Skocz do zawartości

PANTERA Z WNĘTRZEM


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A jednak czegoś sie nauczyłeś DZIAGWA . Mam nadzieje że pozytywnie.Zakręty histori są podobne jak w życiu. Ciekawe jak Ty wylądujesz po latach,bo ja mam to już za sobą i mogę zająć się moimi modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur , czy ty na prawdę nie widzisz, że człowiek cię o coś pyta? Sam jestem ciekaw co wymyśliłeś za komtura. Może jednak pokusisz się o odpowiedż, bo to nieładnie tak kogoś ignorować. Jak można dyskutować o "twoich" modelach , skoro nie można doczekać się odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dawno tu nie zagladalem ale niezle koles pisze.....ja tez bym chcial wiedziec co to za Kontur byl bo akurat mam Grunwald na historii to moze zablysne przed nauczycielka pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu... widzę, że z PWM kolegę wygnało (wygnano?), to pojawił się tutaj?

nick inny, ale historia ta sama

 

no...

pogratulować wytrwałości. szkoda tylko, że fantazji na kolejną historię brak

 

a'propos... jeśli pantera z IR - to późna G raczej (tu jest wczesna) i nie w dunkelgelb (zmienił się bazowy ze dwa razy od '43) - ale to bardziej uwaga do wykonawcy tego modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu... widzę, że z PWM kolegę wygnało (wygnano?), to pojawił się tutaj?

nick inny, ale historia ta sama

 

no...

pogratulować wytrwałości. szkoda tylko, że fantazji na kolejną historię brak

 

a'propos... jeśli pantera z IR - to późna G raczej (tu jest wczesna) i nie w dunkelgelb (zmienił się bazowy ze dwa razy od '43) - ale to bardziej uwaga do wykonawcy tego modelu...

 

...

 

viewtopic.php?t=1791

 

 

Meczy mnie to, a wczoraj, jednemu z moich podwykonawców wyszło ze listopad ma 41 dni... Bagatela... Hm... Problem w tym ze ja mu wykazałem ze się myli....

Wy jak na razie uskuteczniacie szczypanie, i nic więcej.... Prosiliśmy.... Nie dociera.... więc będzie, co poniektórym dziwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

 

Z tego co widzę to nie jest to DML tylko Tamiya 35174. Gąski to nie friulmodel tylko pojedyncze ogniwka tego samego producenta. Verlinden chyba nie robi wnętrza do G. Z błędów merytorycznych nadmienię kolor gaśnicy, włazów, kształt fartuchów i fakt, że "221" pochodzi z drugiej kompani L.A.H. (Kampf Gruppe Peiper) z czołgu zdobytego przez Amerykanów pod La Gleize i nie jest to ten pojazd.

 

 

pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z tego co widzę to nie jest to DML tylko Tamiya 35174. Gąski to nie friulmodel tylko pojedyncze ogniwka tego samego producenta. Verlinden chyba nie robi wnętrza do G. Z błędów merytorycznych nadmienię kolor gaśnicy, włazów, kształt fartuchów i fakt, że "221" pochodzi z drugiej kompani L.A.H. (Kampf Gruppe Peiper) z czołgu zdobytego przez Amerykanów pod La Gleize i nie jest to ten pojazd.

 

 

pozdrawiam :]

Daj sobie siana, bo zaraz ci się oberwie za kwestionowanie tego, co pisze Św.Ass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie krytykuj Artura bo dostaniesz żółtą kartkę. To ,że nie wie jakiej firmy model, jak się nazywa i jakie elementy do niego użył i co to za komtur o niczym nie świadczy. Najwyżej okaże się, że jesteś czepialski jak ja. Tu panuje dogmat : As ma zawsze rację i nie da się udowodnić ,że jest inaczej. Jak się da to znaczy ,że się czepiasz. Zweryfikuj więc swą wypowiedż zanim trafisz do złego koszyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nikomu się nie dostanie ani za kwestionowanie czegokolwiek, kto, ktokolwiek tu (forum...)pisze, ani za krytykowanie tego, co ktokolwiek tu pokazuje.

Natomiast za łamanie regulaminu, i zachowanie, które można delikatnie określić jako nie eleganckie wobec jakiegokolwiek członka forum, na pewno tak...

