Skocz do zawartości

Tiger I Mittlere - Tamiya 1:35 po faceliftingu


Seb

Rekomendowane odpowiedzi

Tiger I tzn "środkowej wersji produkcyjnej" z 2./s. Pz. Abt. 502 dowodzony przez asa niemieckiej pancerki Otto Cariusa, wczesna wiosna 1944, bitwa nad Narwą.

Model znany Wam z:

viewtopic.php?t=8768&highlight=

Postanowiłem upodobnić do Tygrysa z tego zdjęcia:

800.jpg

Może nie do końca mi się to udało, ale chyba może być, oceńcie sami:

 

dfKeY0I.jpg

 

Pzdr

Ps. Figurki malowane na zamówienie Otto jeszcze dostanie w łapki lornetkę.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze figurki w Twoim wykonaniu.Subtelne cieniowanie i bardzo ładne pyszczki jak na 1/35.
Ps. Figurki malowane na zamówienie

Wnioskuję, że w odwrotną stronę - to Seb zamówił figurki do swojego Tigera - popraw jeśli jestem w błędzie.

 

A co do Tigera, hmmm średni jest, na pewno nie przebija Twojego Strolcha, a i do S33 mu trochę brakuje poziomem. Znaczy nie zrozum mnie źle, po prostu tamte dwa Tigery pokazały, że stać Cię na więcej. Ale to moja subiektywna opinia.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, do takiego wykonania figurek to mi daleko brakuje, jak Jakub zauważył "figurki malowane na zamówienie", dodam tylko że wykonawcą malunków jest "KFS".

Jakub, prawie masz rację, ale archiwalne zdjęcie też nie pokazuje szaleństw, mimo wszystko model trafi ponownie na warsztat, bo na zdjęciach zauważyłem kilka baboli.

Pzdr

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model świetny... Podoba mi się, że wzorowałeś się na zdjęciach i nie porobiłeś żadnych "od siebie". Tylko dziwi mnie jedna rzecz... aż jestem zaskoczony - nikt Ci nie napisał, że ten czołg to taka jedna wielka śnieżna bryła

A co do Tigera, hmmm średni jest, na pewno nie przebija Twojego Strolcha, a i do S33 mu trochę brakuje poziomem. Znaczy nie zrozum mnie źle, po prostu tamte dwa Tigery pokazały, że stać Cię na więcej

Zgadzam sie z tym. Uważam, że to twój średni model. S33, strolch i pustynny są lepsze, no ale ten jest po przeróbkach. Lepszy jest niz był wcześniej. Zimowe kamo malowałeś pędzlem?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie szanownego kolegę widzę kolejny tygrys ma zdjęty jeden z bandaży na kole czy to taki nawyk jakiś?P.S.zdaję sobie sprawę ze one miały duże tendencje do "rozstawania" się kołem Tigerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?P.S.zdaję sobie sprawę ze one miały duże tendencje do "rozstawania" się kołem Tigerka.

Ano miały. O ile w poprzednim Tygrysie zrobiłem to dla jakiegoś urozmaicenia to w tym już musiałem. Przypatrz się uważnie archiwalnej fotce, którą wstawiłem.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry model. Nawet bardzo dobry.

Fotografia też dobra ale... już w poprzednim Tygrysie chciałem zauważyć iż przy tym świetle które dajesz na model, kolory są przekłamane.

Chyba brakuje CI jednej lampy albo coś bo ten model jest troszke żółtawy, zresztą poprzedni też. Nie oddaje to Twoje oświetlenie w pełni kolorów modelu.

Wg mnie troszke za żółto (mimo iż model jest na biało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.