Skocz do zawartości

Scania 143 M - italeri 1:24


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehhh współczucia :| a ile razy już malowałeś tą bude? bo ja westerna kilka razy i myślałem że wyjdę z siebie :|

Paki malowałem już dwa razy, teraz będzie trzeci.

 

heh ty nerwowo jeszcze wytrzmujesz Andrzej?.

 

Heh, nie wytrzymałem i dlatego zabrałem się za budowę okrętu. A wogóle to jakieś fatum krąży nad Scanią, ostanio pomalowałem agregat od przyczepy i postawiłem na bok, a mój kot wsoczył na półkę i przytulił się do niego

 

Andrzej a może mogłeś, zrobić te paski na pakach z foli samoprzylepnej, wiem, że to byłoby widać ,że one delikatnie 0,8dziesiątych minimetra odstają, ale się nie mają prawa rozmazać.

Nie będe naklejał pasków, rozmazałem je przez moją nieuwagę (czytaj głupotę).

Wojtuś widziałem Twoje modele w Bytomiu i muszę przyznać, że są bardzo ładnie wykonane

Ps.

Paki zacząłem już malować na biały kolor, narazie mam pomalowane dachy, przody i po jednej bocznej ścianie. Zastanawiam się czy pomalować drugą stronę, czy nie będą inne odcienie farby, ale to okaże sie gdy zmatuję te obecnie pomalowane.

 

ehm denerwujące to troche jest styl taki dzieciecy .

Masz rację Kozi, a Ty Wojtek postaraj się zwięźlej wypowiadać.

Dotyczy to również kilku innych forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym skąd mamy wiedzieć, czy jesteś dokładny skoro nie dałeś żadnych fotek... No chyba, że ktoś widział Twoje modele na żywo jak np. Andrzej.

 

Najlepszym wyjściem na ocenę Twoich modeli jest pokazanie ich fotek i we własnym temacie zapytanie jak podobają się modele nam modelworkowcom. Na pewno ten temat nie jest odpowiednim do tego miejscem.

 

Sorki za taki mały OT i moją refleksję

 

Andrzej a kota to wiesz...

 

 

Pozdrawiam,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym skąd mamy wiedzieć, czy jesteś dokładny skoro nie dałeś żadnych fotek... No chyba, że ktoś widział Twoje modele na żywo jak np. Andrzej.

 

Najlepszym wyjściem na ocenę Twoich modeli jest pokazanie ich fotek i we własnym temacie zapytanie jak podobają się modele nam modelworkowcom. Na pewno ten temat nie jest odpowiednim do tego miejscem.

 

Sorki za taki mały OT i moją refleksję

 

Andrzej a kota to wiesz...

 

 

Pozdrawiam,

Przemek.

 

 

 

Sory że tak powiem ale on ie ma czym się chwali,juniorzy mają lepsze od niego modele i nic nie zajmują a on na każdej wystawie 1 i 2 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym skąd mamy wiedzieć, czy jesteś dokładny skoro nie dałeś żadnych fotek... No chyba, że ktoś widział Twoje modele na żywo jak np. Andrzej.

 

Najlepszym wyjściem na ocenę Twoich modeli jest pokazanie ich fotek i we własnym temacie zapytanie jak podobają się modele nam modelworkowcom. Na pewno ten temat nie jest odpowiednim do tego miejscem.

 

Sorki za taki mały OT i moją refleksję

 

Andrzej a kota to wiesz...

 

 

Pozdrawiam,

Przemek.

 

 

 

Sory że tak powiem ale on ie ma czym się chwali,juniorzy mają lepsze od niego modele i nic nie zajmują a on na każdej wystawie 1 i 2 miejsce.

 

okej Ty widziałeś ale inni niewidzieli więc nikt nic nibędzie oceniał dopuki inni niezobaczą fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że tak powiem ale on ie ma czym się chwali,juniorzy mają lepsze od niego modele i nic nie zajmują a on na każdej wystawie 1 i 2 miejsce.

Kozi koledze chyba chodziło o to, że kolega Wojtek nie ma się czym pochwalić, bo nawet modele juniorów mają lepsze wykonanie. Tak ja to rozumuje

 

A do Wojtka - mówisz, że nikt ci nie chce aparatu pożyczyć ?? To załatw to w ten sposób, że zaproś osobe, która posiada aparat do domu (czy tam gdzie trzymasz gotowe modele), obfoć je, zgrasz sobie zdjęcia na komputer a potem już tylko prosta droga na jakiś serwer i na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesc Scania V 8 sądzisz,że moje modele są okej i chyba się cieszysz,że wygrywam co ????? przeciesz ty też masz dobre modele widziałem Cię w Bytomiu i muszę powiedzieć,że też masz okej modele. A co sądzisz o moich napisz więcej bo przeciesz widziałeś je na żywo. Pozdrawiam Wojtek T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie robić mi OT Fotki modeli Wojtka zamieściłem w relacji z Festiwalu w Bytomiu 2007, możecie sobie je tam poogladać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie załóżcie sobie temat " plotki i inne " i tam sobie gadajcie, a nie tutaj temat o scanii 143M zamulacie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje modele są w zakładce Bytom Andrzej ma rację, moje modele to Australian Truck+Car Transporter, Volvo FH-16 Globetrotter XL + Biedronka, La France Pumper. Wszystkie modele są na czarnych podstawkach i są w zakładce z wydarzenia,spotkania, konkursy itp, bytom 2007. : 5 zakładka wszystkie tiry pozdrawiam W.T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak tam dalej, co z twoją Scanią Andrzej, jakieś postępy są przy modelu co ???

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Scania. Chyba niepotrzebnie zwróciłes uwage Wojtkowi dlatego że jak zobaczysz pierwszy z tych dwóch postów o których mowa był napisany 29 marca a drugi dopiero 25 kwietnia, czyli prawie miesiąc później.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja paffko. Scania V8 zobacz chociażby moje relacje z budowy w których nieraz odpowiadam na czyjeś pytania i dopiero po 2 tygodniach piszę kolejnego posta zaraz pod poprzednim, ale np. z nowymi fotkami.

 

Poza tym od miesiąca mogło się wiele zmienić. Dlatego Wojtka pytanie jest jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za poparcie, Pretorian i Paffko myślę ,że to był błąd, który mi zwrucił Scania V8 nie widzę kolego przeszkód, jakie moge się spytać więc o Scanię Andrzeja, pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za poparcie, Pretorian i Paffko myślę ,że to był błąd, który mi zwrucił Scania V8 nie widzę kolego przeszkód, jakie moge się spytać więc o Scanię Andrzeja, pozdrawiam Wojtek.

 

Kolego Tul zacznij wreszcie pisać zrozumiale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co teraz, kleisz Andrzeju za tira coś nowego na warsztacie co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co teraz, kleisz Andrzeju za tira coś nowego na warsztacie co ???

Obecnie na warsztacie mam model okrętu "Snowberry", relacja z budowy prowadzona jest tu:

viewtopic.php?t=2565

Jednocześnie chcę dokończyć WS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.