 

Albo wypowiadacie się merytorycznie i bez podtekstów, albo nie wypowiadajcie się w ogóle. Meczycie (znów pisze tylko o kilku osobach...) swymi rojeniami forumowiczów, którzy maja głęboko „poniżej” wasze animozje i utarczki (i w sposób postępujący odbieracie administracji pokłady cierpliwości...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczycie (znów pisze tylko o kilku osobach...) swymi rojeniami forumowiczów,

Prześledż może dokładniej ten wątek. Nie ma tu "rojeń" , chyba,że można tak nazwać domaganie sie odpowiedzi od autora. Czemu ignorowanie pytających nie jest według ciebie niczym nagannym, natomiast wszelka krytyka Asa zakrawa na "zbrodnię" i jest odczytywana jako atak personalny. Nikt inny nie prezentuje tu modeli , które opisuje w 90 % żle i myli wszystko co powinien wiedzieć na jego temat. Nawet w tym wątku jedyne co sie zgadza to fakt,że pokazał tu Panterę. Reszta to stek bzdur. Można zaryzykować stwierdzenie, że Artur ma nas za ignorantów, bo jak inaczej zrozumieć jego wypowiedzi o jakimś komturze, licencji Howitzera i innych tym podobnych pierdołach bez składu i ładu. .

Może należałoby przywołać Artura do porządku a nie tych , którym jego działalność nieodpowiada?

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle wyszła ci ta pantera oby tak dalej . wychodzi super i ładne sa te wszystkie detale . nie przejmój sie niepowodzeniami i uwagami innych niech poarza lepiej jak sami zrobili swoje modele. pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może należałoby przywołać Artura do porządku a nie tych , którym jego działalność nieodpowiada?

 

O widzisz u tu jest pies pogrzebany...

 

Na tym forum nie będzie sankcjonowane zachowanie na zasadzie, bo wam się coś, lub ktoś nie podoba, bo wam działalność kogokolwiek nie odpowiada... Na tym FORUM jest REGULAMIN...

Może i członek forum o nicku Artur (skąd ten, Ass...), jest nieporadny w swych działaniach, być może nie zawsze trafnie uzasadnia słowem pisanym to, co chce pokazać w formie zdjęć, może częściej, niż kto inny się myli, może nie wie na temat tego, co chce nam przedstawić ile powinien itd.

Ale to wszystko nie upoważnia kilku z was, aby uskuteczniać na nim, i kimkolwiek samosądu...

 

Np. mi osobiście nie odpowiada na przykład że większość twych wpisów to histeryczne zaczepki względem Artura...!!! I co ty na to...?

Mam ciebie z tego powodu szykanować w taki sposób jak ty to robisz względem Artura...

Nie odpowiada mi również ze zaśmiecacie to forum swymi jękami, których do tego nie potraficie odpowiednio udokumentować... Rozumiesz, co to oznacza ?...To znaczy udowodnić ze ktoś jest oszustem... a nie wypisywać ze ty masz przeczucie, albo miałeś wizje nad ranem w trakcie toalety...

 

Wcześniej za moim pośrednictwem prosiliśmy, aby wszelkie pretensje objawiane wobec członków forum były zgłaszane do administracji... Nie stosujecie się do proszenia i dalej spamujecie tematy... Zatem proponuje ci żebyś sam na sobie dokonał samo ukarania... To teraz w modzie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze wystarczy juz tego zamieszania na forum , z powodu mojej osoby. Nie bedzie mnie to i zamieszanie zniknie. Więc zrobie sobie długie wakacje . Ale będę do was zaglądał co sie dzieje, bo tu jest całkiem fajowo i trzeba o to dbać .Nie mówię żegnam tylko do widzenia wszystkim. Dziękuję za porady i za to że sporo mnie nauczyliśćie ,będę to zawsze pamiętał . Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... Mam juz tego dosyc. Nic, ale to nic do Was nie dociera... Gada sie jak do sciany...

 

Sorry Patison, ale ja nie bede grzebal po calym internecie, zeby znalesc jakis dowod winy Artura.

Jezeli posiadasz takowy lub wiesz gdzie taki moze sie znajdowac, przedstaw go... Jezeli tak bardzo chcesz oskarzac kogokolwiek, to najpierw zadbaj o to, zeby te oskarzenia byly czyms podparte. Bo jak narazie, bijecie wszyscy piane bez nawet jednego konkretu. Napisane bylo juz wczesniej, ze jezeli ktokolwiek ma jakiekolwiek watpliwosci wobec innego uzytkownika forum, nalezy zglaszac to administracji, przedstawiajac DOWOD. Nic takiego nie nastapilo, nie wiedziec czemu... Hmm... Moze dlatego, ze takie dowody nie istnieja? Jezeli masz cos na Artura, pokaz to... Wklej linka do watku na PWMie, w ktorym zostalo mu cokolwiek udowodnione. No chyba, ze i tam nic takiego nie mialo miejsca... W kazdym razie ja nie mam zamiaru niczego szukac... A to, ze ktorykowiek z Was czuje cos w moczu, to niestety ciut za malo...

 

A jak Ci sie nie podoba zachowanie tutejszych adminow, nikt ani Ciebie, ani kogokolwiek na sile nie trzyma...

 

Powtarzam jeszcze raz. Przedstawcie chociaz jeden konkretny, twardy dowod, a zapewniam, ze zostana podjete odpowiednie kroki wobec Artura... A poki co, zajmijcie sie lepiej klejeniem modeli...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.