Skocz do zawartości

Mig-21bis 1/72 Zvezda


GrzechuG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeleżał w szafie pół roku. W końcu się doczekał.

Dobrze znany model Zvezdy Mig-21bis w skali 1/72.

Raczej nie będę korzystał z żadnych zestawów dodatkowych (blaszki, żywice). Jestem otwarty na wszystkie sugestie i komentarze.

Na razie kabina.

P1040848.jpg

P1040847.jpg

P1040845.jpg

Nad fotelem będę musiał trochę popracować (pasy, itp...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kolor jest troszkę ,za bardzo wypłowaiały Przydałoby się go troszkę ożywić . A odnośnie Kokpitu Miguśia także jestem podziwu Pozdrawiam i życzę daszych sukcesów. Miło widzieć tą maszynę na WARSZTACIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko dociążył ten kawałek plastiku. Potem się okaże że dopalacz był ciut za ciężki i babol.... Co tam szkodzi pare kulek ołowiu wrzucić.

Bardzo ładne malowanie wnętrza. Nie komentuję koloru, bo fotografia może zwodzić, ale zegary są pomalowane z podziwu godną precyzją i dbałością o detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel już mi tak ładnie nie wyszedł.

Do tego prysnąłem osłony na zielono. Nie wiem czy ten zielony jest dobry, ale prześledziłem wątek na ten temat i każdy miał inne zdanie na ten temat .Więc zostanie tak jak jest.

P1040863.jpg

P1040862.jpg

P1040860.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt do odpalania KM-1m kolor czerwony a nie czarny. Jak robisz z otwartą kabiną to warto włożyć żywiczny fotelik z Pavli ( 7 zł) lepiej to będzie wyglądać. Kolor wnętrza - co to za farba? Obciążenie przodu jak najbardziej, bez tego usiądzie ci na ogon. ( Zrobiłem już dwa bisy z tego zestawu)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wnętrza - co to za farba?

To ten sam zielony co na dziobie miksowany z białym do skutku aż osiągnął zadowalający mnie odcień

 

Uchwyt do odpalania KM-1m kolor czerwony a nie czarny

Sugerowałem się tym ale skoro tak mówisz to przemaluję. Dzięki

http://album.reality.hu/OLD/panos/repnap/mig21/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tak bym zrobił ale on będzie z otwartą kabiną. Na czas malowania przykleiłem bezbarwnym lakierem szkiełko ze starego zestawu "Kopro".

 

To jaki nr boczny 9494?

Jeszcze nie wiem. Zastanawiałem się nad tym malowaniem.

0606050073.jpg

0411270028.jpg

0312190111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalki do morskiego Bis-a robi też Ardpol

http://www.plastikowe.pl/recenzje/72-ardpol72302-mig-21-um-bis

Serio, malowanie marynarki to jest coś, w końcu już nie uświadczysz palników w służbie naszej "navy", a i kupując zestaw będziesz miał tygryska do szparki

Patyk, to jak będzie, robisz tego mitycznego białego(szarego) eRa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.