaną "nacjonalizm", zupełnie przypominająca widoczne w Wiadomościach, od czasu do czasu, demonstracje rosyjskich nacjonalistów z hasłami obrażającymi każdego nie-Rosjanina i każdego, kto mówi co innego, niż to że Rosja jest potężna i podobne frazesy. Podobny styl wypowiedzi, podobna ilość agresji. (porównanie do rosyjskich, bo polskich dawno nie widziałem, w Wiadomościach).

 

Jaki to mit tworzę, mówiąc że przegraliśmy Kampanię Wrześniową? Chyba, że uważasz, że we wrześniu 1939 Polacy zdobyli Berlin...

 

Ps - należy także porównać straty w ludziach walczących stron, które są na niekorzyść strony polskiej (doświadczenie wojenne wskazuje, że straty nacierającego powinny być większe niż broniącego się), ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak będziemy napinać muskuły i Panować sobie wzajemnie to zaraz każdy z nas się rozpęknie i nic z tego.

 

W moim odczuciu trzeba rozdzielić dwie sprawy.

a) prowokacyjny charakter niektórych nicków/avantarów i ich postrzegania przez administrację. Było, nie było to polskie forum modelarskie, a skoro poprawimy ludzi robiących błędy ort/gram to dlaczego nie można pilnować czy akurat nie rośnie nam jakiś podejrzany osobnik. Nie jest to wycieczka w niczyją stronę, a raczej spostrzeżenie. Skoro forum ma też edukować, to trzymajmy się pewnych standardów przyzwoitości i polskiej kultury. Przejrzenie listy rejestrujących się użytkowników to nie zaraz taki wielki problem, ja zdecydowanie bardziej wolę "Krzyśków" niż jakiegoś "Ericha Kempkę" o słabiutkim rodowodzie.

 

b) Nasze (w tym przypadku moje i widda) czepialstwo wynika po części z pewnych niedostatków (patrz a)) jak również pewnego ogólnego przyzwolenia i liberalnej polityki wobec hmm no "modeli/modelarzy z historycznym tłem". Ok sklejajmy Pantery, T34 czy Tygrysy w barwach SS czy armii NKWD ale pamiętajmy po co i komu one były i wreszcie, że wszystkie te wozy nie przyczyniły się do wsparcia naszego wspólnego, polskiego interesu.

 

Myślę, że trzeba wypracować pewien kompromis.

Chętnie będę sklejał polskie modele, które jak pokazują liczby oglądają tysiące użytkowników MW - patrz 7TP AA, PZInż 222 czy 202, podobnie z modelami Widda) ale chciałbym robić to ze świadomością, że dzielę się swoimi modelarskimi doświadczeniami z ludźmi, których wypowiedzi nie graniczą z propagandowym filmem. Nawet mało rozgarnięty modelarz zobaczy, że prace Widda, Jarkka, Skali czy moje nad polskim sprzętem rozpropagowały tą dziedzinę modelarstwa, o to chyba tu chodzi. Wydaję mi się, że jedni i drudzy muszą patrzeć przede wszystkim na swoje ręce i sami siebie pilnować, wtedy nie będzie spięć.

 

Nie mam powodów, żeby nie wierzyć Arturowi, że administracja działa sprawnie, ale chciałbym widzieć jej wymierne efekty. Może niekoniecznie przy wywalaniu Widda i mnie ale przy wielu momentach zapalnych, które mimo wszystko są częste.

 

ufff tyle

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEER , drogi kolego, oni zapomnieli że to co ktoś klei, nie jest związane z totalitaryzmem i krzywdami ludzkimi, które one wyrządzały (pojazdy i sprzęt), przecież mnie się bardziej podoba taki Tygrys , który jest piękny, wielki, imponujący , potężny, niż taki 7TP który taki se , a jak ktoś zgrywa kozaka , patriotę, nacjonalistę bo zajmuje się tematem II RP , to ma u mnie szacunek, ale niech nie gnoi tego co ja i my robimy z tak wielkim poświęceniem

 

 

Chyba, że uważasz, że we wrześniu 1939 Polacy zdobyli Berlin...

 

co do niektórych bym się nie zdziwił

 

pozdrawiam uniwesralnych modelarzy bez głupich i durnych upodobań i twardych zasad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Jendrass1, zacznij sam sobie wpierw patrzeć na ręce...

 

b) Nasze (w tym przypadku moje i widda) czepialstwo wynika po części z pewnych niedostatków (patrz a)) jak również pewnego ogólnego przyzwolenia i liberalnej polityki wobec hmm no "modeli/modelarzy z historycznym tłem". Ok sklejajmy Pantery, T34 czy Tygrysy w barwach SS czy armii NKWD ale pamiętajmy po co i komu one były i wreszcie, że wszystkie te wozy nie przyczyniły się do wsparcia naszego wspólnego, polskiego interesu.

 

 

Czyli co, mam pisać pod galerią/warsztatem Tygrysa:

 

"A poza tym to była to zbrodnicza maszyna Waffen SS/NKWD niszcząca naród polski"?

 

a pod 7TP:

"Był to pojazd miłujących, walczących o pokój Patriotów Polskich wprost z piastowskiego matecznika, miasta Lwów"? (ironia zamierzona)

 

ps - nie przeczę, że wasze polskie prace cieszą się popularnością, jako ciekawy model. Ale mimo że 7TP i TKS-ów mamy sporo w produkcji (RPM, wiem, nie są najlepsze, ale są) to nie mamy znowu zatrzęsienia tych modeli w warsztacie bądź galerii. A argument odwiedzin podważyć można np tym tematem:

viewtopic.php?t=10057 (Pantera G by czaki45) ma odrobinę więcej wyświetleń niż np Twój ostatni wątek warsztatowy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DerPanzersoldat95 weź nie błaznuj bo ja bym Cię z tego forum dawno wywalił (z rozmów z innymi wynika że nie tylko ja...)

 

Nic dodać, nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak na koniec żeby każdy zobaczył z kim ma do czynienia

pozdrawiam uniwesralnych modelarzy bez głupich i durnych upodobań i twardych zasad
Tylko niemieckie Panzerwaffe, żadnych alianckich prymitywnych maszyn które nazywają "czołgami"

A ja mam nadzieje że Administracja juz nigdy nie da Ci drugiej szansy, osobiście jestem zażenowany faktem że w roku 2009 jestem zalogowany na tym samym forum co nazista manifestujący swoje poglądy. Tyle ode mnie na Twój temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.