Skocz do zawartości

PANTERA Z WNĘTRZEM


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

(skąd ten Ass)

Zajrzyj sobie na PWM, poczytaj stare posty użytkowników: AS, 88mm, i tak dalej, myślę, że sporo zrozumiesz.

 

Tylko się nie zdziw, że wszyscy tam drą łacha z zachowania tutejszych adminów ; )

 

Rzadko zaglądam na PWM, i nie w celu prowadzenia śledztw, i poszukiwań ludzi, których z jakiegoś powodu nie znosicie...

Na tym forum, również twoim, bo jesteś aktywnym jego członkiem Artur nie naruszył regulaminu i żaden z forumowiczów nie przedstawił nie zbitych dowodów na jego naruszenie przez W/W.

Wasze antagonizmy nie są problemem tego forum, i osobiście nie pozwolę (myślę ze administracja i moderatorzy również podzielają ten pogląd...) na przenoszenie ich tu, i zmuszanie nie zainteresowanych nimi forumowiczów do ich wysłuchiwania...

 

To jest wypowiedź w moim własnym imieniu...

Ci wszyscy jak to nazwałeś, którzy drą łacha, wystawiają świadectwo sami sobie.... Nie potraficie udowodnić naruszenia regulaminu przez Artura, (bo tylko o takiej formie możemy tu rozmawiać...), wiec tupiecie jak rozkapryszone dzieciaki, bo nie możecie stworzyć sytuacji zaszczucia forumowicza. Niczego nie udowodniliście, i drążąc ten temat dalej narażacie się na ośmieszenie... Właśnie w formie takiej jak to określiłeś poprzez darcie łacha...

 

(jest takie Rosyjskie powiedzenie o szczęściu...

Rano zerkając w lustro, myślicie, że uśmiechnęło się do was szczęście... No i cieszycie się...

Tylko jeszcze nie wiecie, ze to szczęście uśmiecha się do was bardzo ironicznie...)

Cóż...Jesteście tylko słabymi ludźmi....

 

To, co robicie, i robiliście wobec waszego kolegi z forum, jest bardzo przykre, i nie godziwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To nie ja jestem zainteresowany, ale wy( a przynajmniej powinniście być), więc sami szukajcie sobie jego postów z PWM, albo dalej go brońcie, mi to zwisa. Tylko miejscie na uwadze, że wielu użytkowników zniechęca to do forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja jestem zainteresowany, ale wy( a przynajmniej powinniście być), więc sami szukajcie sobie jego postów z PWM, albo dalej go brońcie, mi to zwisa. Tylko miejscie na uwadze, że wielu użytkowników zniechęca to do forum.

No chyba Cie pogielo... Moze poszukam czegos na Ciebie? Sluchaj, to nie ja mam cos do Arura, tylko Ty wraz ze swoimi kolezkami z PWM... I to Wy swoim zachowaniem zniechacie do forum ludzi, ktorzy maja do powiedzenia cos konkretnego i cos konkretnego chca robic i pokazywac... A nie pierdolic, z przeproszeniem, niczym niepotwierdzone glupoty...

 

Esterhasy, napisales na forum 39 postow, przy czym w zadnym z nich nie splodziles nic konstruktywnego. Proponuje Ci, zebys sie poprostu nie odzywal, a jak juz masz sie odezwac, to przemysl to ze dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szukacie dowodów , a dowody są na tym forum. Jeden właściciel modelu się znalazł. Więcej modeli których wiadomo kto był pierwotnym autorem jest na PWM.

 

Po prostu troszkę to żenujące ,ze "autor" ni ma zielonego pojęcia z czego zbudowany jest dany model. A model jest na całkiem niezłym poziomie. Dziwny jest tez fakt, że wszystkie modele które widziałem były wykonane na innym poziomie, innymi technikami i nie miały żadnego powtarzalnego stylu. Moim zdaniem troszku to podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech tam, wypowiem się i ja:

 

Na PWM-ie udowodniono Arturowi pokazywanie nie swojego modelu jako swój (MAUS), a także z dużym prawdopodobieństwem drugiego (Pz IV - Artur najpierw twierdził, że model jest z Dragona i prosto z pudła, a gdy okazało się, że Dragon nie robi tej wersji czołgu, upierał się że przerobił model na nią, zaprzeczając samemu sobie).

Nie wspominam o dziwnym mailach i PW wysyłanych do innych użytkowników i o tym, że po zbanowaniu wracał pod innym nickiem początkowo wypierając się że to on.

 

Tak jak napisał Patterson, dziwi nieznajomość tego, co rzekomo skleił. Oczywiście, można zapomnieć nr farby, jaką malowało się model czy o drobnych modyfikacjach, ale jeśli pisze, że nie używał blaszek, a na zdjęciach widać je dokładnie, to coś jest nie tak.

Jeśli wezmę do ręki model który zrobiłem 10 lat temu bez problemu dostrzegam, jakich modyfikacji dokonałem.

