Skocz do zawartości

Mi-2T "Hoplite" Intech sk. 1/72 (LPR)


Arek17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dzis zaczynam prace nad mi-2 (wkońcu).Robie go z pełnym wnetrzem. Troche pcham się na głęboką wode, ale chce sprubować zrobić coś trudniejszego i zarazem pamiatkę, bo niedługo już nie bedą latać (chociaż kto wie, przecież mieszkamy w polsce ). In-boxa nie dałem ponieważ miałem zepsuta cyfrówke, a zaczołrm przy nim już dłubać i oto co narazie udało mi sie zrobić

 

DSC01525.jpg

DSC01527.jpg

DSC01529.jpg

DSC01530.jpg

DSC01531.jpg

DSC01533.jpg

DSC01534.jpg

DSC01535.jpg

 

Podsufitka (zapałki i taśma )

DSC01536.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj na fotkami, bo mało co na nich widać. Jeżeli myślisz o tym, żeby wnętrze było widoczne, to trzeba pozbyć się śladów po wypychaczach.

 

P.S. Nie zaszkodzi też, jak popracujesz nad pisownią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imitację pulpitu z przyrządami wkleiłeś odwrotnie. Pulpit w Mi-2 jest pionowy, u Ciebie pod kątem ok 45 stopni. Za to kolor dobrany poprawnie.

 

Druga sprawa, imitacje obicia tapicerskiego na fotelach pomaluj na brązowo - taki kolor dermy był zazwyczaj w dwójkach stosowany. Przydały by się się także pasy przy fotelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imitację pulpitu z przyrządami wkleiłeś odwrotnie. Pulpit w Mi-2 jest pionowy, u Ciebie pod kątem ok 45 stopni.

 

Pulpit przykleiłęm według instrukcji, inaczej nie dało rady.

 

Druga sprawa, imitacje obicia tapicerskiego na fotelach pomaluj na brązowo - taki kolor dermy był zazwyczaj w dwójkach stosowany. Przydały by się się także pasy przy fotelach.

 

Pasy dopiero bedą.

 

Ps.Popracuje nad zdjeciami i pisownią

 

Pozd:Arek17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze było koloru tego co są fotele !!!!!!!! (w wersjach wojskowych) Fotele natomiast są brązowe, pulpit od góry jest czarny, zielony jest od "przodu", wklejony poprawnie. Mi-2 latać będą jako cywilne śmigłowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktułalizacja. Wnętrze prawie skończone, jeszcze pare małych poprawek i będzie można złożyć kadłub do kupy. Oto zdjecia

 

DSC01582.jpg

DSC01585.jpg

DSC01587.jpg

DSC01588.jpg

DSC01589.jpg

DSC01590.jpg

DSC01591.jpg

 

Pozd:Arek17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ZDJĘCIA, ZDJĘCIA!!!, to co prezentujesz to kpina (jakość zdjęć, miejsce, totalna ciemnica).

Nie chcę marudzić, ale nasze forum zchodzi na psy i jest trochę w sieci ogadywane dzięki właśnie takim kiepskiej jakości fotografiom. Każdy che pokazać swoje wypociny, ale niech się wysili do jakości zdjęć. I tłumaczenia że aparat kiepski, że pożyczony, nie umiem robić zdjęć to sobie można między bajki wsadzić. Może administacja zrobi z tym wkońcu porządek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOOw

 

Co to za elementy w kabinie, wyglądają jak mokre dropsy i patyk od lizaka.

 

DSC01590.jpg

 

Popraw koniecznie tylni fotel, ten przechylony, chyba że robisz maszynę po kraszu. Przydałoby się też przeszlifować niektóre krawędzie.

 

Może prościej byłoby wrzucić wszystkie części do torebki, wlać trochę kleju i porządnie wymieszać efekt będzie podobny.

 

Brawa za chęci, ale nawet pobieżna lektura tego forum, pozwoliłaby Ci uniknąć wielu błędów i pokazała, jak bardzo liczy się w tym hobby staranność.

 

Przyłączam się do grona obserwatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz robił oznakowanie zewnętrzne? Masz może kalkomanie LPR?

 

Nie mam kalkomani, ale spróbuje jakoś je wykąbinować.

 

Kacperek315.

 

Farba była i tak bardzo rzadka, wiec jej nie rozcieńczałem, farba się błyszczy bo jest ona błyszcząca, a nie matowa.

 

Epheli

Te dropsy i patyk po lizaku, to jest wyposarzenie.Znajdz na forum mi-2 lpr to bedziesz wiedział co to jest, a błyszczy się bo jest farba błyszcząca i do tego mokra.

 

Pozd:Arek17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farba była i tak bardzo rzadka, wiec jej nie rozcieńczałem, farba się błyszczy bo jest ona błyszcząca, a nie matowa.

Matowa wyglądałaby o niebo lepiej.

Farbę się zawsze rozcieńcza, ale nie będę pisał dlaczego, bo już często było to poruszane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.