Skocz do zawartości

Australian SAS, Vietnam'68. Bravo6, 1:35.


SlawiekD

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. twarz jakby podobna do twórcy figurki.... przypadek?

Też mam takie "niejasne" wrażenie.

I dobrze, przynajmniej wygląda to normalnie, a nie, jak niektóre figurasy, gdzie wszystko jest ok, ale od szyi w dół...

SlawiekD, chętnie oglądam Twoje produkcje, wyglądają estetycznie i można się czegoś nauczyć

 

Pozdrawiam,

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, tez mi sie wydaje ze to SlawiekD. W Wietnamie to bardziej bym sie go spodziewal w roli instruktora Specnazu GRU, a tu prosze, sluzyl w SASR. Figurka super.

 

Tylko mi coś dziwnie broń wygląda
- a co chcesz od broni ? Sterling Mk5 Silencer (L34A1) i jakas modyfikacja L1A1.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tego rzeźbiarstwa - mój brat, Władimir. Bravo6 - jego firma.

Byłem pierwowzorem oblicza figurki.

Zdolnego masz brata (choć widać, że to chyba u Was rodzinne ). Figurka przynajmniej wygląda jak prawdziwy człowiek - nawet nie pomalowana.

 

Takie "normalne" twarze ciężko czasem zobaczyć nawet w 1/16, a w 1/35 to można zapomnieć - choć ostatnio nieco drgnęło w temacie.

 

Pozdrawiam,

wielkamucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje figurki, gratuluje malowania i gratuluje brata, tylko przydała by się jakaś mała podstawka chyba, że znajdzie się na czymś większym.

 

P.S.

Szkoda, że nikt z naszych dystrybutorów nie pomyślał o sprowadzeniu figurek tej firmy. Po prostu kij im w .......

 

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję .

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko mi coś dziwnie broń wygląda
- a co chcesz od broni ? Sterling Mk5 Silencer (L34A1) i jakas modyfikacja L1A1.

 

Pozdr.

Pawel

 

Chodzi mi o broń trzymaną w prawej ręce, a dokładniej o kolor brązowy.Jest taki jednorodny bez gry światła i cienia.Wygląda nienaturalnie w przeciwieństwie do bardzo dobrze pomalowanej i wycieniowanej reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał wskazać firmę której nowości zawsze mi się podobaja to wybrałbym Bravo6, nie marnują potencjału, pozdrów brata i powiedz żeby zaczął rzeźbić żołnierzy z ISAF, najlepiej niech zacznie od Polaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Figurka pierwsza klasa. Malowanie profesjonalne. Nic dodać nic ująć.

Szkoda że figurki są istnym Graalem na naszym rynku.

 

Nie rozumiem czemu czepiacie się broni? Czy ktoś widział używaną broń w realu czy tylko napatrzył się na miniatury na Armoramie? Przetarcia i cieniowanie to mania modelarska. O broń się dba nawet w trakcie walk. Wytarte do granic wytrzymałości MG, Emki i inne kulomioty nijak się mają do rzeczywiście zeksploatowanej broni. Ale to przecież łądniej wygląda... ech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.