 

Problem polega na tym, że grupa osób która zna Artura z PWM-u ma po prostu wyrobione o Nim zdanie i nie da się przekonać, że wszystko jest ok.

 

Drogi Majku, stwierdzeniami typu "twoimi koleżkami z PWM" i zarzucaniem nam "pierdolenia głupot" obrażasz grupę osób udzielających się na PWM (w tym i mnie) i mających inne od twojego zdanie w kwestii Artura. Rolą moderatora jest, jak sądzę, uspokojenie dyskusji, a takie stwierdzenia, jak podejżewam, doprowadzą do jej dalszego zaognienia.

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna zle oceniac tutaj wspulmodelarza za to co zrobil gdzies. Administrator pan Grzegorz zapowiedzial to wyraznie i to inni adminii podtrzymywuja. Prosze kolegow wspulmodelarzy o zaprzstanie tej brzytkiej nagonki. Przeciez nie musicie artura lubiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zbych. Robisz identyczne błędy ort. co Artur i masz podobny styl wypowiedzi. Chodziłeś z nim do szkoły czy jesteś jego klonem?

Wiem, wiem, atak personalny. Ale dam sobie odciąć łapkę, że wyczuwam tu podstęp.

Esterhasy, napisales na forum 39 postow, przy czym w zadnym z nich nie splodziles nic konstruktywnego. Proponuje Ci, zebys sie poprostu nie odzywal, a jak juz masz sie odezwac, to przemysl to ze dwa razy.

PS : jest to wypowiedż przemyślana. WIELOKROTNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczne słowo PWM padło wiele razy, ale tak naprawdę odcinając się całkowicie od w/w portalu dowodów mamy w bród na tym forum, ze Pan Artur popełnia recydywę. Mimo zmiany piórek nadal czyni swój proceder co pozostawia w połączeniu z PW które rozsyłał pewien niesmak. Nikt nie zamierza linczować w/w , nikt nie musi go "lubiec" tylko niech choć raz zaszczyci nas swoim dziełem. Druga sprawa to ta, że zmieniając portal nie przestaje się być oszustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Artura i odhodze dzis moj perwszy dzien na forum i od razu zostalem zatakowny przez uzytkowników esterhasy i okonek nie znam ich i nic zlego na niech nie powiedzialem jezli tak sie tutaj wota modelazy to niepozozstaje jak zrobic to co zrobil artut odsynac sie z zycia forum

prosze o usuniecie mojej zywicznej ciezarowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Majku, stwierdzeniami typu "twoimi koleżkami z PWM" i zarzucaniem nam "pierdolenia głupot" obrażasz grupę osób udzielających się na PWM (w tym i mnie) i mających inne od twojego zdanie w kwestii Artura. Rolą moderatora jest, jak sądzę, uspokojenie dyskusji, a takie stwierdzenia, jak podejżewam, doprowadzą do jej dalszego zaognienia.

Masz racje Przemek, troche sie zagalopowalem... Przpraszam. Akurat w mojej wypowiedzi najmniej, czy raczej w ogole nie mialem na mysli Ciebie. Piszac "kolezkowie z PWM" myslalem raczej o kilku herbatnikach, ktorzy probuja uskuteczniac tutaj samosady i jak gdyby przy okazji "pierdola glupoty".

 

Patterson, jakie masz dowody na tym forum? Figurki Wojtka? A gdzie Artur napisal, ze to sa JEGO figurki? On tylko napisal, ze dioramka jest jego. Sorry, to ma byc ten dowod? Nie badz smieszny...

 

To co sie dzieje lub dzialo na innych forach mnie raczej malo interesuje. Dla mnie wazne jest to, co sie dzieje tutaj. I widze, ze pewna grupka ludzi znalazla sobie zajawke, zeby podokuczac innemu... Nikt nie broni tutaj Artura tylko dlatego, ze to Artur. Dokladnie tak samo zachowlibysmy sie wobez kazdego uzytkownika, ktory bylby bez wiekszego powodu zaszczuwany przez innych forumowiczow, zeby byla pelna jasnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Artur napisal, ze to sa JEGO figurki?

Co rozmumiesz przez pojęcie "diorama"? Bo dla mnie to fragment terenu i to co się na nim znajduje. W tym figurki. Jeżeli ich nie zrobił Artur to miał PSI OBOWIAZEK powiedzieć o tym. I nic go nie tłumaczy z faktu ze tego nie zrobił. Ale spoko trzymajcie go dalej pod kloszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Artur napisal, ze to sa JEGO figurki?

Co rozmumiesz przez pojęcie "diorama"? Bo dla mnie to fragment terenu i to co się na nim znajduje. W tym figurki. Jeżeli ich nie zrobił Artur to miał PSI OBOWIAZEK powiedzieć o tym. I nic go nie tłumaczy z faktu ze tego nie zrobił. Ale spoko trzymajcie go dalej pod kloszem.

