Skocz do zawartości

Berlinare 45`(PzIV Ausf J)


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam spory dylemat......z pietrem :/

Po jego dodaniu już tak sielankowo nie jest....może to kwestia przyzwyczajenia..ale wymiarowo jest +/- jak w oryginale.

ResizeofDSCF3649.jpg

ResizeofDSCF3646.jpg

Dorobiłem znak i tez mam z nim dylemat...wie może ktoś jakim kolorem wtedy malowano znaki "P".

Tu fotka z lotu(niskiego) ptaka:

ResizeofDSCF3652.jpg

Dodziergam jeszcze kilka detali i biore się za właściwe malowanie ziemi,bruku...itd.

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł ciekawy, najbardziej podoba mi się świetlistość podłoża - proszę, nie przyciemniaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw z palisadą ciekawy i oryginalny, szłoby rzec Rzesza cofnęła się do swych rzymskich protoplastów;)

 

A litera "P", namalowałbym ją na czarno, gdyż na taki kolor wskazuje dostępna mi literatura mimo, że jest ona dopiero z 1933r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podoba mi się świetlistość podłoża - proszę, nie przyciemniaj

 

Chyba za późno, Rafał już zaczął :p

 

Dodziergam jeszcze kilka detali i biore się za właściwe malowanie ziemi,bruku...itd.

 

Ładnie to wygląda, ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy.

Moze wyjaśnie OCB z tym pietrem.

Zauważcie że góra stoi na rolkach, w razie ataku z obu stron te skrzynie zwalano do środka, by spadając roztrzaskiwały się ,rozsypując kamienia - tworząc barykadę.

Więc to nie może być "stabilne"

Sama konstrukcja stoi "stabilnie" właśnie na tych rolkach i jest pod katem, by szybciej można je było zepchnąć.

 

Nie zazdroszczę temu typowi, co stoi zaraz obok tego..tak nawiasem.

 

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie że góra stoi na rolkach, w razie ataku z obu stron te skrzynie zwalano do środka, by spadając roztrzaskiwały się ,rozsypując kamienia - tworząc barykadę.

 

Z tego opisu można wnioskować, że akcja dzieje się w 1945 ale p.n.e.

 

Mnie jednak najbardziej podoba się czołg oraz kamuflaż na nim. Te listki aberowskie w Twoim wykonaniu są genialne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prośbę, zdjęcia dzieci...:

ResizeofDSCF3670.jpg

A tu fotka,jak to ja widzę już wyskrobanych...tego plastiku co z nich ściąłem by kurtki,kołnierze etc podcieniować starczałoby na jeszcze jedna figurkę.

Najlepszą pozycją z tego zestawu Preisera jest wózek, ładnie i delikatnie odlany.

Fotki:

ResizeofDSCF3673.jpg

ResizeofDSCF3672.jpg

Mężczyźnie nie dałem walizki a podwinąłem rękaw(bez ręki), na stopie dziergnąłem bandaż - jaki-to dopiero po pomalowaniu wyjdzie.

Na tanku sa już 2 figurki, co to układaja gałęzie, jeden z pancerniaków stoi obok, z młotkiem w łapie.W sumie jest juz sześć figur, wózek...a jeszcze ciutke miejsca w koło tanka jest.Jak znajdę jakąś ciekawą pozycję... na pewno dorzucę.

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.