Skocz do zawartości

Su-22M4 7ELT Powidz Bilek 1/72 + Part +Pavla


Leszek.Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

Figurka raczej odpada bo obnażyłaby moją nieudolność w tym zakresie. Muszę raczej ''podciągnąć'' rzeczywistość pod swoje możliwosci manualne. Ta scenka jest fajna dla fachowców od pokazywania bebechów w modelach. No i autentyczna

0805130008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To są przykłady Twojej konfiguracji, do upadłego będę namawiał na zrobienie osłony na wlot, niekoniecznie założonej ;)

 

http://www.eskadra.net/galeria/7elt/2006/DSC_3671kopia.jpg

 

http://www.eskadra.net/galeria/7elt/2007/sierpien/DSC_3094p.jpg

 

http://photos.nasza-klasa.pl/2274437/36/main/c6b6349ebe.jpeg

 

Uwagę zwracają otwarte luki silnikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest stozek od MiG-21 który tu został wykorzystany jako elelment zagłuszki . Podczas doklejania antykoli połamałem po raz drugi pitota i odpadły dwie anteny pod kadłubem. Jeden krok do przodu trzy do tyłu . W ostatecznosci zawsze mozna zarzucić na to wszystko płachtę maskującą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak tam suczka:>?. Może jakieś nowe fotki?

Robi się. Właśnie dostałem masę Tack-it do maskowania i zaczynam pryskanie. Na poczatek czarny, zobaczę czy nie ma jakiś niedoszlifowań i innych parchów i przy okazji mały preshading. Pózniej, wnęki podwozia, detale w kolorze aluminium, dół szarobłękitny i góra kamo w takiej kolejności będę malował.

P1100038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie lotniskowe skończone, dołożyłem linkę do wodzidła.

P1170041.jpg

Podczas malowania wnęk podwozia zahaczyłem aerografem o OCP i pitot z dwunastoma skrzydełkami Parta poszedł w kosmos. Element upadł na podłogę i do tego szukając go nadepnąłem na niego. Szybko dorobiłem skrzydełka ale jest to juz namiastka tego co było przed uszkodzeniem. Jeden krok do przodu dwa do tyłu.

P1170042.jpg

Na uspokojenie nerwów pomalowałem sobie żywiczny KM-1 do Łaskiego MF-a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas malowania wnęk podwozia zahaczyłem aerografem o OCP i pitot z dwunastoma skrzydełkami Parta poszedł w kosmos.

aby unikać takich sytuacji OCP robię z igieł iniekcyjnych różnej średnicy i dopiero na sam koniec wsuwam OCP ze "skrzydełkami" zmądrzałem po zahaczeniu w OCP Miga-25 a miał tylko 8 elementów. Bardzo piękne wyposażenie lotniskowe. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przerwa techniczna - urwałem gwint dyszy aerografu. W oczekiwaniu na nowy chyba zrobię jeszcze raz OCP (ten element jest dość wyeksponowany i nie może wyglądać badziewnie) i przerobię zagłuszkę. Mam jeszcze troche maskowania, no i popchnę do przodu trochę MF-a Łaskiego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę dni wznowię malowanie Su( aero już jedzie z allegro). Wersja nr 2 zagłuszki - pierwsza za szpiczasta ta za bardzo beczkowata. Tak już zostanie bo nie mam już więcej stożków do dopasowania:

P1230041.jpg

Małe OT, MF powoli do przodu będzie w konfiguracji 2xPTB490 +2Xćwiczebne R3. Przez ten czas który poświęciłem na su zrobiłbym spokojnie trzy szybkie .

P1230042.jpg

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jakiej firmy to MiG? Fotele to żywica pewnie jakaś (bym o info prosił bo ładne)... Fajnie Ci to idzie wszystko. Mam tą suczkę i się zbieram do niej jak Planuje wykonać ją z pociskami kh-29 skradzionymi z SU-34 Italeri. Tak więc, może to forum doczeka się w galerii kolejnego SU-22, tak koło 2012...

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłuszka na wlot o wiele lepsza Tym razem można przymknąć oko na beczułkowatość.

 

Do wodzidła jeszcze gaśnica by się przydała i ewentualnie ogólnowojskowy taboret Wiem, wiem, dużo mówię a sam bym nie potrafił nawet elementów wyciąć z wyprasek

 

I będę namawiał na zrobienie okopceń wokół wylotów działek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna praca Jestem pod wrażeniem .

Pod wrażeniem to ja jestem jak widzę co tam wywijasz z Bisem .

Łukasz-Zdjęcie jest trochę zdeformowane programowo bo było ciemno i rozjaśniłem w photoshopie i wyszła taka zieleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz-Zdjęcie jest trochę zdeformowane programowo bo było ciemno i rozjaśniłem w photoshopie i wyszła taka zieleń.

 

99% dawałem na winę fotki. Czyli wszystko idzie do przodu W zasadzie to nawet patrząc na fotki w stylu jetphotos z 9101 zawsze jakieś minimalne przekłamanie może się trafić, w końcu to zdjęcie a nie real. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.