 

 

I tu jesteś w błędzie...

Nie miał obowiązku poinformowania, może miał tez podać jakim kolorem malował, i w jakiej hurtowni kupił aerograf...?

 

Za to w wyniku waszych interwencji od jakiegoś czasu każdy ma obowiązek informowania o fakcie zamieszczania zdjęć nie swoich modeli...

Każdy też z was i administracji podlega pod REGULAMIN forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem kiedyś takiego Szermana w skali 1;35 . Jest to model Italiery z gumowymi gasienicami. Dodałem metalową lufę Eduarda i skrzyneczki na pace.
[...]

2. Brakuje jednego zasadniczego elementu, część się zgubiła?

3. Z jakiej w końcu jednostki jest ten czołg?

Ten sherman jest z naszej jednostki (Polskiej) [...] A tak się zgubił leflektor (ale w fabryce).
[...] A kalki z zestawu?
Nasze skrzydła tak ale gwiazdy nakleiłem tak jak na pudełku było( tylko na wierzy gwiazdek nie dałem) to ci klops [...]

 

To z sąsiedniego tematu. Problem w tym, że:

- model nie posiada dużo istotniejszej i gabarytowo większej części niż reflektor i jej brak jest widoczny na wszystkich zdjęciach. Jaka to część, to zostawię domysłom - taka zagadka

- w pudełku Italeri nie ma ani grama polskich i brytyjskich kalek takich jak godło 1. DPanc. czy oznaczenia taktyczne jak numery "50" i "51" i są to ewidentnie kalki z jakiegoś zestawu Dragona.

Oczywiście można nie pamiętać skąd się wzięło to i tamto, co się zgubiło, czego się zamontowało. Można. Na ten temat mam swoje prywatne zdanie i nie będę go upubliczniał. Każdy ma swoje własne sumienie co mówi, robi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, dajmy już spokój tej dyskusji.

 

Zakładając że Artur pokazuje kupione modele jako swoje:

 

- Jeśli ma satysfakcję z pochwał cudzej pracy - jego sprawa.

- komentowanie Jego prac, próby "załapania Go" na błędzie - w sumie to dla mnie dość zabawne - jeśli tylko obejdzie się bez wycieczek stricte personalnych, nie przeszkadza mi.

- uwagi Artura co do modeli innych, choćby były kąśliwe - zawsze można zignorować.

 

I na koniec:

 

Artur, kup sobie jakiś model, sklej go sam, zapewniam Cię że satysfakcja ze zrobionego samemu jest znacznie większa niż z posiadania armii gotowców.

 

A do PWM-owców: Traktujmy Artura jako "folklor lokalny" i tyle. Jeśli jest oszustem, dowody znajdą się prędzej czy później...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Główny

Za wielokrotne naruszenie regulaminu forum MODELWORK, użytkownik „esterhasy” zostaje zawieszony w prawach członka forum na okres jednego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Patterson, jakie masz dowody na tym forum? Figurki Wojtka? A gdzie Artur napisal, ze to sa JEGO figurki? On tylko napisal, ze dioramka jest jego. Sorry, to ma byc ten dowod? Nie badz smieszny...

 

O żal.. Szkoda komentować. Mam zagadkę:

 

jak wystawie czołg z figsem i powiem "co o tym sądzicie" to odpowiedz mi o czym mówiłem. O czołgu czy o figsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Główny
Rozumiem Artura i odhodze ........... to niepozozstaje jak zrobic to co zrobil artut odsynac sie z zycia forum

 

Informuję, że użytkownik "Zbych" na własną prośbę nie jest już członkiem naszego forum.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle do czego ma doprowadzić ta dyskusja?

 

Jak dotąd mamy eskalację animozji, już nie marny serial detektywistyczny.

Panowie z ,,prawdziwego'' forum, nie jesteście przecież tak naiwni by brać bywalców Modelworka za tępaków, co już powoli zaczęliście sugerować? Przemek trafił w samo sedno tarczy, przeczytajcie jego post, a potem przeczytajcie jeszcze raz. To nie jest forum bitewne, jego uczestnicy są ludźmi myślącymi, analiza prostych faktów nie przerasta tu nikogo. Jak dotąd udawało się dowieść, że modelarstwo to zabawa i to dobra, nie święta wojna, nie zapasy na śmierć i życie, i nie wyścig szczurów. Być może to trudno pojąć w niektórych zakątkach sieci, ale cały czas chodzi tylko o miłe spędzenie wolnego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Oceniajmy modele a nie modelarzy. Nie róbmy z tego pięknego hobby poligonu i miejsca popisywania się swoją wiedzą na rózne tematy bo uważam że nie o to chodzi. Każdy skleja jak może i jak potrafi. Jeśli się to komus nie podoba to niech poprostu nie komentuje. A model mi się bardzo podoba chociaż nie lubię niemieckich czołgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.