Skocz do zawartości

AML-90 "Black Devils" RHODESIA --- 1/72 ACE ---


TankRed1070

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dzięki. Co prawda miałem zamiar powierzyć "matkę" w ręce jakiegoś fachury ale kto wie...? Może założę "tajny ośrodek klonowania" w garażu.

dzikichomik: epoksydowa się nie bardzo nadaje (chyba że do naprawy kajaka). Poliuretanowa jakby co. Zobaczymy. Póki co śpię spokojnie, koszmary mnie już nie męczą i mogę z czystym sumieniem znęcać się nad plastikiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a w poniedziałek Ciebie nie było, ani dzisiaj, a chciałem Ci foteczki zaprezentować mojego nowego wynalazku, ale nie ujży on światła dziennego na tym forum...

A ja smoka sie zabrać nie moge, wiesz może czy u nas jest tokarka? bo zegarmistrz itp niestety ma zamałą tokarkę by mi wytoczyć te lufę, a pewnie też za to zarząda chorej kasy... myśle kto może mieć u nas?

 

I zastanawiam się czy na moment nie odstawić do pudła zmagań z smokiem i nie ruszyć na wojne z fenkiem:p ale oblachowanie bym sobe do niego sprawił

 

No a tak poza tym, to jestem pod wrażeniem ogromnym twego dzieła - opona samoróbka ;) no i trzeba też kiedyś się zgadać na coś dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe post scriptum: nie planujesz może budowy VAB4X4 w 1/72? Jakby co, to z chęcią kupię opony\koła twojego autorstwa No dobra, zaśmiecam temat, przepraszam i wycofuję się okrakiem ;)

 

Planuję ale w jakiejś nieokreślonej bliżej przyszłości. Kiedyś pojawi się odpowiedni wątek warsztatowy. Jak będę do niego robił opony dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dziękuję wytrwałym kibicom za komentarze.

Zakładając wątek nie narzuciłem żadnych reżimów czasowych stąd uważam że przerwa była krótka.

 

Do rzeczy: w ostatnim czasie dodałem:

 

pokrywy na błotnikach:

100_6952_zps393f7a11.jpg

 

Kierownicę (czym zakończyłem prace we wnętrzu):

100_6968_zpsebe8277f.jpg

 

Dorobiłem też drzwi boczne wraz z detalami:

100_6967_zps5eedabc1.jpg

 

Eland od Panhard-a różni się też silnikiem, co powoduje, że inaczej powinien wygladac tył. Zdjęć niestety niewiele ale coś udało sie wywnioskować :

Eland_back_zps96cd67c6.jpg

 

Coś takiego wyszło:

100_6972_zps15d9839c.jpg

 

Eland ma też inny sposób mocowania tej perforowanej "szyny" na przedzie. Po przeróbkach:

100_6973_zpsccf9d213.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oto przykład rzekłbym książkowy jak z ACE można wykonać fajny model. Epoka trochę nie moja, ale skala modelu już tak. Bardzo mi się podoba. Zasiadam i kibicuję . Fajnie by wyglądał na jakiejś winetce.

 

Pozdrawiam Artek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oto przykład rzekłbym książkowy jak z ACE można wykonać fajny model. Epoka trochę nie moja, ale skala modelu już tak. Bardzo mi się podoba. Zasiadam i kibicuję . Fajnie by wyglądał na jakiejś winetce.

 

Dzięki.

 

Winietka jest jak najbardziej przewidziana!

Z ACE można fajny model wykonać jak z każdego zestawu, tylko trzeba więcej pracy w niego wsadzić. Zresztą, bez zestawu tez się da.

 

Noooo.... Ja już zapomniałem, że go robisz Praca, jak zwykle, zegarmistrzowska. Pozdrawiam i życzę, aby przerw już nie było

 

Dzięki. Mam nadzieję że pójdzie teraz bez przerw.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.