Skocz do zawartości

PANTERA Z WNĘTRZEM


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorzu muszę Cię zmartwić. Ochrona prawem autorskim dotyczy zarówno DOKUMENTACJI jak i powstałego na jej bazie BUDYNKU. Niestety ale możesz się o tym przekonać zapytując chociażby w najbliższej izbie architektonicznej.

 

Jaki ma to związek z "szykanami"? Ano taki Grzegorzu, że jeśli dysponujesz jakąś wykładnią prawną, która wyklucza efekty pracy modelarza korzystającego z gotowych półproduktów z ochrony prawem autorskim, to ją przedstaw i sprawa będzie jasna. Dopóki jednak takiej wykładni nie ma, to może dojść do takiej hipotetycznej sytuacji, że znajdzie się autor jakiejś publikowanej tu pod innym nazwiskiem pracy, wkurzy się i będzie dochodził swoich praw od podszywającego się pod autorstwo oraz właściciela tego forum jako medium publikującego takie prace.

Na każdym szanującym się forum stosuje się zapisy regulaminu zmuszające użytkowników do podawania źródeł zamieszczanych zdjęć, fragmentów publikacji itp., nie zezwala się na wymienianie publicznie informacji o serwisach umożliwiających pirackie ściąganie publikacji, filmów itp. A wszystko, to ze względu na ochronę samego forum i jego właściciela przed skutkami prawnymi takich praktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Grzegorzu muszę Cię zmartwić. Ochrona prawem autorskim dotyczy zarówno DOKUMENTACJI jak i powstałego na jej bazie BUDYNKU. Niestety ale możesz się o tym przekonać zapytując chociażby w najbliższej izbie architektonicznej.

 

Oczywiście, że uściślę swą wypowiedź, i podpytam się w Izbie Architektów.

 

Już popytałem... Zdania są podzielone... Z przewagą na twoja korzyść, czyli do przebudowy domu po procesie jego budowania powinniśmy uzyskać zgodę autora projektu...Pewnie rzecznik ochrony praw konsumenta będzie innego zdania...

 

Napisałem ze zdania są podzielone, bo sądy nie orzekają jednakowo przy tego typu sprawach, Jest rozbieżność w zapisach o prawie własności, bo przecież dom jest za nasze pieniądze, a prawem autorskim... Niech się prawnicy tym męczą...

 

Tak czy inaczej czekam na dowód kradzieży, o którym słyszę od kilkudziesięciu dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podam ci linki do tzw. dowodów winy Artura,( mam na myśli prezentowanie cudzych modeli bez zgody autora ) to potem będziesz chciał,by udowodnić ,ża nick As lub 88mm dotyczy właśnie jego osoby.

Może popraw swoje urocze błędy ort.

Po pierwsze użyłeś nie fortunnego porównania

nie z przymiotnikami pisze się razem

To go nie sprzedaż, bo wtedy nikt go nie kupi.

A tu to chyba sam się zorientujesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to potem będziesz chciał,by udowodnić ,ża nick As lub 88mm dotyczy właśnie jego osoby.

Juz o to niech Cie glowa nie boli... Sa sposoby, zeby potwierdzic tozsamosc, ustalic ja jednoznacznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze watek o wpulmodelazu Arturze i jego winie/braku winy rozwija sie w najlepsze i w ciagu zaledwie 3 dni zyskal popularnosc wieksza chyba od jakiejkolwiek relacji, ktora sie pojawila w jednorocznej historii forum. Chcialbym zatem skorzystac i przedstawic moja oferte.

 

Gdyby ktos chcial zakupic moje modele lub zlecic mi wykonanie, to zapraszam na priva. Cena oczywiscie do kazdorazowego uzgodnienia. Kupujacy bedzie mogl prezentowac moje modele jako wlasne, w razie co potwierdze, ze to jego wlasne.

Oferta jest jak najbardziej na serio. Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Juz o to niech Cie glowa nie boli... Sa sposoby, zeby potwierdzic tozsamosc, ustalic ja jednoznacznie...

 

Może poprzez badania DNA plastiku, farby a może kleju ...

 

A poważnie, to czy prezentując na Forum zdjęcia modeli robione na konkursach to pytamy się ich autorów czy się zgadzają

 

Żenuje mnie już ten temat, mam nadzieje że Admin to zakończy..

 

Pozdr Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, zawsze się tasiemcowe seriale cieszą większą niż filmy dokumentalne.

 

Twój pomysł uważam za genialny. Serio.

No i gratuluję inicjatywy, bo zarządcom tego przybytku koncept na zażegnanie impasu chyba się skończył...

 

Kiedy admin wyciągnie nożyczki i kłódeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podam ci linki

 

Komu i po co te linki Juz nie raz byly podawane i jakos niczego nowego do tematu nie wniosly. Administracja nadal czega na zgloszenia poszkodowanych Uzytkownikow !!!

 

Może popraw swoje urocze błędy ort.

 

Moze najpierw sie przywitaj a potem udzielaj komus rady. Do sasiadow tez wchodzisz w ugnojonych butach

 

 

Zamykam temat. Jak juz wczesniej napisano i to nie raz, wszelkie dowody w poruszonej sprawie prosze kierowac do Administracji Forum. Kolejne podobne wpisy, jakie mialy tutaj miejsce nie beda juz przez Administracje tolerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.