Skocz do zawartości

Jagdpanzer IV L/48 / DML / 1:72


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

a na górnych powierzchniach nie było kamuflazu?

 

Coś czytałem kiedyś na temat tego, że pod koniec wojny jezdziły takie różne wynalazki pomalowane fabrycznie minią i nanoszono kamuflarz tym czym było i tyle ile tego było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła jezdne są fajne bo można uniknąć pracochłonnego i czasochłonnego malowania bandaży.

[/img]

 

Mam nadzieje że kół jeszcze nie malowałeś, albo w nie takim stanie jakim były pokazane.. Bo na moje oko każde z kół wymaga jeszcze szlifowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy malowaniu jeszcze robiłem poprawki skalpelem bo pominąłem "kilka" nadlewek także teraz powinno być ok. Dziś myślę dorzucę kilka fotek z postępów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szybko działasz, z tym modelem, startujesz z jakimś innym jeszcze, że Ci się tak spieszy?

 

Regulamin nie stwierdza , że model ma być klejony pół roku 89% będzie coś jeszcze na warsztacie... Rok temu wystartowałem z jednym projektem i go nie skończyłem... do dziś

 

Kółka. Jeszcze kilka poprawek i będzie ok.

43078707.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagdpanzer czwórki to piękne pojazdy(ale nie w wykonaniu dml). Wszystko co jezdzi na podwoziach trójek i czwórek jest piękne (tak jestem maniakiem ). btw nie mam daru zmieniania ludzi

 

Coś tam popaskudziłem jeszcze. Na dziś wystarczy. Tłumik mi wyszedł średniawo chyba jutro go popaskudze na nowo.

 

92540996.jpg

11951989.jpg

48080460.jpg

41408461.jpg

47906604.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się odmieniło czasownik po "niemniecku" za to +

Zwolnij trochę plis a uzyskasz o wiele lepsze efekty. Najgorsze są obicia,gąski i to co ma udawać brud . Podobają mi się napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się odmieniło czasownik po "niemniecku" za to +

Zwolnij trochę plis a uzyskasz o wiele lepsze efekty. Najgorsze są obicia,gąski i to co ma udawać brud . Podobają mi się napisy.

 

Dobrze, że choć jeden plus jest Zwolnić raczej nie zwolnię bo w zeszłym roku zwolniłem i czwórka do dziś leży rozgrzebana Brud poprawiony bo na jednym odcieniu rzecz jasna się nie kończy. Obicia na ekranie są Be?

a wash był? czy przegapiłem? gąski nie trzymają pionu chyba że to zniekształcenie w obiektywie.

 

Był. Washowałem podwozie(patrz wyżej) a o zdjęciach z washowania kadłuba zapomniałem bo tak się rozpędziłem, że skończyłem na brudzeniu. Pozatym jest dość delikatny...

Prawa(od tyłu patrząc) gąsienica jest faktycznie krzywa ale to wina producenta. Fajna guma na gąski ale dostałem już trochę pokrzywione także nie trzyma lini prostej po rozciągnieciu na blacie.

 

Hmmm... sam wymyśliłeś malowanie czy może na jakimś przykładzie się wzorowałes ?

 

Napis to raczej wymysł mojej chorej wyobrazni(bardziej takie bazgroły do ruskich pasują) ale do namalowania swasty zainspirowała mnie ta plansza barwna z kalkomanii. Widać tam tygrysa, który ma hakenkreuza z boku. Znalazłem ją bodajże na stronie producenta

berlin.gif

 

Dzięki za uwagi Panowie.

 

Tak baj de łej coś tam dalej się posuneło do przodu. Narzędzia będę musiał przejechać szarym bo gunmetala praktycznie nie widać... No i przepraszam za jakość zdjęć ale coś w aparacie pogrzebałem...

 

94506079.jpg

48485613.jpg

90334413.jpg

23081152.jpg

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże NIE. Porównując to do tematów kulinarnych to: wziąłeś spleśniały chleb (model z mega bublem), posmarowałeś trochę już zjełczałym masłem i skwaśniałym dżemem jakby nigdy nic (cała "obróbka" modelu), a na koniec zalałeś starym majonezem (malowanie znikąd, nie pasujące do wersji pojazdu). I tak oto zaserwowałeś nam taki specjał.

 

Dla mnie to coś jest absolutnie pozbawione sensu. Poziom niechlujstwa i niechciejstwa przekroczył chyba wszelkie dopuszczalne normy. Tylko zastanawia mnie jak to wszystko zdołałeś upchnąć w tak małym modelu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże NIE. Porównując to do tematów kulinarnych to: wziąłeś spleśniały chleb (model z mega bublem), posmarowałeś trochę już zjełczałym masłem i skwaśniałym dżemem jakby nigdy nic (cała "obróbka" modelu), a na koniec zalałeś starym majonezem (malowanie znikąd, nie pasujące do wersji pojazdu). I tak oto zaserwowałeś nam taki specjał.

 

No i położyłem na samą górę kanapki kiszonego śledzia dla smaku

Dzięki za szczery komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.