Skocz do zawartości

Su-22M4 7ELT Powidz Bilek 1/72 + Part +Pavla


Leszek.Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A to się pozmieniało od czasu kiedy dosiadałem Fittera

 

Ale długie na zewnątrz.

 

Sorry, że w tym temacie, ale wrzuć zdjęcie, z tego co pamiętam mieszanie zbiorników źle wpływało na wyważenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale długie na zewnątrz.

 

Sorry, że w tym temacie, ale wrzuć zdjęcie, z tego co pamiętam mieszanie zbiorników źle wpływało na wyważenie.

 

Oczywiście, "długie" - PTB-1150 pod skrzydła jedynie. Podobno z 1150 nie można było latać naddźwiękiem, Toyo wiadomo Ci coś na ten temat ?

 

Su-22UM3K "308" z 7 elt podczas lotów we Włoszech.

http://www.eskadra.net/galeria/amendola2006/exch81kopia.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mała aktualizacja, postępy raczej niewielkie.

Stożek wlotowy odcięty i założony po dopasowaniu od MiG-21 PFM

P6200003.jpg

Wcięte otwory na klapki antypompażowe(chyba tak się nazywają fachowo)

P6200001.jpg

P7030016.jpg

Wnęki i hamulce aero z blaszek

P7030018.jpg

P7030019.jpg

Na razie przerwa, Su leci do poczekalni, w domu remont potem wyjazd nad morze. W sierpniu wrócę do tematu Su-22 razem z APĄ na bazie Urala4230. Przed wyjazdem szybko dokończę SBlim-2 z Hobbyboss-a i na razie tyle.

Pozdrawiam

P7030014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Między nami mówiąc... jakoś jestem zasmucony Twoim przystankiem, takie ładne ołówki spod Twojej ręki wychodzą, tak bardzo liczę, że oczy napawam Twoim Suchojem... i sam kiedyś tam zmobilizuję się żeby nieco posmęcić nad podobnym modelem (śni mi się po nocach Su-7), a tu aż taka desperacja, aż taki krok niecny, wręcz powiem inaczej... niczym Kamikaze... hahahaha powodzenia w budowie tego co la esposa el presidente nazwała "JASTSZOMB" jak go chrzciła biednego.... czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń przy SU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie smucić proszę, że Jastrząb jest feeee i bleee, Rafale byłby lepszy? Nie róbmy proszę Migo-Su fetyszyzmu , samolot jak samolot. Sorry Leszek, ale malkontenci się znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak , ale wtedy tych "rurek" troche latalo na polskim niebie i (zostawiajac kategorycznie polityke na boku) nasza armia przedstawiala jakas sile . Migi byly produkowane w Polsce . A teraz co masz z narodowej produkcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dochodzi też kwestia gustu, jedna bryła podoba się, inna nie. Ja się kieruję w sylwetce F-16 jego wyglądem i moim odbiorem indywidualnym. Dla mnie osobiście jest brzydki - uśmiechnięty nochal, jak to zwykłem zwać go. Lubię wygląd Su-22, ot po prostu, ale też jestem zagorzałym fanem F-14. Jak mówiłem o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zdjęcia z postępów wkrótce, prace trwaja cały czas. Nie biorę już żadnych tematów zastępczych - tylko Su-22. Chcę mieć ten koszmar dopasowywania i przerabiania wszystkiego za sobą. W planach miałem 4 su po jednej z każdej eskadry z opcją 1-2 szparek.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.