Skocz do zawartości

Zestawik Revella, Wielka wyprz :P corsair, hurricane, B&


afruch

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zapowiadała się kolejna nudna wyprawa do Tesco z moim bratem. Ale nie wiedziałem co mnie czeka. Ku mojemu zdziwieniu przed moimi oczami wyrosła niewielka półeczka na której były modele . I tym oto sposobem za niecałe 26zł nabyłem 3 modele firmy Revell, mianowicie:

 

P1020678.JPG

 

Hawker Hurricane mk. IIb (7zł) - 23,99 na mojehobby.pl

 

Pudło:

P1020679.JPG

 

Kalki:

P1020742.JPG

 

Wypraski:

P1020743.JPG

 

P1020744.JPG

 

P1020745.JPG

 

Małe zbliżenia:

P1020746.JPG

 

P1020747.JPG

 

P1020748.JPG

 

I na koniec kawałek instrukcji:

P1020749.JPG

 

F4U-5 Corsair (7zł) - 23,99 na moje hobby.pl

 

Pudło:

P1020680.JPG

 

Wypraski:

P1020732.JPG

 

P1020738.JPG

 

Zbliżenia:

P1020733.JPG

 

P1020734.JPG

 

P1020735.JPG

 

P1020740.JPG

 

P1020739.JPG

 

Elementy przezroczyste:

P1020736.JPG

 

Kalki:

P1020737.JPG

 

I kawałek instrukcjii:

P1020741.JPG

 

i największa perełka, Ten model mi przypomina czasy dzieciństwa kiedy to wszystkich intrygował tajemniczy asymetryczny niemiecki samolot Blohm & Voss BV P 194 (11.90zł) - 37,89 na mojehobby.pl

 

Pudło:

P1020681.JPG

 

Całość:

P1020682.JPG

 

Wypraski:

P1020683.JPG

 

P1020684.JPG

 

Elementy przezroczyste:

P1020692.JPG

 

Zbliżenia:

P1020691.JPG

 

P1020723.JPG

 

P1020724.JPG

 

P1020725.JPG

 

P1020731.JPG

 

P1020731.JPG

 

Kawałek instrukcji widać na niej jak można zrobić silnik. Otwierane klapy uwidaczniające cylindry to niecodzienny widok w skali 1:72:

P1020730.JPG

 

Kalkomanie:

P1020729.JPG

 

 

Radości nie ma końca do tej pory gdy moja skromna kolekcja powiększyła się o te trzy modele. Dziś już nie mam czasu ale jutro edytuje posta i dodam 3 in-boxy.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No promocja chyba na przed dzień dzieckowa :P

 

Ogólnie za 58,68zł otrzymałem:

 

- Blohm & Vosa,

- 2x f4u Corsair,

- Czołga tygrysa,

- Hurricane`a,

- Heinkel He-70 Blitz,

- BAe Hawk T.Mk I,

 

Wszystko w skali 1:72.

 

Zostało ogólnie jeszcze kilka hilikopterków z tego co pamiętam to Kamov ka-50 i Comanche no i pare medicopterów ale nie pamiętam w jakiej skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afruch ten modele w tesco jeszcze są ??

 

No tak jak napisałem u mnie jeszcze kilka zostało, ale myśle że to tylko taka lokalna promocja ale możesz sprawdzić. U mnie w tesco zostały chyba tylko 3 medicoptery ze 2 czołgi 1:76 jakiś pojazd pancerny i 2 helikoptery 1:144.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc w Warszawie tez zahaczyłem o największa atrakcję stolycy o nazwie TESCO ;) I za 15 zł zakupiłem też Hurriego,Corsarza i Swordfisha. Podczas gdy takie same modele po zabawkarskich idą po 2,3 dychy... Skąd taka filantropia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zahaczyłem o największa atrakcję stolycy o nazwie TESCO ;)

W którym, na miły bóg? u mnie przy Moście Siekierkowskim nic!!!! a kupiłbym corsaira i jakieś parę modeli na dawców części

Afruch, następnym razem czekam na twoje błogosławieństwo, nim pójdę do tzw. markietu - masz szczęście jak przysłowiowy zabójca JFK ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu ile można? Do tego tesco i kerfura to już chyba latałem z milion razy na stoisko zabawkarskie, bo u mnie w małym mieście takie ekscesy raczej nie występują. Tylko w kerfurze kitechy same i jakieś lipne samoloty lufthansy. A w tesco nigdy nic, nigdy żadnego modelu tam nie znalazłem (no chyba że na boże narodzenie rzucili kilka Kitechów). Jak to mówią ciężka praca popłaca. No i tak już kończąc zakkupy w Tesco kupiłem jeszcze coś takiego i też każdy po 7zł.

 

P1020766.JPG

P1020767.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... u mnie nic takiego się nie zdarza...

 

Choć jeszcze kilka miesięcy temu, półki w "Karfurze" uginały się od modeli Revell, teraz jest pustka...

Zauważyłem też, że niektóre Revelle są wręcz unikatowe O ile zazwyczaj pełno jest współczesnych RFNowskich Fenków, Leopardów itp., o tyle hitlerowska PzKpfw III Ausf.M, czy PzKpfw IV Ausf.H należy do rzadkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym, na miły bóg? u mnie przy Moście Siekierkowskim nic!!!! a kupiłbym corsaira i jakieś parę modeli na dawców części

Afruch, następnym razem czekam na twoje błogosławieństwo, nim pójdę do tzw. markietu - masz szczęście jak przysłowiowy zabójca JFK ;D

na miły Bóg, w tym koło Centrum Onkologii Nie pamiętam, bo to było z 2 lata temu.

Chyba jak przysłowiowy zabójca Franciszka Ferdynanda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście też była wyp... ale nic ciekawego nie było tylko ten he 70 no i kilka tych składanych easy kitów...

 

Może właśnie było tylko się spóźniłeś a szybsi cię ubiegli. U mnie modele rozeszły się w mig :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.